Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Elastyczne biuro tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia w obrębie 40 języków. Współpraca z licznymi tłumaczami po studiach filologicznych, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie tekstów dotyczących niszowych sfer życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród odbiorców usług biura tłumaczeń są cenione przedsiębiorstwa polskie i instytucje. Troska o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów przez Internet, natychmiastowa i darmowa wycena, konkurencyjne stawki i wykonywanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte treści są w pełni chronione.

Szczegóły strony www.biuro-tlumaczen.pl:

Tytuł: Biuro tłumaczeń specjalistycznych
URL: www.biuro-tlumaczen.pl
Słowa kluczowe: tłumaczeń, supertłumacz, tekstów, język obcy, tlumaczenia, biura, biuro tłumaczeń, biuro
Data dodania: 28 10 2011
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 3.0/10 (1 głos)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia Łódź

  Tłumaczenia Łódź »

  Potrzebujesz pomocy tłumacza? Koniecznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Języków Obcych Kalemi. Kalemi zapewnia fachową obsługę w zakresie tłumaczeń, począwszy od tłumaczenia korespondencji biurowej, tłumaczeń przysięgłych, aż po tłumaczenia biznesowe. Kalemi zapewnia również obsługę cudzoziemców, oferując pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, takich jak zezwolenie na pracę czy uzyskanie obywatelstwa polskiego.

 • Biuro tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń »

  Internetowe biuro tłumaczeń. Nasza propozycja dotyczy tłumaczeń dokonywanych w grupie wszystkich języków używanych w Europie. Praktykujemy się w dokonywaniu przekładów branżowych, biologicznych a poza tym handlowych. Oprócz tego, naszym klientom proponujemy lokalizację gier i programów komputerowych oraz portali internetowych. Usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń uzupełniają usługi z dziedziny pozycjonowania i optymalizacji stron www naszych klientów. Działamy przez Internet, jesteśmy dostępni przez okrągłą dobę z nieomal dowolnego miejsca na naszej planecie. Po więcej wiadomości dotyczących oferty biura tłumaczeń zapraszamy na nasz portal internetowy. Na nim znajduje się również formularz ułatwiający wysłanie nam pliku do darmowej i niezobowiązującej wyceny realizacji przekładu. Polecamy.

 • kursy językowe dla firm

  kursy językowe dla firm »

  Firma Language for Business to dynamicznie, prężnie rozwijająca się firma szkoleniowa. Dostarcza szkolenia językowe dla organizacji a także, jak równeież, i, oraz kursy językowe. Sukces organizacji jest bazujący na umiejętnościach oraz, i, a także, jak równeież praktyce instruktorów a także, i, oraz, jak równeież metodyków.Oferujemy szereg. Celem jest pomoc organizacjom w doskonaleniu i rozwiajaniu zatrudnionych co ma znakomity wpływ na sukces firm. Zapraszamy do odwiedzin strony www., witryny organizacji.Angielskie dla firm tylko Language for Business!

 • Tłumaczenia Kraków

  Tłumaczenia Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Propozycja zwrócona jest do osób prywatnych jak również kancelarii prawnych, spółek giełdowych, dystrybutorów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia handlowe, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron www), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia podczas podróży, tłumaczenia podczas pertraktacji biznesowych) jak również tłumaczenia poświadczone. Biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia korespondencji prywatnej, firmowej, tłumaczenia e-maili i tekstów o rozmaitej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

 • Tłumaczenia niemiecki

  Tłumaczenia niemiecki »

  Nasz portal internetowy świadczy usługi w zakresie tłumaczenia rożnego rodzaju teksów. Znajomość języków obcych nie zawsze pozwala poprawnie przedłożyć tekst z języka obcego. Nasi profesjonaliści nie tylko w znajomości języków obcych ale w wielu innych obszarach gwarantują, że translacja zleconego do przetłumaczenia tekstu będzie bezbłędnie odwzorowywał zawartość w języku obcym. Nasza oferta obejmuje także przetłumaczenie dokumentów o treści fachowej takich jak medyczna, prawna, finansowa bądź handlowa.

 • kursy angielskiego

  kursy angielskiego »

  Szkoła językowa proponuje wakacyjne oraz semestralne kursy językowe. Nauka angielskiego stoi tutaj na najwyższym poziomie. Prowadzi również obozy językowe w 16 krajach na 4 kontynentach. Zaprasza na kursy językowe oraz szkolenia językowe: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego itd. Szkoła języków ofertę swą kieruje do osób w różnym wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do ludzi już spełniających się zawodowo. Znajomość języków obcych przydaje się bowiem każdemu. Szkoła językowa Glossa proponuje wakacyjne i semestralne kursy języków obcych. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. Oferuje też obozy językowe w 16 krajach na całym świecie.

 • Biuro Tłumaczeń Rekel Design

  Biuro Tłumaczeń Rekel Design »

  Oferta:- Tłumaczenia pisemne zwykłe i poświadczone (przysięgłe),- Tłumaczenia ustne: konferencyjne i kabinowe,- (korekta),- Lokalizacja (adaptacja),- oraz wiele innych usług dodatkowych względem tłumaczenia, takich jak DTP, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych, retranslacja, redakcja, doradztwo językowe i kulturowe, listy dialogowe do filmów, podkładanie głosu przez lektora etc.Obsługiwane języki:angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, czeski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chorwacki, duński, litewski, łotewski, niderlandzki, rumuński, serbski, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, chiński, japoński oraz inne języki europejskie i pozaeuropejskie.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Biura Tłumaczeń!Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Rekel Design jest licencjonowanym posiadaczem normy PL-EN 15038:2006, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług w branży tłumaczeniowej. siedziba firmy zabierzów kraków.Wykonujemy tłumaczenia z takich dziedzin jak: ekonomia, polityka, prawo, gospodarka, marketing, biznes, finanse, bankowość, handel, medycyna, biologia, przemysł, budownictwo, oprogramowanie / IT, energetyka, elektronika, transport, motoryzacja, matematyka, historia, normy, księgi jakości, audyt, cła, Unia Europejska oraz inne nietypowe specjalizacje.Tłumaczymy:Dokumenty samochodowe:Dowód rejestracyjny, karta pojazdu, umowa sprzedaży, umowa darowizny, umowa zamiany, umowa dożywocia, faktura.Dokumenty metrykalne:akt małżeństwa, akt urodzenia, świadectwo chrztu, świadectwo ślubu, świadectwo śmierci, zaświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego.Dokumenty szkolne:Świadectwo ukończenia szkoły, technikum, liceum, dyplom ukończenia szkoły, akademii, uniwersytetu.Umowy:Umowa spółki jawnej, umowa spółki z o.o., umowa spółki cywilnej, umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa agencyjna, umowa pożyczki, umowa najmu nieruchomości, umowa o pracę.Dokumenty urzędowe i firmowePismo sądowe, protokół, akt, wyrok, postanowienie, testament, pozew, pełnomocnictwo, wniosek, wezwanie, świadectwo pracy, zaświadczenie o bezrobociu, dokument patentowy, świadectwo ochronne, opis patentowy, statut, zaświadczenie, oświadczenie.

 • Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych

  Tłumaczenia język niemiecki Wałbrzych »

  Biuro Tłumaczeń EnGeLin (jednoosobową firmę) prowadzę na terenie dolnego śląska przede wszystkim dzięki poleceniu zadowolonych klientów. W 2003 roku ukończyłam studia w Niemczech na. Po studiach pracowałam parę lat dla koncernu japońsko-niemieckiego, gdziecodziennie zajmowałam się głównietłumaczeniem pisemnym bądź ustnym na potrzeby pracodawcy.

  Jako tłumacz gwarantuje Państwu:

  * wysokiej jakości tłumaczenia,
  * krótki termin realizacji zamówienia,
  * solidność oraz terminowość,
  * wygodną współpracę,
  * niskie konkurencyjne ceny tłumaczeń,

  Zajmuję się tłumaczeniami dla firm, instytucji i osób fizycznych fizycznych przeważająco z języka niemieckiego na język polski oraz odwrotnie, w tym także tłumaczeniami ustnymi oraz z dziedzin prawnych.

 • Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl

  Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych oraz pisemnych to busy b ma dla Ciebie świetną ofertę. Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach w więcej niż 50 językach w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Do głównych rejonów specjalizacji należą m.in. tłumaczenia techniczne, telekomunikacyjne, prawne czy dokumentów finansowych. Należy tutaj wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej przy prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre lub Ministerstwem Środowiska. Więcej danych na temat oferty można zobaczyć na naszej stronie internetowej, a nasz zespół odpowie na każde pytania dotyczące ewentualnej współpracy.

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa

  Tłumaczenia niemiecki Warszawa »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego praktykujący od wielu lat oferuje tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie i angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz znajomości branży tłumacz jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Od początku priorytet stanowi jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie klientów, dlatego gwarantowana jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna, leksykalna i gramatyczna wykonywanych tłumaczeń. Wielu klientów pochodzi z różnych nawet bardzo dalekich stron kraju. Wysoka jakość usług przekłada się na stałą współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, zagranicznymi i krajowymi firmami z różnych sektorów, kancelariami prawnymi oraz osobami indywidualnymi. Działalność w branży tłumaczeń pozwoliła także na nawiązanie współpracy z innymi doświadczonymi i wykwalifikowani tłumaczami, dlatego oferta nie ogranicza się jedynie do języka angielskiego, lecz obejmuje także tłumaczenia z innych języków.