Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Wynajem nieruchomości Podkategoria: Wynajem nieruchomości

 • Burtowa Sp. z o.o.

  Burtowa Sp. z o.o. »

  Villa Burtowa to projekt, który powstał z pasji do tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań nad morzem. Oferujemy luksusowe apartamenty na sprzedaż, które doskonale wpisują się w wymagania klientów poszukujących nieruchomości nad morzem. Nasze mieszkania są dostępne bez pośredników, zapewniając pełną transparentność i korzystne warunki transakcji. Sprawdź sam już dzisiaj!

  Data dodania: 15 06 2023 · szczegóły wpisu »
 • Globo Office Center

  Globo Office Center »

  Propozycja wynajmu skierowana jest do wielkopolskich spółek, które szukają lokalu Biurowiec Globo to budynek w strategicznej części Poznania w sąsiedztwie grupy City Park i hali widowiskowo sportowej Arena. Komfortowe pomieszczenia, monitoring, a także parking podziemny to tylko niektóre z cech biurowca. Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Poznania. Dzwoniąc na 61 844 17 13 można uzyskać dokładne informacje dotyczące dzierżawy. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul. Wyspiańskiego 43, Fax +48 61 8427 497, E-mail: [email protected]

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jartom

  Jartom »

  Przedsiębiorstwo doradcze Jartom z Warszawy to zespół specjalistów w zakresie handlu nieruchomościami. Zajmujemy się doradztwem w zakresie wynajmu oraz sprzedaży hal i magazynów na obszarze całego kraju. Zainteresowanym klientom oferujemy szeroki wybór hal magazynowych zlokalizowanych w dogodnych punktach i nowocześnie wyposażonych.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • VAX Nieruchomości

  VAX Nieruchomości »

  VAX Nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie rynku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Obsługujemy sprzedaż domów, sprzedaż mieszkań, sprzedaż działek jak również wynajem mieszkań oraz wynajem domów. W zakresie naszego działu VAX Nieruchomości Inwestycyjne prowadzimy obrót nieruchomościami komercyjnymi i nieruchomościami inwestycyjnymi: parki handlowe, domy towarowe, sklepy, biurowce, działki pod sklep oraz działki pod stacje paliw i inne obiekty.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • CUBE Office Park

  CUBE Office Park »

  Wynajmujemy powierzchnię pod prowadzenie działalności gospodarczej w Gdańsku. Nasz obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji (dzielnica Jasień). Bazujemy na elastycznych warunkach aranżacji przestrzeni biurowej. Gwarantujemy systemy bezpieczeństwa pożarowego, wydzielone miejsce dla pracowników z zewnętrznym ogrodem, przebieralnię dla rowerzystów, setki miejsc parkingowych do dyspozycji.

  Data dodania: 31 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynajem nieruchomości

Wynajem nieruchomości - nowa strona: