Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Notariusze Podkategoria: Notariusze

 • Kancelaria notarialna Legnica

  Kancelaria notarialna Legnica »

  Notariusz Legnica to osoba zaufania publicznego zajmująca się sporządzaniem umów i protokołów zawierających wolę stron, którymi są osoby fizyczne lub prawne. W gestii legnickiego notariusza leży również sporządzanie aktów notarialnych oraz dokumentów dotyczących protestów weksli i czeków. Obowiązkiem notariusza jest również sporządzanie protestów weksli i czeków oraz sporządzenie protokołu z walnego zgromadzenia spółki. Zapraszamy do odwiedzenie kancelarii notarialnej w Legnicy przy ulicy Rataja 28.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Zabrze

  Kancelaria notarialna Zabrze »

  Kancelaria Notarialna prowadzona przez Rejenta Agnieszkę Jędzura znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (na deptaku), w pobliżu Urzędu Miasta, przystanku autobusowego oraz dworca PKP. Kancelaria czynna jest w następujących godzinach:

  Poniedziałek 10:00 - 17:00
  Wtorek 9:00 - 15:00
  Środa 10:00 - 17:00
  Czwartek 9:00 - 15:00
  Piątek 9:00 - 15:00

  Zrealizowanie czynności notarialnej w odmiennym dniu lub w odrębnych godzinach jest możliwa po uprzednim uzgodnieniu z rejentem.

  W ramach swojej działalności, Kancelaria oferuje kompetentną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących zasad prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, dostarczając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

  Rejent dopełnia czynności notarialnych w Kancelarii Notarialnej.
  Czynność notarialna może być przeprowadzona także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub specyficzne okoliczności

  Prosimy o kontakt z Kancelarią na kilka dni przed umawianym z Notariuszem terminem wykonania czynności w jeden ze sposobów: telefonicznie, osobiście lub za pomocą poczty elektronicznej.
  Wszystkie informacje udzielane w ramach dokonywanych czynności - dla naszych klientów są darmowe

  Data dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków

  Kancelaria Kraków »

  Stron kancelarii notarialnych w naszym kraju jak również na świecie jest bardzo wiele. Nie wszystkie z nich są tak wartościowe jak nasza kancelaria. Albowiem tylko tutaj odszukasz wszystkie potrzebne Ci informacje i uzyskasz potrzebną Ci wiedzę. Nasz profesjonalny notariusz bardzo sprawnie wykonana dla Ciebie wszystkie czynności a Ty nie będziesz zaprzątać nimi sobie głowy. Wszystko zrealizujemy sprawnie i fachowo. Skorzystaj z naszej oferty - Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków

  Notariusz Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to firma w której bez problemów rozwiążemy wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje na przykład sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (m. in. zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te usługi wykonujemy błyskawicznie oraz w przyjaznej atmosferze w naszej siedzibie na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej!

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław krzyki

  Kancelaria notarialna Wrocław krzyki »

  Zasięg czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli zaś czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów zaś papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów zaś wyciągów dokumentówsporządzanie na życzenie stron: projektów aktów, oświadczeń zaś innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisówDodatkowo: wybór uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim zaś niemieckimwspółpraca z tłumaczami wszystkich języków

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria notarialna Agata Romanowicz i Kamila Komarzańska. Aby umowa była ważna niezbędne jest zawarcie jej w formie aktu notarialnego. Nasza kancelaria od wielu lat prowadzi profesjonalne usługi z zakresu czynności notarialnych. Naszymi atutami są fachowość i kompletna obsługa prawna. Prowadzimy usługi przewidziane dla notariusza przez ustawę Prawo o notariacie z dn. 14 lutego 1991 roku:
  sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Notariusz to zawód pożytku publicznego, którego funkcjonowanie i kompetencje wyznaczają stosowne akty prawne. Nadrzędnym celem każdego notariusza winno być dbanie o zgodność z prawem wszelakich umów, aktów notarialnych, testamentów, raportów z walnych zgromadzeń spółek oraz fundacji. Nadto w toku prowadzenia swoich czynności dowolny notariusz zobowiązany jest do zachowywania bezwzględnej neutralności wobec wszelkich zainteresowanych interesantów. Na postulat jednej ze stron notariusz sporządza dodatkowo zarysy aktów notarialnych.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani Notariusz Kraków

  Tani Notariusz Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza powinna być niezawodność, skrupulatność i całkiem obiektywne podejście do powierzonych zleceń. W ramach lokalnej działalności, w tym zakresie, my wychodzimy nad te podstawowe standardy. Dlatego że oprócz tego proponujemy zrealizowanie czynności w miłej atmosferze i w elegancko urządzonych wnętrzach krakowskiej kancelarii. Mało tego u naszych fachowych prawników wolno zasięgnąć darmowej informacji dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, duplikatów i aktów różnego rodzaju.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Zatrudnienie właściwego notariusza pozwala uskutecznić nawet najtrudniejsze prawnie operacje notarialne. Odpowiednia jednostka w głównej mierze powinna charakteryzować się znaczną rutyną w swojej pracy oraz solidnym doświadczeniem w swojej pracy. Odpowiednim może okazać się zapoznanie ocen wcześniejszych interesantów danego notariusza, jeżeli przeważają korzystne, wtedy warto podążyć do takiej kancelarii. O ile na wejściu będziemy obsłużeni w sposób fachowy plus sprawny to swobodnie możemy powierzyć własne sprawy takiemu notariuszowi.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani Notariusz Kraków

  Tani Notariusz Kraków »

  W przypadku, kiedy chcemy biec aktywność ekonomiczną poprawnie najprzód rozeznać się na temat możliwych postaci jej prowadzenia. W tej chwili zdołamy działać jak jednoosobowy podmiot gospodarczy, w charakterze spółka cywilna ewentualnie w w wyższym stopniu złożonych budowach potrzebujących ratyfikowania stosownych dokumentów u rejenta. W wybornej kancelarii odnajdziemy pomoc w obszarze stworzenia dokumentów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz kompatybilność z pełnomocnictwem wszystkich czynności. Mało tego rejent spisze wszelakie protokoły z plenarnych zgromadzeń wspólników.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »

Notariusze - nowa strona: