Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tłumaczenia niemiecki Podkategoria: Tłumaczenia niemiecki

 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych

  Biuro tłumaczeń specjalistycznych »

  Elastyczne biuro tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia w obrębie 40 języków. Współpraca z licznymi tłumaczami po studiach filologicznych, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie tekstów dotyczących niszowych sfer życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród odbiorców usług biura tłumaczeń są cenione przedsiębiorstwa polskie i instytucje. Troska o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów przez Internet, natychmiastowa i darmowa wycena, konkurencyjne stawki i wykonywanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte treści są w pełni chronione.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Tłumaczenia niemiecki Warszawa »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego praktykujący od wielu lat oferuje tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz znajomości branży tłumacz jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie klientów, dlatego gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna, leksykalna i gramatyczna wykonywanych tłumaczeń. Wielu klientów pochodzi z różnych nawet bardzo dalekich stron kraju. Wysoka jakość usług przekłada się na stałą współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, zagranicznymi i krajowymi firmami z różnych sektorów, kancelariami prawnymi oraz osobami indywidualnymi. Działalność w branży tłumaczeń pozwoliła także na nawiązanie współpracy z innymi doświadczonymi i wykwalifikowani tłumaczami, dlatego oferta nie ogranicza się jedynie do języka angielskiego, lecz obejmuje także tłumaczenia z innych języków.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Leżajsk

  Tłumaczenia Leżajsk »

  Tłumaczenie z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, niderlandzkiego, hiszpańskiego i rosyjskiego to główne punkty naszej oferty. Każde tłumaczenie wykonywane jest przez specjalistów, znających bardzo dobrze wymienione wyżej języki. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione. Posiadamy także własną księgarnię językową. Zapraszamy do współpracy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą profesjonalnych tłumaczeń. Na pewno będą państwo zadowoleni.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Białystok

  Tłumacz niemieckiego Białystok »

  TRANSGER Arkadiusz Geresz [url=http://www.tlumacz-niemieckiego.com.pl]tłumacz niemieckiego[/url]. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z bogatym doświadczeniem praktycznym nabytym podczas praktyk i stypendiów w Niemczech. BIURO NA DOJLIDACH, ul. Królicza 7, 15-534 Białystok tel. 085 869 12 03, 0692 414 488, fax 085 869 12 04.

  Oprócz tłumaczeń proponujemy również usługi dodatkowe związane z tłumaczeniami z niemieckiego takie jak: ustalanie rzeczywistego przebiegu pojazdu, którego dokumenty zlecono do przetłumaczenia, dokonanych w nim napraw oraz zakresu usług serwisowych. Załatwiamy brakujących dokumentów pojazdu w wydziałach komunikacji. Pośredniczymy w rozliczeniach z niemieckim urzędem skarbowym (zwrot podatku), w rozliczeniach przedsiębiorstw zajmujących się przewozem osób (podatek VAT). Pomagamy również wypełnić niemieckie formularze i przyjmujemy zlecenia nieszablonowe.

  Weryfikacja merytoryczna specjalisty z danej dziedziny przy tłumaczeniach specjalistycznych. Wysoka jakość techniczna tłumaczenia: kolorowe wydruki laserowe, dokumenty elektroniczne. Przyjmowanie zleceń przez internet i faks (24h) z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą. Atrakcyjne [url=http://www.tlumacz-niemieckiego.com.pl/cennik.php]cenniki tłumaczeń[/url] i krótkie terminy.

  Tłumacz przysięgły niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem: stałe tłumaczenie dla prokuratury i policji, tłumaczenia stron www dla organizacji, tłumaczenia napisów do polskich produkcji krótkometrażowych dla Telewizji Białystok, tłumaczenia publikacji dla Kuriera Porannego, stała współpraca z tłumaczami i prawnikami w Niemczech.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia medyczne

  Tłumaczenia medyczne »

  Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów technicznych oraz medycznych. Wykonujemy tłumaczenia instrukcji obsługi urządzeń, dokumentacje oraz umowy zawierające słownictwo techniczne. Wykonujemy tłumaczenia dla firm, korporacji, szpitali oraz wszystkich instytucji/firm zainteresowanych szybkim i rzetelnym przekładem. Stale inwestujemy w warsztat pracy naszych tłumaczy i rozwijamy wachlarz oferowanych usług. Dbamy o bezpieczeństwo informacji i danych naszych klientów. Stworzyliśmy system, który zapewnia zabezpieczenie danych i informacji przed kradzieżą, wyciekiem, dostępem niepowołanych osób, a także ich zabezpieczeniem na wypadek awarii. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie, przestrzegając ustalonego terminu i stawiając na rzetelność tłumaczenia. Stosowanie profesjonalnych programów wspomagających tłumaczenie pozwala na sprawniejsze tłumaczenie i zachowanie spójności tekstu, zwłaszcza przy tłumaczeniu obszernych i skomplikowanych tekstów.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne Kraków. Tłumaczenia Kraków.

  Tłumaczenia pisemne Kraków. Tłumaczenia Kraków. »

  Tłumaczenia pisemne w Transleo.com to tłumaczenia przysięgłe, ekspresowe, techniczne, informatyczne, medyczne i prawnicze, uwierzytelnione. Siedziba Kraków. tłumaczenie pisemne, tlumaczenia pisemne, tłumaczenia pisemne cennik, tłumaczy pisemnych, tłumacz pisemny, za tłumaczenia pisemne, dla tłumaczy pisemnych, tłumaczenia ustne i pisemne, za tłumaczenia, Wywóz bezużytecznych rzeczy: meble, sprzęty AGD, RTV, komputery itp.

  Data dodania: 05 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia notarialne

  Tłumaczenia notarialne »

  Nowa witryna Pani Haliny Ozimińskiej, tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, działającej na terenie Częstochowy, będącej tłumaczem języka niemieckiego z 35-letnim doświadczeniem. Wysoka jakość przekładów, krótki okres oczekiwania na finalizację zlecenia, niskie ceny to niewątpliwe atuty oferty tłumaczki. W nowej promocji przetłumaczyć można 2 dokumenty samochodowe za jedyne 40 złotych brutto w 24h. Jest to obecnie najniższa cena spośród ofert dostępnych w Częstochowie, a dodatkowo tłumacz oferuje rabaty dla komisów samochodowych i osób prowadzących działalność i stale przywożących pojazdy z Niemiec.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia

  Tłumaczenia »

  Znajomość języków to podstawa. Mając zamiar szukać pracy w innych krajach, jesteśmy zmuszeni napisać CV w obcym języku, problem pojawia się wtedy, gdy słabo znamy ten język. Jeśli nie jesteśmy w stanie przetłumaczyć dokumentów gdyż zrobią to dla nas specjaliści od tłumaczeń DTP. Posługiwanie się różnymi językami to dziś okno na świat. Mając zamiar rozszerzyć działalność firmy na inne kraje, musimy być przygotowani na obsługę dokumentacji w innych językach.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - język czeski

  Tłumaczenia - język czeski »

  Tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski. Ponad 10 lat doświadczenia w tłumaczeniach. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Tłumaczenia pisemne - instrukcje obsługi, ulotki, dokumentacje techniczne i przetargowe, projekty budowlane, akty prawne itp. Tłumaczenia ustne - rozmowy handlowe, wyjazdy na targi, prezentacje i szkolenia, konferencje. Konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Możliwość korekty tłumaczeń przez native speakera.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka hiszpańskego Joanna Wiśniewska

  Tłumacz przysięgły języka hiszpańskego Joanna Wiśniewska »

  Od tłumacza przysięgłego oczekuje się punktualności. Wszystkie moje tłumaczenia dostarczam do Klientów zgodnie z uzgodnionym terminem.Jakość tłumaczenia dokumentów może mieć kluczowe znaczenie przy wielu transakcjach. Dlatego należy upewnić się, czy dokumenty te trafiają w dobre ręce. Na pewno liczą Państwo na sprawne, zawodowe i niedrogie usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów.Tłumacz przysięgły ma często dostęp do informacji tajnych. Zachowanie tajności traktuję jako podstawowy wymóg pracy w tym zawodzie.Jako tłumacz przysięgły dążę do tego, aby wszystkie realizowane przeze mnie tłumaczenia - zarówno pisemne jak i ustne - cechowały się wysoką jakością. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy tłumacza, a także korzystam z konsultacji zawodowców z przeróżnych dziedzin.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia niemiecki - nowa strona: