Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

 • Zjawisko mobbingu

  Zjawisko mobbingu »

  To jest oficjalna witryna internetowa Krajowego Stowarzyszenia Antymobbingowego w Krakowie. Na stronie znajdują się informacje dzięki, którym możliwe jest uzyskanie odpowiedzi na takie pytania jak: co to jest mobbing, jak można się przed nim uchronić, co robić gdy jest się mobbingowanym, gdzie szukać pomocy w przypadku gdy jest się ofiarą mobbingu. Strona zawiera również teksty poświęcone przykładom mobbingu wraz z praktycznymi informacjami jak uniknąć tego zjawiska. Dostępny jest także bogaty spis literatury dotyczącej mobbingu oraz linki do innych podobnych stron. Na stronie można również uzyskać informacje kontaktowe dla osób poszkodowanych mobbingiem.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia autoprezentacja

  Szkolenia autoprezentacja »

  Szkolenia się w każdym zakresie to jeden z bardzo ważnych elementów doszkalania się każdego z Nas w dorosłym życiu. Na stronie internetowej szkolenia.annatomala.pl macie Państwo sposobność szansę widzieć ofertę ćwiczeń skierowanych do kadry nadzorującej jak również centralnej. Proponowane są instruowania na temat autoprezentacji osobistej osoby, różnorakich technologii sprzedaży a także kreowania wizerunku. Udział w takim szkoleniu sprawia że dowiadujemy się wielu wartościowych uwag na temat osobistej autoprezentacji jak również zachowywania się.

  Zapraszamy do udziału w warsztatach a także warsztatach kierowanych przez Panią Annę Tomalę. Czas spędzony na osobistej edukacji na pewno nie okaże się czasem zaprzepaszczonym.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC Odszkodowania Komunikacyjne Łódź

  OC Odszkodowania Komunikacyjne Łódź »

  Odszkodowania Komunikacyjne - pomagamy w uzyskaniu odszkodowania przy wypadkach komunikacyjnych, powypadkowych. Zapraszamy do naszego biura w Łodzi. Domena naszej firmy to odszkodowania komunikacyjne Łódź. Już 80 tysięcy Polaków skorzystało z usług naszej firmy, skorzystaj i Ty i odzyskaj swoje odszkodowanie.
  Jeśli zostałeś poszkodowany wypadku drogowym nie zapomnij o tym, że przysługuje Ci odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Nasza firma pomoże Ci w labiryncie formalności i pomożemy wygrać Ci z agentami ubezpieczeniowymi.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe

  Kredyty mieszkaniowe »

  Jeśli już decydujesz się na zakup mieszkania na kredyt, chcesz wydać mnóstwo pieniędzy, spłacać raty kredytowe przez kilkanaście lat to zastanów się nad tym czy aby na pewno warto adaptować to poddasze w starej kamienicy. Przecież możesz kupić mieszkanie w nowym budownictwie, będziesz miał pewność i gwarancje, że przez najbliższe lata nic złego dziać się z nim nie będzie. A kredyt mieszkaniowy to kwestia wielu lat a nie kilu miesięcy, nigdy nie wiadomo ile czasu w tym miejscu przyjdzie Ci mieszkać.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Asertywność Wrocław

  Szkolenie Asertywność Wrocław »

  Firma szkoleniowa LNP Wrocław to miejsce, w którym prowadzone są nowoczesne zajęcia szkoleniowe, odpowiadające wymaganiom dzisiejszego rynku. Zasadniczy obszar naszych działań stanowią szkolenia dla nauczycieli oraz szkolenia dla biznesu. Intencją tworzonych przez nas szkoleń jest nabywanie kwalifikacji uczestników oraz polepszanie efektywności pracy. Organizację szkoleń oraz omawianą tematykę, uzgadniamy zawsze ze zleceniodawcą, ponieważ jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Mamy najlepszych wykładowców, którzy są perfekcyjnie przygotowani do prowadzenia zajęć. Dbają oni również o przyjazną atmosferę sprzyjającą poznawaniu wiedzy. Aktualnie zatrudniamy doświadczonych psychologów, jak również wykładowców z wyższych uczelni, którzy mają rozległą wiedzę oraz długoletnie doświadczenie. Podczas pracy w grupach, stosujemy następujące metody pracy: scenki sytuacyjne, testy kompetencji, ćwiczenia sprzyjające integracji, zadania wspólne i warsztaty z rozwiązywania problemów.
  Szczególną popularnością cieszą się szkolenia sprzedażowe. W ofercie udostępniamy szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania, sztuki negocjacji, budowania zespołu, szkolenie asertywność, zarządzania czasem, efektywnej sprzedaży oraz prawidłowej komunikacji wewnątrz organizacji.
  Ważnymi Klientami są dla nas również instytucje oświatowe. To dla nich stworzyliśmy szkolenia z zakresu komunikacji w szkołach, radzenia sobie ze stresem w pracy, asertywnego kontaktowania się z rodzicami, skutecznego motywowania uczniów, kształtowania twórczego myślenia oraz treningi pomagające w komunikacji międzyludzkiej.
  Osoby, które chcą posiąść nową wiedzę i korzystać ze sposobności wymiany doświadczeń, gorąco namawiamy na szkolenia otwarte. W ramach tej oferty można wziąć udział w treningach asertywności a także dowiedzieć się, jak godzić życie zawodowe z życiem rodzinnym.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków

  Prawnik Kraków »

  Adwokat Fojtik i Wspólnicy pracuje nad wieloma sprawami przynależącymi do różnych specjalności prawa, na przykład: świadczenia stałej obsługi prawnej firm, udzielanie wszelkich konsultacji prawnych związanych z bieżącymi potrzebami Klienta, zakładanie i rejestracja spółek prawa handlowego, pełnomocnictwo w sprawach sądowych, różnymi organami administracyjnymi, a także pełnomocnictwo w sprawach przed egzekucyjnymi organami itd. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące Kancelarii, zapraszamy wówczas na naszą stronę dostępną w internecie.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych

  Biuro tłumaczeń specjalistycznych »

  Elastyczne biuro tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia w obrębie 40 języków. Współpraca z licznymi tłumaczami po studiach filologicznych, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie tekstów dotyczących niszowych sfer życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród odbiorców usług biura tłumaczeń są cenione przedsiębiorstwa polskie i instytucje. Troska o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów przez Internet, natychmiastowa i darmowa wycena, konkurencyjne stawki i wykonywanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte treści są w pełni chronione.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy

  Oferty pracy »

  Serwis Jobexplorer powstał po to, żebyście mogli Państwo znaleźć pracy bez czytania gazet. Gdy Twoja firma zgłasza wolne miejsce pracy, wystarczy na portalu zamieścić swoją ofertę określając je we właściwej kategorii. Tak samo, osoby, które poszukują pracy mogą na stronie zamieścić swój profil, który umożliwi pracodawcom dokonanie rekrutacji wybranego pracownika. Wejdź do Jobexplorer i przeczytaj aktualne oferty, możliwe, że dzięki portalu znajdziesz swojego nowego pracodawcę. Odwiedź serwis, może czekam tam na Ciebie oferta.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria patentowa

  Kancelaria patentowa »

  Firma Federowicz i Rumpel została utworzona przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z tematyką własności intelektualnej. Początki naszej kancelarii sięgają 1990r. Nieustannie rosnąca renoma naszej kancelarii i wzrost liczby nowych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Obecnie działamy w ośmioosobowym zespole. Nasi prawnicy reprezentujący kancelarię posiadają uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami i urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie UE.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne »

  Rynek pracy do niezwykle przypadkowe miejsce, w jakim należy umieć się poruszać. Zarówno interes jak i osoba szukająca pracy zdoła być porównana do drapieżnika, który reflektuje odnaleźć jak najlepszą ofertę. W wypadku niektórych zawodów, wyjątkowo tych w największym stopniu wyspecjalizowanych i nietypowych, konieczna jest pomoc, jako że także firma jak i pracobiorca gubią się w tym chaosie i nie potrafią się znaleźć. Na niniejszej stronie znajduje się oferta firmy, jaka proponuje również pracownikom jak i pracodawcom kompleksową pomoc w poszukiwaniu ofert zaangażowania. Jeśli szukasz kompetentnego pracownika, który będzie spełniał wszystkie twoje wymagania to my na pewno dla ciebie go znajdziemy. Pracownicy też będą w stanie dzięki nam znaleźć pracę, jaka będzie pasowała do ich poziomu i umiejętności. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę, gdzie dowiecie się państwo

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »

Doradztwo personalne - nowa strona: