Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Usługi rachunkowe Podkategoria: Usługi rachunkowe

 • Outsourcing księgowości

  Outsourcing księgowości »

  Outsourcing to korzystanie z zasobów zewnętrznych innych jednostek. W ostatnim czasie pojawiło się takie pojęcie jak outsourcing księgowości czyli pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych przez inną firmę. Jedną z takich firm jest MDDP Outsourcing która od 2006 roku specjalizuje się w obsłudze księgowej, naliczania płac innych firm. Outsourcing usług księgowych pozwala osobom zarządzających na skupienie się na rozwoju firmy, a nie na sprawy związane z pełnieniem obowiązków ustawowych. www.mddp-outsourcing.pl to storna zawierająca wszystkie potrzebne informacje dotyczące zakresu usług oraz zasad współpracy.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław

  Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe Habeo - jesteśmy młodym, prężnym zespołem fachowców, skoncentrowanych na uczestnictwie w budowaniu sukcesu
  firmy Klienta.
  Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu:
  •rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków
  •fachowe porady
  •maksymalne zaangażowanie w każde zadanie
  •elastyczne podejście do zasad współpracy
  •komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.
  Cenimy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Białymstoku

  Biuro rachunkowe w Białymstoku »

  Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skoncentrować swój czas na rozwój własnej firmy- zaufaj nam.
  Rzetelnie i fachowo poprowadzimy księgowość Twojej firmy oraz w kompetentny sposób zajmiemy się jej sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki przekazaniu obowiązków księgowo-kadrowych do naszego biura rachunkowego uzyskasz oszczędność środków, a ponadto czasu.
  Biuro Rachunkowe w Białymstoku świadczy usługi księgowe, a dodatkowo kadrowo-płacowe zarówno dla podmiotów gospodarczych jak też dla klientów indywidualnych. Prowadzimy usługi na terenie Białegostoku. Firma posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności usługowych, a oprócz tego licencje Ministra Finansów. Zapewniamy usługi na bardzo wysokim oczekiwanym przez Państwa poziomie oraz dodatkowo gwarantujemy indywidualne podejście do kontrahenta.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Iwona Dolicher

  Biuro rachunkowe Iwona Dolicher »

  Świadczę kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Oferuję pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności. Pomogę w zakresie rozliczeń podatkowych typu VAT, podatek od płac, podatek od osób fizycznych i prawnych, prowadzę również rozliczenia w zakresie zwrotu VAT od zakupu materiałów budowlanych na cele związane z budownictwem mieszkaniowym. Oferuję pełną obsługę działu kadr małych, średnich i dużych firm. Oferta obejmuje działania związane z obsługą kadr i płac w przedsiębiorstwach o różnorodnym profilu działania. Dostosowując się do potrzeb Klienta oferuję pełną obsługę kadrowo-płacową, bądź wybranych jej elementów. Pełna obsługa kadr i płac obejmuje działania związane z naliczaniem pensji pracowników, obliczanie należnych do odprowadzaniem podatków do właściwych Urzędów Skarbowych oraz naliczaniem składek z tytułu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gospodarcza, usługi księgowe

  Kancelaria Gospodarcza, usługi księgowe »

  Pozyskuje fundusze unijne na działalność gospodarczą.
  Opracowuje wnioski o dotacje z Urzędu Pracy.
  Odbiór dokumentów w siedzibie klienta lub w biurze.
  Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw finansowo-księgowych, pełni nadzór księgowy i doradztwo księgowe, udziela wsparcia w zakresie prawa gospodarczego, rozlicza dotacje unijne, prowadzi sprawy personalne i kadrowe, przygotowuje analizy ekonomiczne, organizuje szkolenia.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »

Usługi rachunkowe - nowa strona: