Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Przeprowadzki Podkategoria: Przeprowadzki

 • Joanna Bołoz

  Joanna Bołoz "solidnyprzewoznik.pl" »

  Solidny Przewoźnik to synonim profesjonalizmu w branży przeprowadzek. Oferujemy usługi przeprowadzka na najwyższym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzek międzynarodowych. Nasza doświadczona ekipa zapewnia, że każdy etap Twojej przeprowadzki jest skrupulatnie zaplanowany i wykonany, co gwarantuje spokój umysłu i satysfakcję z dobrze wykonanej usługi.

  Data dodania: 20 01 2024 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki biur Warszawa

  Przeprowadzki biur Warszawa »

  Specjalizujemy się w oferowaniu usług w zakresie przeprowadzek. Jedną z najważniejszych gałęzi są przeprowadzki biur, w których mamy spore doświadczenie. Swoje usługi realizujemy na obszarze miejscowości Warszawa oraz innych miejscowości. Zapewniamy całkowity profesjonalizm, który został zyskany w czasie wielu lat naszej działalności. Oferujemy kompleksową pomoc przy przeprowadzkach biur. Dostarczamy kartony, pakujemy, przenosimy, przewozimy a na końcu rozpakowujemy oraz ustawiamy meble na wyznaczonych miejscach. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zbędne dokumenty utylizujemy i wystawiamy na to właściwy dokument. Dzięki naszej pomocy przeprowadzki odbywają się sprawnie, tym samym do minimum zmniejszając Państwa stresy. Jeżeli więc prowadzą Państwo firmę, biuro lub są mieszkańcami aglomeracji Warszawa oraz planują przeprowadzkę, to zapraszamy na naszą witrynę www i zaznajomienie się z naszą propozycją.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transportowcy

  Transportowcy »

  W naszym serwisie znajdziesz wiele informacji o tym jak wybierać firmę transportową do przeprowadzki. Przeprowadzka to nie tylko zwykłe przewiezienie mebli z aktualnego miejsca zamieszkania w nowe. Jest to również usługa,z która wiąże się wiele dodatkowych czynności,więc nie warto marnować swojego czasu,tylko sprawdzić jak wybrać firmę transportową, tak by usługa została wykonana kompleksowo od a do z. Jeśli planujecie w najbliższym czasie przeprowadzkę powinniście odwiedzić nasz serwis i sprawdzić jak sprawdzić i wybrać najlepszą firmę.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • waps-kart.pl-opakowania fasonowe

  waps-kart.pl-opakowania fasonowe »

  Waps-kart specjalizuje się w produkcji wyrobów z tektury. W ofercie firmy znajdą Państwo opakowania dla każdego sektora przemysłowego, od produkcji
  standartowych opakowań klapowych jak też wyrobów bardziej technicznych takich jak kratownice dla hut szkła.
  Firma dysponuje parkiem maszynowym w którym znajdą Państwo siedem maszyn głównych co pozwala na wyprodukowanie każdego rodzaju opakowań.
  Waps-kart wykonuje nadruki w technologii fleksograficznej do dwóch kolorów. Zwykłe opakowania klepowe produkowane są bezwykrojowo co nie obciąża Klientów dodatkowymi kosztami.
  Matryce do maszyn rotacyjnych finansujemy wspólnie z naszymi odbiorcami.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • firma transportowa

  firma transportowa »

  Większość osób, które mieszkają w Polsce ma jakąś rodzinę mieszkającą zazwyczaj w Anglii czy też Irlandii. Często aby sprawić przyjemność naszym najbliższym przesyłami paczki z drobnymi upominkami czy też najpotrzebniejszymi rzeczami. Jednak aby tego dokonać należy skontaktować się z firmą przewozową, która zajmuje się świadczeniem tego typu usług. Zależy nam też by powierzyć paczkę zaufanej firmie dlatego też wcześniej należy dobrze ją sprawdzić zanim rozpoczniemy współpracę. Tylko wtedy będziemy w stanie jej zaufać i powierzyć niekiedy bardzo cenne paczki. Zobacz ofertę naszej firmy Rek Transport.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice

  Przeprowadzki Katowice »

  Minęła era tabunów nowych przybyszów na ziemie Śląskie w celu osiedlenia się i zaczęcia nowego życia. Z tego powodu firmy transportowe i przeprowadzki muszą bardziej rozszerzyć i urozmaicić swoje usługi transportowe. Wprowadzając więcej wariantów przeprowadzki i transportu zdobywa się rzesze klientów poza Śląskiem. Dobrym posunięciem jest wprowadzanie usług w każdym segmencie branży co już owocuje nowymi zleceniami transportowymi.
  Ważnym elementem w czasie przeprowadzki jest wdrożenie systemu ochrony mebli i rzeczy materiałami ochronnymi takimi jak folie bąbelkowe, stretch, oraz filce i gąbki. Nasza firma przeprowadzki Katowice istniejąca nieprzerwanie ponad ćwierć wieku co świadczy o wysokiej jakości wykonywania usług oraz szybkim przystosowaniu się na zmieniające się warunki w jakich firmy transportowe muszą działać.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Sosnowiec

  Przeprowadzki Sosnowiec »

  Jakość oraz cena to dwa najważniejsze elementy w ofercie każdej firmy transportowej. Przeprowadzki Katowice to firma która oprócz wymienionych atrybutów posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej trudnej branży transportu oraz przeprowadzek. Nasz profesjonalizm oraz dążenie do perfekcyjnego wykonania zlecenia jest na pewno naszym niepodważalnym atutem. W ramach świadczonych usług transportowych wykorzystujemy naszą nie małą wiedze oraz praktykę w codziennych działaniach transportowych.
  W celu zabezpieczenia mienia w czasie przeprowadzki oraz transportu wykorzystujemy najwyższej jakości materiałów ochronnych takich jak gąbki, koce, folie, oraz tekturę falistą.
  Nasze usługi kierujemy przede wszystkim mieszkańcom aglomeracji Śląskiej z naciskiem na miasto Katowice.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Warszawa

  Usługi transportowe Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zobaczenia strony firmy Jet-Provide - transport-com.pl. Przedsiębiorstwo świadczy usługi transportowe w pełnym zakresie. Jet-Provide prowadzi transport towarów w tym również przeprowadzki. Przedsiębiorstwo oferuje również usługę przewozu osób. Transport-com.pl to również zrzeszeni razem z Jet-Provide przewoźnicy, którzy świadczą usługi transportowe na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziecie Państwo całościową informację na proponowanych usług.Zachęcamy do zapoznania sięwraz z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki międzynarodowe

  Przeprowadzki międzynarodowe »

  Witryna poświęcona jest ofercie Makro Service - renomowanej firmy transportowej. Firma oferuje profesjonalny transport morski, np. przesyłki drobnicowe. Od początku działalności agencji przedmiotem jej zainteresowań był transport lotniczy. Oferowane przez agencję transport i spedycja obowiązują w kraju, jak i zagranicą. Jedną ze specjalności tej firmy są przeprowadzki międzynarodowe. Opisywana firma świadczy usługi jednocześnie jako profesjonalna agencja celna. Zlecenie spedycyjne można przesłać za pomocą reklamowanej witryny.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki warszawa

  przeprowadzki warszawa »

  Jesteśmy firmą transportową z Warszawy, która działa już na rynku od 2007 roku. Świadczymy Państwu usługi przeprowadzki na najwyższym możliwym ppoziomie. Jeżeli więc macie zacni Państwo w tym momencie złe doświadczenia z przeprowadzkami, to my te odczucia zastąpimy naprawdę pozytywnymi. Przygotujemy przeprowadzkę, zrealizujemy ją i wspomożemy w rozładunku. Będzie nam ogromnie miło pomóc Państwu w tym uciążliwym okresie. Zapraszamy nadzwyczaj do zapoznania się z naszą propozycją zamieszczona na witrynie.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice

  Przeprowadzki Katowice »

  Przedsiębiorstwo www.zlotnicki.pl - w naszej bogatej ofercie mamy kompleksowe przeprowadzki firm i osób prywatnych - pakowanie kartonów, bezpieczny transport urządzeń RTV.
  Jeśli potrzebujecie Państwo firmy, która profesjonalnie poprowadzi przeprowadzkę firmy, mieszkania czy domu, to idealnie trafiliście. Przewozimy w bardzo bezpieczny sposób urządzenia, maszyny, meble, antyki, sprzęt RTV. Jesteśmy spółką proponującą profesjonalne usługi przeprowadzkowe, dźwigowe i transportowe.
  Gorąco zapraszamy - Firma ZŁOTNICKI - usługi przeprowadzkowe, usługi dźwigowe i transportowe.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »

Przeprowadzki - nowa strona: