Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Notariusz Szczecin

  Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby wprawne i odpowiednio wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa swoją wiedzą w jurydycznych zagadnieniach. Zajmujemy się umowami kupna i sprzedaży, uwierzytelniamy dokumenty związane z dziedziczeniem. Podpowiemy, jakie papiery są niezbędne w konkretnej kwestii, jakie podatki oraz opłaty musimy pokryć, przygotujemy akty notarialne i potwierdzimy dokumenty. Poinformujemy również o obowiązkowych terminach. Wszystkie dane nabywają Państwo bezpłatnie a wycenę naszych usług ustalamy indywidualnie, albowiem każdy Klient i każdy przypadek jest inny. Zapraszamy uprzejmie do naszej kancelarii – czynności notarialne wykonujemy również w języku obcym w obecności translatora przysięgłego. Współpracując z nami mogą być Państwo pewni, że postępowanie odbywać się będzie ściśle z przepisami.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stargard notariusz

  Stargard notariusz »

  Biuro notarialne Stargard oferuje profesjonalne sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, spisów protokołów, sporządzanie wpisów, wypisów, wyciągów dokumentów, projektów akt, oświadczeń i innych dokumentów. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna w Krakowie

  Kancelaria notarialna w Krakowie »

  Kancelaria Notarialna Kułakowskich zapewnia specjalistyczne i pewne czynności notarialne. Sporządzamy akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, a także spisujemy protokoły. Nasza profesjonalna kancelaria notarialna w Krakowie to sprawdzony wybór. Na życzenie stron przechowujemy dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Zespół tworzą renomowani notariusze, posiadający duże doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i satysfakcjonującą współpracę. Szczegółową prezentację oferty firmy znajdziemy na stronie.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny, adwokat Poznań

  Radca prawny, adwokat Poznań »

  Rozpatrujemy jak również przygotowujemy umowy handlowe jak również opinie jurydyczne. Zespół radców prawnych radzi w trakcie organizowania biznesów, czy reorganizowania specyfikacji ich działania. Świadczymy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw i podmiotów fizycznych w kraju i za granicą. Reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami i organami ścigania w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, familijnego, spadkowego, karnego i karno-skarbowego. Prowadzimy postępowania zmierzające do windykacji opłat.

  Zajmujemy się doradztwem, przede wszystkim w obszarze prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy lub determinujemy stan prawny własności firm jak również posiadłości (due diligence). Współtworzymy grupę kancelarii PRAGMA. Usługujemy Interesantów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »

Notariusze - nowa strona: