Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Świadectwa energetyczne Podkategoria: Świadectwa energetyczne

 • ADM System

  ADM System »

  ADMSystem24 to pionier w oferowaniu zaawansowanych rozwiązań optymalizacji energetycznej dla budynków komercyjnych i prywatnych. Nasze usługi, takie jak świadectwa energetyczne, świadectwa charakterystyki energetycznej i audyty energetyczne, są kluczowe dla właścicieli nieruchomości dążących do minimalizacji kosztów operacyjnych oraz maksymalizacji efektywności energetycznej.

  Data dodania: 24 04 2024 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty energetyczne

  Certyfikaty energetyczne »

  Strona internetowa podkarpackiej firmy Globeko, do której zadań należy wystawianie certyfikatów energetycznych. Globeko to firma, której siedziba znajduje się w województwie podkarpackim, w przypadku dużych zleceń, jest możliwy dojazd do klientów z województw graniczących z podkarpackim. Firma zaprasza do skorzystania z naszych usług różnego rodzaju deweloperów, właścicieli sklepów i oczywiście prywatnych właścicieli domów czy mieszkań. Firma oprócz wystawiania certyfikatów energetycznych zajmuje się badaniem kamerą termowizyjną, aby m.in sprawdzić instalacje elektryczne lub zbadań stan izolacji.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwo Energetyczne - Certyfikat Energetyczny Poznań

  Świadectwo Energetyczne - Certyfikat Energetyczny Poznań »

  Firma CERT oferuje wykonanie dla Państwa świadectwa energetycznego zwanego inaczej certyfikatem energetycznym. Dokument ten jest niezbędny przy odbiorze budynku do użytkowania.
  Jako firma działamy jedynie na terenie woj. wielkopolskiego z uwagi na fakt, iż przy wykonaniu certyfikatu niezbędna jest wizja lokalna.
  Świadczymy usługi wykonania świadectwa dla każdego rodzaju budynku i lokalu.
  Gwarantujemy niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji.
  Preferowany teren na którym świadectwo energetyczne zostanie wykonane to Poznań, Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz oraz Kostrzyn.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Kielce. Prawdziwe świadectwo energet

  Świadectwa energetyczne Kielce. Prawdziwe świadectwo energet »

  Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku - certyfikat energetyczny, to nasz produkt. Firma Umbo. Technika i Multimedia działa w województwie świętokrzyskim, głównie Kielce i okolice. W swojej działalności postawiliśmy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Nasze motto: DOBRE ŚWIADECTWO DLA TWOJEGO DOMU oznacza przede wszystkim prawdziwe świadectwo energetyczne dla Twojego domu. Prawdziwe, to przedstawiające wskaźniki obliczone zgodnie z obowiązującą metodologią, opracowane na podstawie: dokumentacji technicznej dla nowo budowanych obiektów lub dla istniejących obiektów na podstawie inwentaryzacji techniczno-budowlanej, sporządzone na podstawie pełnych obliczeń charakterystyki energetycznej budynku lub mieszkania. Świadectwa opracowujemy szczególnie starannie, opierając się na zdobytej wiedzy, popartej świadectwem wystawionym przez Ministra Infrastruktury oraz doświadczeniu które zdobywamy wraz z każdym wystawionym certyfikatem energetycznym. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta i każdego ocenianego budynku. Dlatego niezbędnym elementem procesu certyfikacji energetycznej jest osobista wizyta osoby wykonującej świadectwo energetyczne w ocenianym budynku.

  Zapraszamy do współpracy:

  * prywatnych inwestorów
  * firmy budowlane, deweloperskie
  * biura i pośredników nieruchomości
  * kancelarie notarialne
  * wspólnoty mieszkaniowe
  * spółdzielnie mieszkaniowe
  * zarządców nieruchomości
  * samorządy gminne, powiatowe i wojewódzkie
  * inne zainteresowane osoby i instytucje

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kamera termowizyjna Warszawa

  Kamera termowizyjna Warszawa »

  Pracownia Badań Termicznych jest nowoczesną firmą zajmującą się świadczeniem usług z wykorzystaniem
  aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki głównie do pomiarów temperatury i wilgoci – kamera termowizyjna Warszawa. Podstawowa oferta obejmuje: lokalizacja dziur, wykrywanie błędnych urządzeń mechanicznych lub elektrycznych, lokalizacja mostków cieplnych, badanie stanu izolacyjności domów, badanie szczelności i właściwości termicznych dachów, kominków, badanie stopnia zawilgocenia badanie termowizyjne domów przed zakupem. Pracownia prowadzi długą współprace z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami aparatury kontrolno-pomiarowej.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Energohouse - świadectwa energetyczne

  Energohouse - świadectwa energetyczne »

  Firma „Energohouse” specjalizuje się w zagadnieniach związanych z efektywnością energetyczną budynków. Powstała, by wspierać Państwa w działaniach zmierzających do energooszczędności w domach, mieszkaniach, lokalach. W obliczu rosnących cen energii warto takie działania podjąć, działania minimalizujące koszty eksploatacji, ogrzewania Państwa mieszkań.

  „Energohouse” oferuje doradztwo energetyczne w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków, audytów energetycznych i remontowych, badań i analiz w budownictwie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny

  Certyfikat energetyczny »

  Serwis internetowy rzeszowskiej firmy trudniącej się wystawianiem certyfikatów energetycznych i termowizją. Certyfikat energetyczny to dokument, który jest potrzebny osobom, które chcą sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, a także osobom, które planują oddać do lokal do użytku. Dzięki certyfikatowi, możliwe będzie określenie tego, ile dany lokal potrzebuje energii. Nasza firma zajmuje się również termowizją, czyli pomiarami mającymi na celu np. wykrywania przecieków, sprawdzenie ocieplenia kominów albo badania izolacji cieplnej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • SZACHT Inżynierowie

  SZACHT Inżynierowie »

  Aby zdobyć uprawnienia budowlane należy przede wszystkim dobrze przysiąść do nauki. Problem jest jednak taki, że zdający nie zna pytań na egzaminie. Czyżby? A może jednak może je poznać? Na naszej stronie internetowej znajdziecie te pytania, które pojawiają się na niemal każdym egzaminie! Wejdź i przekonaj się sam, a na pewno zdasz egzamin.

  Data dodania: 16 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • GS Energia

  GS Energia »

  GS Energia – włącza oszczędność kompleksowo. Istniejemy na rynku od 2009 r. specjalizując się w takich dziedzinach jak nowoczesne instalacje solarne oraz oszczędzanie energii. W tym celu wdrażamy oraz badamy takie technologie jak: kolektory słoneczne, energia wiatrowa, geotermia, pompy ciepła czy fotowoltaika. Przeprowadzamy dofinansowania, konsulting energetyczny oraz szkolenia. Zwiększona wydajność energetyczna to nasz cel oraz misja.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • „RAFIK-POL II” Ewa Hołdysz F.P.U.H.

  „RAFIK-POL II” Ewa Hołdysz F.P.U.H. »

  Odkurzanie, gotowanie, ogrzewanie. Wszystko to napędzane jest energia, której cena, w dzisiejszych czasach, pnie sie ku górze. Firma Rafik-pol to profesjonalna usługa, która proponuje klientom dystrybucję oraz minimalizacja kosztów za energię. To wysoka jakość, doświadczenie i co najważniejsze zadowolenie klientów w efekcie końcowym.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »

Świadectwa energetyczne - nowa strona: