Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Ranking ubezpieczeń samochodowych

Ranking ubezpieczeń samochodowych

Rankineo to unikalny serwis www o ubezpieczeniach OC AC stworzony dla właścicieli pojazdów. Jest to ranking ubezpieczeń, który ma pomóc przy podpisywaniu umowy polisy OC AC. Na stronie można poznać najlepsze oferty na ubezpieczenia OC i AC w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Możesz również dodać u nas komentarz o aktualnej polisie samochodowej. Trzeba tylko uzupełnić zamieszczony tam formularz. Zajrzyj tu, a napewno znajdziesz coś dla siebie! Ciekawe artykuły i porady prawne pomogą ci uniknąć niepotrzebnyh problemów w zakresie ubezpieczeń mienia.

Szczegóły strony www.rankineo.pl:

Tytuł: Ranking ubezpieczeń samochodowych
URL: www.rankineo.pl
Słowa kluczowe: ranking ubezpieczeń, ranking oc Ac, ranking oc, ranking ubezpieczeń samochodowych, Ranking, kalkulator oc, porównywarka ubezpieczeń
Data dodania: 26 11 2010
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 5.0/10 (3 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Broker ubezpieczeniowy

  Broker ubezpieczeniowy »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.
  Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie naszych mocodawców zaowocowały zaufaniem którym obdarzyło nas ponad 3 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, średni business.

 • Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa

  Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa »

  Ubezpieczenia i Inwestycje Allianz Warszawa - Andrzej Dąbrowski, Rafał Dąbrowski. Oferujemy: ubezpieczenia majątkowe Allianz, ubezpieczenia na życie Allianz, ubezpieczenia komunikacyjne Allianz, ubezpieczenia zdrowotne Allianz, Allianz OFE, TFI Allianz. Zapewniamy, że trafiłeś na właściwe miejsce, jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w renomowanej, znanej na całym świecie, solidnej firmie.Gwarantujemy doradztwo, porady i sprzedaż na najwyższym poziomie – w praktyce owocuje to zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów.

 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia

  Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia »

  Zwykło się mówić, że wypadki chodzą po ludziach. Dzisiaj całe szczęście od tych najbardziej przykrych możemy się ubezpieczyć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie poznacie Państwo wady i zalety tego rodzaju ubezpieczenia, jego rodzaje oraz wiele innych ciekawych informacji go dotyczących.Przezorny zawsze ubezpieczony, ta mądrość życiowa jest jak najbardziej aktualna. Każdy dobrze wie, że od nieszczęśliwych wypadków warto być ubezpieczonym. Jednak równie istotnym jest aby posiadać rzetelną wiedzę na temat wykupionego ubezpieczenia. Tutaj z pomocą przychodzi nasz serwis internetowy, który jest praktycznym przewodnikiem po ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków.

 • Ubezpieczenia majątkowe

  Ubezpieczenia majątkowe »

  Nasza firma stowarzyszenie ubezpieczeniowe zajmujące się każdego typu ubezpieczeniami. Do najpopularniejszych kwalifikujemy ubezpieczenia samochodowe tak zwane OC które jest jednym z największym stopniu wymaganych ubezpieczeń w kwestii mienia samochodu. Następnie proponujemy ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie. funkcjonujemy w wyznaczonych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych wypadków. Wypłacanie odszkodowań u nas nie jest niczym trudnym i niemożliwym.Przedstawioną krzywdę przeglądamy i zatwierdzamy z danymi danego momentu i wypłacamy należności szybko i łatwo. Zapraszamy na stronę www.ubezpiecz.net w celu otrzymania szczegółowej wiadomości na temat ubezpieczeń.

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Osoba aktywnie i bezproblemowo poruszające się na rynku kapitałowym to broker. Najlepiej ujmując brokerem jest osoba fizyczna lub prawna nie posiadająca osobowości prawnej świadcząca określone usługi pośrednictwa i działająca na cudzy rachunek.

  Broker ubezpieczeniowy na przykład kupuje polisy ubezpieczeniowe na rzecz firmy, doprowadzając tym samym do zawarcia umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się a zakładem ubezpieczeń Bardziej wyszukane i atrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia dla firm mają do dyspozycji brokerzy. Osobę pracująca zarówno dla swych klientów, jak tez i na własny rachunek nazywamy broker dealer. Biorąc pod uwagę temat ubezpieczenia dla firm możemy nie tylko skorzystać z oferty jakiegoś brokera ale również z bogatej oferty praktycznie wszystkich większych zakładów ubezpieczających.

 • Zarządzanie flotą samochodową

  Zarządzanie flotą samochodową »

  Świadczymy usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.

  Nasza oferta:
  - dla osób prywatnych: Ma ona na celu odciążyć Państwa od dodatkowych problemów związanych z autem. Zapewne wielu z nas miało niemiłą sytuację związaną z samochodem, np. kolizja drogowa, awaria pojazdu, a do tego wszystkiego brak ważnej polisy czy ważnego badania technicznego.

  - dla mikro, małych, średnich jak i dużych korporacjach: mając świadomość codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem większą ilością samochodów proponujemy obsługę flotową, której celem jest planowanie logistyki dostosowanej do potrzeb naszych klientów po wcześniejszym ustaleniu obowiązków.

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia obowiązkowe komunikacyjne pojazdu to duży wydatek dla portfela tojego Każdy z nas chce zakupić tansze ubezpieczenie samochodowe i jak najszybciej mieć za sobą ten wielki wydatek do, jakiego zobowiązuje nas prawo Dlatego jeśli wyszukujemy taniego ubezpieczeniaauta,najlepsze dla nas i naszych bliskich byłoby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi taniego Ubezpieczenia Szczecin komunikacyjnego to wszystko ujrzysz na stronie helper-ubezpieczenia.pl. Jest to świetna strona poświęcona problematyce najtańszego. Wyszukamy tu mnóstwo skalkulowanych kosztów najtańszego ubezpieczenia Szczecin OC Jeśli więc zbliżasz się do zakończenia swojej polisy ubezpieczeniowej, wejdź na naszą serwis, helper-ubezpieczenia.pla z pewnością uda Ci się kupićtańsze ubezpieczenia komunikacyjnegoNajbardziej interesującą funkcją tego portalu internetowego jest kalkulator ubezpieczeniowy. Pozwala nam szybko i sprawnie wyliczyć składkę taniego ubezpieczenia samochodu.

 • pzu gorzów

  pzu gorzów »

  dowolna istniejąca firma ubezpieczeniowa, by najlepiej spełniać usługi wobec swoich konsumentów, a co za tym idzie wypełniać szczególne ich oczekiwania, oferuje zarówno sporządzanie dokumentacji powypadkowej Gorzów, ale również w zakres usług wchodzi pomoc drogowa Gorzów, czy obsługa usług komunikacyjnych Gorzów. Wszystkie produkty usługowe są objęte w ubezpieczeniu OC i AC dla właścicieli aut dwu lub czterokołowych, czy też są oferowane dla konsumentów po korzystnych cenach. Przytakim wypadku robiona jest również geometria kół Gorzów oraz szczegółowe przeglądy bezpieczeństwa w samochodzie. Jeśli podczas zdarzenia została uszkodzona klimatyzacja samochodowa Gorzów, i jest ona objęta ubezpieczeniem, należy do kategorii jak likwidacja szkód Gorzów ze zderzenia dwóch pojazdów

 • Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin

  Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin »

  Firma „PARTNER” jest Polskim Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego. Specjalnością firmy stały się ubezpieczenia dla kierowców, np. oc Lublin. "Partner" współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie. \"Partner\" udziela rad w dziedzinie ubezpieczeń dla małych i średnich firm. Oferta zatytułowana ubezpieczenie Lublin dostępna jest także w Zamościu. Serwis zawiera cenne informacje dotyczące ubezpieczeń oraz wzory pism.

 • wrocław ubiezpieczenia

  wrocław ubiezpieczenia »

  Witryna www przeznaczona jest ubezpieczeniom emerytalnym. Każdy z nas myśląc o przyszłości ma obowiązek zatroszczyć się o siebie i rodzinę kupując odpowiednie ubezpieczenia. Zapewnia to obronę przed odpowiedzialnością finansową za nieprzemyślane działania, czy ustrzec się wielu niesympatycznych sytuacji. Odwiedzając naszą stronę www szybko wyszukasz odpowiedni dla Ciebie rodzaj polisy, ponadto umówisz się z agentką ubezpieczeniową w dogodnym terminie. Strona www zawiera mnóstwo danych na temat różnych rodzajów ubezpieczeń przedsiębiorstwa Allianz. Jedyna Strona internetowa na której stworzysz polisę on-line.