Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tłumaczenia niemiecki Podkategoria: Tłumaczenia niemiecki

 • Tłumaczenia Kraków - przysięgłe, techniczne, medyczne

  Tłumaczenia Kraków - przysięgłe, techniczne, medyczne »

  Lingua Lab to profesjonalne biuro tłumaczeń z pasją do języków obcych i ogromnym doświadczeniem. Zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tłumaczeń pisemnych (zwykłych i przysięgłych) oraz ustnych (konsekutywnych i symultanicznych, wraz z obsługą techniczną) w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich. Tłumaczy z języka obcego na ojczysty język tłumacza. Wśród dziedzin, w jakich się specjalizuje, odnaleźć można tłumaczenia dokumentacji, tłumaczenia techniczne, IT i multimedialne, tłumaczenia z zakresu szeroko rozumianego przemysłu, tłumaczenia medyczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne, a także wiele innych z dziesiątek różnych branż biznesu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • kursy językowe dla firm

  kursy językowe dla firm »

  Firma Language for Business to dynamicznie, prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa. Dostarcza szkolenia językowe dla organizacji a także, jak równeież, i, oraz kursy językowe. Sukces organizacji jest bazujący na umiejętnościach oraz, i, a także, jak równeież praktyce instruktorów a także, i, oraz, jak równeież metodyków.Oferujemy szereg. Celem jest pomoc organizacjom w doskonaleniu i rozwiajaniu zatrudnionych co ma znakomity wpływ na sukces firm. Zapraszamy do odwiedzin strony www., witryny organizacji.Angielskie dla firm tylko Language for Business!

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro tłumaczeń

  biuro tłumaczeń »

  Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, wykonywanych według normy ISO 9001:2001 i nową normą na usługi tłumaczeniowe: PN - EN 15038. Nasz system kierowania jakością wdrożony już w 2003r., jest certyfikowany i nadzorowany przez powszechnie znaną międzynarodową firmę Dekra. O jakości naszych usług świadczy także członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Biur Tłumaczeń, Europejskim Forum Właścicielek Firm, listy referencyjne od Klientów oraz dodatkowo długoletnia kooperacja z firmami i nagrody za znakomity poziom świadczonych usług. Jednostka Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w elicie firm translatorskich. Prowadzimy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Nasze tłumaczenia wykonujemy zawsze terminowo, dajemy tym samym gwarancję sprawnej realizacji Państwa celów.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa

  Biuro tłumaczeń Warszawa »

  Strona internetowa biura tłumaczeń Londoner oferująca tłumaczenia w ponad 40 językach świata. Biuro tłumaczeń realizuje kompleksową obsługę osób prywatnych jak również podmiotów gospodarczych. Oferta firmy obejmuje tłumaczenia angielski, tłumaczenia niemiecki, tłumaczenia rosyjski, tłumaczenia zwykłe (tłumaczenia prawne, tłumaczenia specjalistyczne), tłumaczenia poświadczone, tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin, tłumaczenia medyczne i wiele innych. Dodatkowo biuro tłumaczeń wykonuje polskie warianty serwisów zagranicznych lub obcojęzyczne warianty serwisów polskich. Dodatkowe informacje umieszczone są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia prawne Kraków

  Tłumaczenia prawne Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to mój fach i pasja zaciekawienia językiem. Moją specjalizacją są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące przeróżne branże takie jak pieniężna, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. przedkładam tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne zalegalizowane czyli przysięgłe. Uprawnienia swe uzasadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod poprawnym numerem. Me doświadczenie jak i wyedukowanie to długie lata pracy na przeróżnych stanowiskach i w rozlicznych instancjach. przewodnia to branża finansowa w niej dostałam ogromne doświadczenie do realizowania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki

  Tłumaczenia niemiecki »

  Nasz portal internetowy świadczy usługi w zakresie tłumaczenia rożnego rodzaju teksów. Znajomość języków obcych nie zawsze pozwala poprawnie przedłożyć tekst z języka obcego. Nasi profesjonaliści nie tylko w znajomości języków obcych ale w wielu innych obszarach gwarantują, że translacja zleconego do przetłumaczenia tekstu będzie bezbłędnie odwzorowywał zawartość w języku obcym. Nasza oferta obejmuje także przetłumaczenie dokumentów o treści fachowej takich jak medyczna, prawna, finansowa bądź handlowa.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Tłumacz przysięgły niemieckiego »

  Oferuję tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z j. niemieckiego i na j. niemiecki, pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w krajach niemieckojęzycznych telefonicznie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia), naukę języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam
  Oferuję:

  * tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z j. niemieckiego i na j. niemiecki
  * pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w krajach niemieckojęzycznych telefonicznie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia)
  * naukę języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych
  * przygotowywanie językowe do egzaminów, do wyjazdów do pracy za granicę do krajów niemieckojęzycznych
  * korektę językową tekstów niemieckojęzycznych
  * prowadzenie korespondencji urzędowej w języku niemieckim (pisanie podań, listów itp.)

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy angielskiego

  kursy angielskiego »

  Szkoła językowa proponuje wakacyjne oraz semestralne kursy językowe. Nauka angielskiego stoi tutaj na najwyższym poziomie. Prowadzi również obozy językowe w 16 krajach na 4 kontynentach. Zaprasza na kursy językowe oraz szkolenia językowe: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego itd. Szkoła języków ofertę swą kieruje do osób w różnym wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do ludzi już spełniających się zawodowo. Znajomość języków obcych przydaje się bowiem każdemu. Szkoła językowa Glossa proponuje wakacyjne i semestralne kursy języków obcych. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. Oferuje też obozy językowe w 16 krajach na całym świecie.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Tłumaczenia specjalistyczne »

  Medycyna jest tą dziedziną naukową, która rozwija się na całym prawie że świecie. Toż podczas gdy pojawiają się jakieś odkrycia natomiast publikowane są jakieś grunt wnioski, nie skończony świat potrafi poznać, o co istotnie istotnie chodzi. Tudzież niemniej koniec powołać profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne natomiast dodatkowo w naszym zasięgu będą najnowsze odkrycia. Czy wskazane jest zarządzać tłumaczenia specjalistyczne spośród innych języków? Naukowcy podkreślają, że asertywność istotnie. Jest owo przede wszystkim wybór szybszego zareagowania na nowości, które w medycynie wybitnie częstokroć wiążą się ze znalezieniem nowych sposób na walkę natomiast chorobami, które wprzódy wydawały się niemożliwe do pokonania. Tudzież jakkolwiek nowe doświadczenia natomiast nowe sionki mogą dać wyraz się w celu nas samych bodźcem, kto pozwoli dodatkowo cokolwiek nowego wprowadzić. Prócz tym dodatkowo polskie odkrycia wskazane jest puszczać świat natomiast w tym niejednokrotnie odciążyć mogą tylko tłumaczenia specjalistyczne.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Rekel Design

  Biuro Tłumaczeń Rekel Design »

  Oferta:- Tłumaczenia pisemne zwykłe i poświadczone (przysięgłe),- Tłumaczenia ustne: konferencyjne i kabinowe,- (korekta),- Lokalizacja (adaptacja),- oraz wiele innych usług dodatkowych względem tłumaczenia, takich jak DTP, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych, retranslacja, redakcja, doradztwo językowe i kulturowe, listy dialogowe do filmów, podkładanie głosu przez lektora etc.Obsługiwane języki:angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, czeski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chorwacki, duński, litewski, łotewski, niderlandzki, rumuński, serbski, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, chiński, japoński oraz inne języki europejskie i pozaeuropejskie.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Biura Tłumaczeń!Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Rekel Design jest licencjonowanym posiadaczem normy PL-EN 15038:2006, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług w branży tłumaczeniowej. siedziba firmy zabierzów kraków.Wykonujemy tłumaczenia z takich dziedzin jak: ekonomia, polityka, prawo, gospodarka, marketing, biznes, finanse, bankowość, handel, medycyna, biologia, przemysł, budownictwo, oprogramowanie / IT, energetyka, elektronika, transport, motoryzacja, matematyka, historia, normy, księgi jakości, audyt, cła, Unia Europejska oraz inne nietypowe specjalizacje.Tłumaczymy:Dokumenty samochodowe:Dowód rejestracyjny, karta pojazdu, umowa sprzedaży, umowa darowizny, umowa zamiany, umowa dożywocia, faktura.Dokumenty metrykalne:akt małżeństwa, akt urodzenia, świadectwo chrztu, świadectwo ślubu, świadectwo śmierci, zaświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego.Dokumenty szkolne:Świadectwo ukończenia szkoły, technikum, liceum, dyplom ukończenia szkoły, akademii, uniwersytetu.Umowy:Umowa spółki jawnej, umowa spółki z o.o., umowa spółki cywilnej, umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa agencyjna, umowa pożyczki, umowa najmu nieruchomości, umowa o pracę.Dokumenty urzędowe i firmowePismo sądowe, protokół, akt, wyrok, postanowienie, testament, pozew, pełnomocnictwo, wniosek, wezwanie, świadectwo pracy, zaświadczenie o bezrobociu, dokument patentowy, świadectwo ochronne, opis patentowy, statut, zaświadczenie, oświadczenie.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia niemiecki - nowa strona: