Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tłumaczenia niemiecki Podkategoria: Tłumaczenia niemiecki

 • Tłumacz języka niemieckiego

  Tłumacz języka niemieckiego »

  Oferuję naukę języka niemieckiego na wszystkich poziomach: nauka od podstaw, korepetycje, przygotowanie do matury, egzaminów na studia i in. Tłumaczenia pisemne to specjalność firmy Traduko Tłumacz języka niemieckiego. Tłumaczymy teksty zwykłe. Jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Zapewniamy pełną poufność wszystkich dokumentów. Oferujemy szybką i bezpłatną wycenę tłumaczeń. Traduko kompleksowa obsługa firm i osób prywatnych w zakresie tłumaczeń z i na język niemiecki. Tłumacz języka niemieckiego.

  Data dodania: 27 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń »

  Internetowe biuro tłumaczeń. Nasza propozycja dotyczy tłumaczeń dokonywanych w grupie wszystkich języków używanych w Europie. Praktykujemy się w dokonywaniu przekładów branżowych, biologicznych a poza tym handlowych. Oprócz tego, naszym klientom proponujemy lokalizację gier i programów komputerowych oraz portali internetowych. Usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń uzupełniają usługi z dziedziny pozycjonowania i optymalizacji stron www naszych klientów. Działamy przez Internet, jesteśmy dostępni przez okrągłą dobę z nieomal dowolnego miejsca na naszej planecie. Po więcej wiadomości dotyczących oferty biura tłumaczeń zapraszamy na nasz portal internetowy. Na nim znajduje się również formularz ułatwiający wysłanie nam pliku do darmowej i niezobowiązującej wyceny realizacji przekładu. Polecamy.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Rekel Design - zajmuje się w tłumaczeniem rosyjskiego.

  Firma Rekel Design - zajmuje się w tłumaczeniem rosyjskiego. »

  Firma Rekel Design działa w tłumaczeniach zarówno z, jak i na ukraiński. Ich główną specjalizacją są tłumaczenia rosyjskiego. Działają już na rynku, przeszło 9 lat, co daje pewność niezawodności powierzonej im zlecenia. Firma Rekel Design, posiada duże grono stałych klientów. Biuro tłumaczeń, które specjalizuje się, zajmuje się wąskim tłumaczeniem, gwarantuje większą pewność, że wasze tłumaczenie będzie szczególne. Firma Rekel Design tłumaczy zarówno teksty biznesowe, jak również wszelkie inne w tym specjalistyczne. Są jedną z nielicznych usługodawców, który proponuje w pełni darmową wycenę online. Można to zrobić wchodząc na stronę wypełniając formularz oraz wysyłając plik do przetłumaczenia. Biuro tłumaczeń Rekel Design, Firma Rekel Design sama skontaktuje się z Tobą przedstawiając ich szczegółową ofertę. Firma specjalizuje się w tłumaczeniach ukraińskiego i rosyjskiego. Tak więc nie ma nad czym się zastanawiać wykorzystaj ofertę i odwiedź ich stronę. Firma posiada liczne certyfikaty, które można zobaczyć na ich stronie internetowejwitrynie internetowej.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka rosyjskiego i ukraińskiego

  Tłumacz języka rosyjskiego i ukraińskiego »

  Tłumacz prawniczy i ekonomiczny języka rosyjskiego i ukraińskiego mgr W. Rekel Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne:Prawnicze Dokumenty urzędowe, sądowe, akta notarialne, umowy, podatki, cła etc.Ekonomiczne Dokumentacja zw. z prowadzeniem działalności gospodarczej, umowy, podatki etc. Dodatkowa specjalizacja: historia (emigracyjny ukraiński różnych fal emig. XX wieku), politologia, normy, księgi jakości, religia, teksty naukowe z w/w dziedzin, tzw teksty biznesowe i reklamowe. Tłumaczenie poświadczone polsko-ukraińsko-polskie na Ukrainie: Poświadczenie zgodności tłumaczenia pisemnego; Tłumaczenie ustne (konsykutywne, symultaniczne, a vista) w sądzie, prokuraturze, urzędzie, na policji, u notariusza i adwokata oraz konferencje, spotkania, negocjacje etc. Lokalizacja i proofreading już od 50 % ceny podstawowej.W zależności od trudności tekstu możliwe solidne rabaty. CennikTłumaczenie poświadczone pisemne od 19,90 zł (17,90 zł zwykłe)Tłumaczenie poświadczone ustne konsekutywne/symultaniczne* od 70/135 złTłumaczenie poświadczone a vista od 75 zł* min 4 godz. W przypadku tłumaczeń poświadczonych dopłata 40 hryweń (około 12 zł) za jeden dokument opatrzony podpisem tłumacza. Więcej o tym w zakładce "Współpraca i Doświadczenie".Strona tłumaczenia poświadczonego = 1860 znaków ze spacjami (ukraiński standard).Tłumaczenie zwykłe 1800 znaków ze spacjami.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław

  Niemiecki Wrocław »

  Opisywana Państwu strona WWW to serwis WWW Szkoły Języków Obcych Simply Speaking zajmującej się udzielaniem lekcji języków obcych: angielskiego,hiszpańskiego, czeskiego i innych. Wszystkie lekcje spełniają osobne możliwości uczących się, oprócz tego kursowi towarzyszy sympatyczny klimat oraz są prowadzone w ciekawie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa sugerująca kursy językowe, które służą przygotowaniem do egzaminów DELE i maturalnego oraz lekcje pojedyncze lub dla grup, na różnych poziomach zaawansowania za sprawą czego nauka języka przynosi dobre rezultaty, a matura z niemieckiego czy inny sprawdzian zakończy się znakomitym rezultatem.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa - MIW

  Tłumaczenia niemiecki Warszawa - MIW »

  MIW- biuro tłumaczeń Warszawa zapewnia najwyższej jakości tłumaczenia pisemne, przysięgłe lub medyczne. Wiemy, że nasza renoma zależy od naszych współpracowników, dlatego naszymi partnerami są tylko osoby posiadające właściwe umiejętności do tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Przekłady techniczne realizowane są przez osoby posiadające prócz znakomitych umiejętności językowych również obowiązkowe wykształcenie inżynieryjne. Oprócz tego oferujemy usługi graficzne, takie jak przygotowanie przetłumaczonych książek do druku, ulotek czy instrukcji.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Łódź

  Tłumaczenia Łódź »

  Potrzebujesz pomocy tłumacza? Koniecznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Języków Obcych Kalemi. Kalemi zapewnia fachową obsługę w zakresie tłumaczeń, począwszy od tłumaczenia korespondencji biurowej, tłumaczeń przysięgłych, aż po tłumaczenia biznesowe. Kalemi zapewnia również obsługę cudzoziemców, oferując pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, takich jak zezwolenie na pracę czy uzyskanie obywatelstwa polskiego.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Punkt

  Biuro tłumaczeń Punkt »

  Biuro Tłumaczeń i Konsultingu PUNKT specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych jak także pisemnych. Propozycja dotyczy w szczególności tłumaczeń w języku angielskim, chińskim i wielu innych. Oferta zwrócona jest do firm dużych i małych, produkcyjnych, handlowych jak i klientów prywatnych. Biuro tłumaczeń ma bardzo duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych z takich dziedzin jak: prawo i ekonomia- certyfikaty, technika- przemysł, handel i biznes- szkolenia produktowe itp. Na stronie internetowej zamieszczony został szczegółowy cennik usług.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz LinguaSERV

  Tłumacz LinguaSERV »

  Firma LinguaServ położone w mieście Zielona Góra. Oferujemy różne usługi, takie jak tłumaczenia przysięgłe, czy też kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi, jak również niemieckimi. Znajdą państwo w naszej ofercie szkolenia językowe o różnym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również kursy wakacyjne oraz maturalne. Proponujemy też szkolenia indywidualne, a dla firm dostosowane do wymagań zleceniodawcy.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków

  Tłumaczenia Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Propozycja zwrócona jest do osób prywatnych jak również kancelarii prawnych, spółek giełdowych, dystrybutorów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia handlowe, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron www), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia podczas podróży, tłumaczenia podczas pertraktacji biznesowych) jak również tłumaczenia poświadczone. Biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia korespondencji prywatnej, firmowej, tłumaczenia e-maili i tekstów o rozmaitej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »

Tłumaczenia niemiecki - nowa strona: