Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tłumaczenia niemiecki Podkategoria: Tłumaczenia niemiecki

 • Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych

  Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych »

  Biuro Tłumaczeń EnGeLin (jednoosobową firmę) prowadzę na terenie dolnego śląska przede wszystkim dzięki poleceniu zadowolonych klientów. W 2003 roku ukończyłam studia w Niemczech na. Po studiach pracowałam parę lat dla koncernu japońsko-niemieckiego, gdziecodziennie zajmowałam się głównietłumaczeniem pisemnym bądź ustnym na potrzeby pracodawcy.

  Jako tłumacz gwarantuje Państwu:

  * wysokiej jakości tłumaczenia,
  * krótki termin realizacji zamówienia,
  * solidność oraz terminowość,
  * wygodną współpracę,
  * niskie konkurencyjne ceny tłumaczeń,

  Zajmuję się tłumaczeniami dla firm, instytucji i osób fizycznych fizycznych przeważająco z języka niemieckiego na język polski oraz odwrotnie, w tym także tłumaczeniami ustnymi oraz z dziedzin prawnych.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl

  Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych oraz pisemnych to busy b ma dla Ciebie świetną ofertę. Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach w więcej niż 50 językach w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Do głównych rejonów specjalizacji należą m.in. tłumaczenia techniczne, telekomunikacyjne, prawne czy dokumentów finansowych. Należy tutaj wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej przy prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre lub Ministerstwem Środowiska. Więcej danych na temat oferty można zobaczyć na naszej stronie internetowej, a nasz zespół odpowie na każde pytania dotyczące ewentualnej współpracy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych »

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym, technicznym, a także symultanicznym. Nasz zespół cechuje się wiedzą, doświadczeniem i dokładnością, a naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz poufność. Nasi Klienci zdają sobie sprawę, jak ważne jest przestrzeganie powyższych zasad i jak wiele może kosztować firmę błąd tłumacza. Dlatego też nie mają wątpliwości, dlaczego warto powierzyć wykonanie tych usług najlepszym. Będzie nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Klientów również Państwa firmę.

  Data dodania: 20 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń budowlanych Przekładnia

  Biuro tłumaczeń budowlanych Przekładnia »

  Profesjonalne tłumaczenia w języku angielskim dla branży budowlanej. Teksty techniczne i naukowe, instrukcje urządzeń, artykuły o tematyce budowlanej lub technologii przemysłowych i wiele innych. Terminowość, zaangażowanie w wykonywane zlecenie, pełny profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Szczegółowa oferta dostępna na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia niemiecki - nowa strona: