Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tanie Ubezpieczenia

Tanie Ubezpieczenia

W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa

  Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa »

  Ubezpieczenia i Inwestycje Allianz Warszawa - Andrzej Dąbrowski, Rafał Dąbrowski. Oferujemy: ubezpieczenia majątkowe Allianz, ubezpieczenia na życie Allianz, ubezpieczenia komunikacyjne Allianz, ubezpieczenia zdrowotne Allianz, Allianz OFE, TFI Allianz. Zapewniamy, że trafiłeś na właściwe miejsce, jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w renomowanej, znanej na całym świecie, solidnej firmie.Gwarantujemy doradztwo, porady i sprzedaż na najwyższym poziomie – w praktyce owocuje to zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów.

 • Ubezpieczenia i inwestycje

  Ubezpieczenia i inwestycje »

  Witryna umozliwia bezpośrednie zapisy do OFE przed losowaniem 10 stycznia oraz 10 lipca każdego roku. Jest to obecnie jedna z nielicznych stron spełniająca wymogi dotyczące zapisów do wszystkich funduszy emerytalnych w Polsce, w tym ING, AXA, CU - Aviva, Generali, Allianz i wielu innych. W serwisie znajdują się także oferty firm ubezpieczeniowych - na życie, komunikacyjne, majątkowe, podróże. Portal powstał w 2007 roku i nieprzerwanie porowadzi swoją działalność informacyjno-doradczą, zapewniając kompleksową obsługę klientów w systemie direct.

 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia

  Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia »

  Zwykło się mówić, że wypadki chodzą po ludziach. Dzisiaj całe szczęście od tych najbardziej przykrych możemy się ubezpieczyć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie poznacie Państwo wady i zalety tego rodzaju ubezpieczenia, jego rodzaje oraz wiele innych ciekawych informacji go dotyczących.Przezorny zawsze ubezpieczony, ta mądrość życiowa jest jak najbardziej aktualna. Każdy dobrze wie, że od nieszczęśliwych wypadków warto być ubezpieczonym. Jednak równie istotnym jest aby posiadać rzetelną wiedzę na temat wykupionego ubezpieczenia. Tutaj z pomocą przychodzi nasz serwis internetowy, który jest praktycznym przewodnikiem po ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków.

 • OC komunikacyjne

  OC komunikacyjne »

  Ubezpieczenia obowiązkowe aut wynikają z przepisów prawnych, więc nie możemy się od nich . {Wykupić powinien je każdy posiadacz pojazdu mechanicznego. Jak natomiast postępować aby nie przepłacić na nie za wiele gotówki, jak zaoszczędzić na składce odpowiedzialności cywilnej Auto-casco? Możecie skorzystać z ogólnodostępnej sieci Internet, dzięki temu obniżymy polisę stawki OC o prawie 30%! Nie trzeba wychodzić wówczas z lokalu mieszkalnego. Przekonacie się sami jak bardzo jest to łatwe i nabądźcie ubezpieczenia obowiązkowe "OC" Autocasco w Internecie - promocje dla kobiet!

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia obowiązkowe komunikacyjne pojazdu to duży wydatek dla portfela tojego Każdy z nas chce zakupić tansze ubezpieczenie samochodowe i jak najszybciej mieć za sobą ten wielki wydatek do, jakiego zobowiązuje nas prawo Dlatego jeśli wyszukujemy taniego ubezpieczeniaauta,najlepsze dla nas i naszych bliskich byłoby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi taniego Ubezpieczenia Szczecin komunikacyjnego to wszystko ujrzysz na stronie helper-ubezpieczenia.pl. Jest to świetna strona poświęcona problematyce najtańszego. Wyszukamy tu mnóstwo skalkulowanych kosztów najtańszego ubezpieczenia Szczecin OC Jeśli więc zbliżasz się do zakończenia swojej polisy ubezpieczeniowej, wejdź na naszą serwis, helper-ubezpieczenia.pla z pewnością uda Ci się kupićtańsze ubezpieczenia komunikacyjnegoNajbardziej interesującą funkcją tego portalu internetowego jest kalkulator ubezpieczeniowy. Pozwala nam szybko i sprawnie wyliczyć składkę taniego ubezpieczenia samochodu.

 • Ubezpieczenia Szczecin

  Ubezpieczenia Szczecin »

  Helper ubezpieczenia to przodownik wystawiania polis komunikacyjnych na rynku ubezpieczeniowego w województwie Zachodniopomorskiem. Rzetelna kadra pracowników zapewni Wam pomoc kupna najlepszej polisy ubezpieczeniowej na przykład takich jak ubezpieczenia firmy lub ubezpieczenia kabotażowego. Tylko Helper ubezpieczenia Szczecin. Nasza konkurencja już wysiada przy naszych składkach za ubezpieczenia kabotażowego Długoletnia kooperacja z ubezpieczycielami prowadzącymi działalność w Polsce umożliwiło nam wypracować bardzo wysoki poziom fachowej obsługi naszego klienta. Na tle naszej konkurencji bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni.Pamiętaj Helper ubezpieczenia Szczecin Koperujemy z: Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia, PTU SA, TUW TUZ, Macif życie, Aegon OFE, Skip. By rozszerzyć moją gamę produktów wystawiamy polisy niemieckiej firmy ADAC. Koperujemy też z agentami poniższych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU SA, InterRisk, Ergo Hestia, Generali, InterPolska oraz Alianz.

 • Polisa OC

  Polisa OC »

  Chcesz się tanio ubezpieczyć? Trafiłeś na właściwą stronę www. Mamy bezkonkurencyjne oferty polis OC jak również AC. Nie trzeba nam przypominać, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne i istotne jest aby mieć jak najdokładniejsze ubezpieczenie. Dlatego zapraszamy do nas, sprawdźcie naszą ofertę aby zaoszczędzić na ubezpieczeniach a jednocześnie być zabezpieczonym na każdą ewentualność. Zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Nie ociągaj się bo naprawdę jest to oferta warta obejrzenia i przeanalizowania.

 • Hestia Legnica

  Hestia Legnica »

  Biuro ubezpieczeniowe w Legnicy oferuje pełną gamę produktów różnych firm ubezpieczeniowych. W naszej ofercie odnajdą Państwo między innymi produkty takich przedsiębiorstw jak TUiA Warta, HDI Asekuracja, Compensa, Concordia, Allianz, Uniqa czy Ergo Hestia. Są to najważniejsi rywale największego polskiego ubezpieczyciela jakim jest PZU. W ofercie biura znajdują się zarówno ubezpieczenia majątkowe, jak i ubezpieczenia na życie wzmiankowanych firm. Ubezpieczamy firmy, osoby prywatne i rolników. Jeśli więc chcą Państwo ubezpieczyć samochód, mieszkanie czy firmę to u nas znajdą Państwo znaczny wybór produktów. Prócz tego oferujemy OFE, polisy rodzinne i inne produkty powiązane z rozlegle rozumianą branżą ubezpieczeniową. U nas mogą też Państwo opłacić rachunki za telefon lub gaz. Swoje usługi wykonujemy głównie na obszarze miasta Legnica a także pobliskich miejscowości, jak na przykład Lubin lub Prochowice. Zapraszamy na nasz serwis, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne wiadomości.

 • Najtańsze oc

  Najtańsze oc »

  Portal ubezpieczeniowy, który przedstawia ofertę polskich ubezpieczycieli, zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych, na życie, osobistych jak i dla firm. Serwis posiada intuicyjną nawigację i spory zbiór artykułów, poruszających problematykę ubezpieczeń. Dodatkowo na stronie znajdują się kalkulatory, pozwalające obliczyć składkę za OC i AC. Na stronie znajdziesz sporo artykułów poświęconych ubezpieczeniom. Zapraszamy również na forum dyskusyjne oraz czat, na którym można wymieniać swoje doświadczenia, związane z ubezpieczeniami.

 • Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy

  Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy »

  Proponuję Państwu tanie ubezpieczenia w Poznaniu oraz najbliższych miejscowościach. Porównuję ubezpieczenia dla branży usługowej, dedykowane biurom rachunkowym, firmom transportowym, pośrednikom nieruchomości, pod leasing. Zapewniam też ubezpieczenia NNW przydatne u uczniów, na wyjazdach, czy OC w życiu prywatnym chroniące przed konsekwencjami różnych kryzysowych sytuacji.