Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

 • Biuro rachunkowe Prokurent Bydgoszcz

  Biuro rachunkowe Prokurent Bydgoszcz »

  Biuro księgowe Prokurent Edyta Skibicka z Bydgoszczy zachęca do odwiedzenia naszej strony prokurent.bydgoszcz.pl - innowacyjna witryna www to klasyczna wizytówka biura. Na stronie mieści istotne informacje o działalności biura rachunkowego. Oprócz obecnych informacji o godzinach otwarcia znajdziecie także Państwo niezbędne informacje o historii firmy. Szczegółowo zaprezentowana jest dodatkowo oferta biura rachunkowego. Firmy z nami współpracujące otrzymują od nas pomoc w wyborze formy opodatkowania, doradztwo w zakresie kadr, kompletną obsługę księgową. Usługi biura rachunkowego to połączenie doświadczenia oraz interesującej ceny.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin

  Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby wprawne i odpowiednio wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa swoją wiedzą w jurydycznych zagadnieniach. Zajmujemy się umowami kupna i sprzedaży, uwierzytelniamy dokumenty związane z dziedziczeniem. Podpowiemy, jakie papiery są niezbędne w konkretnej kwestii, jakie podatki oraz opłaty musimy pokryć, przygotujemy akty notarialne i potwierdzimy dokumenty. Poinformujemy również o obowiązkowych terminach. Wszystkie dane nabywają Państwo bezpłatnie a wycenę naszych usług ustalamy indywidualnie, albowiem każdy Klient i każdy przypadek jest inny. Zapraszamy uprzejmie do naszej kancelarii – czynności notarialne wykonujemy również w języku obcym w obecności translatora przysięgłego. Współpracując z nami mogą być Państwo pewni, że postępowanie odbywać się będzie ściśle z przepisami.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenie okresowe bhp online

  szkolenie okresowe bhp online »

  E-learnigowe kursy okresowe bhp. Oferujemy szkolenia z zakresu bhp w formie kierowanej, które pozwala regulacja prawna. Kursy e-learningowe stanowi użyteczną formą szkolenia, jakie nie koliduje z zadaniami robionymi przez zatrudnionego, zatrudniony w dogodnym czasie uczy się również w jakimkolwiek momencie może wstrzymać również ponownie uruchomić szkolenie. Uczestnik kursu bhp po zaznajomienia się z materiałem przystępuje do testu który musi zaliczyć wynikiem pozytywnym bez ograniczeń podejść. Pracodawca otrzyma całą dokumentacje szkolenia pocztą podpisaną przez bhpowca z uprawnieniami
  Proponujemy szkolenia okresowe dla pracowników administracyjno-biurowych, menedżerów również inżynierów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo personalne

Doradztwo personalne - nowa strona: