Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Usługi finansowe Podkategoria: Usługi finansowe

 • Oszczędzanie

  Oszczędzanie »

  Jeśli szukacie Państwo sposobu aby wygodnie i szybko zainwestować, to zapraszamy do BPH TFI. Oficjalna strona Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych BPH S.A. na swoich łamach zawiera szeroką ofertę zróżnicowanych funduszy inwestycyjnych, programów oszczędnościowych oraz usługi zarządzania aktywami. Strona z poradami jak inwestować oraz zestaw narzędzi służących do analizy i wyceny funduszy. Najlepsza inwestycja dla Ciebie i Twoich oszczędności.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie kapitału

  Pozyskiwanie kapitału »

  Zapraszamy Was na stronę internetową naszej firmy, która zajmuje się głównie wyceną spółek. W naszej szerokiej gamie produktów i usług znajdziesz także tworzenie biznes planów firm i projektów. Tworzymy także budżety oraz wspomagamy tworzenie prognoz finansowych. Możemy wykonać dla twojej spółki wszelkiego rodzaju analizy biznesowe jak również ekonomiczne oraz due dilegence czyli badanie spółek. Więcej szczegółów o naszej spółce znaleźć można na naszej stronie internetowej na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. W razie jakichkolwiek pytań służymy radą. Pozyskiwanie kapitału z naszą firmą nie będzie już dla Waszej spółki żadnym problemem. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta dlatego nasze usługi wykonujemy na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Tylko z nami bardzo szybko osiągniesz swój sukces.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk

  Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Wektor s.c. z Gdańska prowadzi biuro księgowe. Nasza firma w ramach obsługi podmiotów gospodarczych, świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy ceny za usługi. Kadry, płace, ZUS. Zapewniamy również bieżącą obsługę kontaktów z urzędami. Na stronie oferta, formularz kontaktowy, cennik.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-Z Finanse Głogów

  A-Z Finanse Głogów »

  Z Z-Z Finanse Głogów zrealizujecie Państwo swoje cele, marzenia, potrzeby, z których niekiedy niepotrzebnie się rezygnuje. Nasi fachowcy pomogą Państwu w wyborze najwłaściwszego kredytu gotówkowego bądź hipotecznego. Oferujemy kredyty z 26 banków zarówno tych, które mają swoją placówkę w naszym mieście, jak i tych bez lokalnych przedstawicielstw. Mieszkańcy Głogowa mogą liczyć na nasze wsparcie w procesach kredytowych. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Pomożemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy polecają nas swoim bliskim i znajomym.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy

  Broker ubezpieczeniowy »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.
  Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie naszych mocodawców zaowocowały zaufaniem którym obdarzyło nas ponad 3 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, średni business.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Finansowa SA - negocjacje z firmami windykacyjnymi,

  Klinika Finansowa SA - negocjacje z firmami windykacyjnymi, »

  Klinika Finansowa to spółka akcyjna, którą tworzą skuteczni i wyszkoleni specjaliści z różnych dziedzin, m.in. negocjacji, finansów, ekonomii i psychologii. Naszym celem jest pomoc wszystkim tym, którzy szukają sposobu na oddłużenie i poprawę swojej sytuacji finansowej. Reprezentujemy klientów w kontaktach z wierzycielami, negocjujemy z firmami windykacyjnymi i pomagamy znaleźć korzystne rozwiązania wszystkich sytuacji związanych
  z posiadaniem nieuregulowanych zobowiązań.

  Data dodania: 06 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż wierzytelności

  Sprzedaż wierzytelności »

  Grupa kapitałowa Pragma Inkaso - Polska, Czechy, Słowacja - windykacja, długi, odzyskiwanie długów, faktoring, sprzedaż wierzytelności, odzyskiwanie długów, kupno należności, ochrona kredytu kupieckiego. Windykacja wierzytelności i należności, długi - odzyskiwanie długów, także windykacja zagraniczna, giełda wierzytelności. Windykacja, długi, kupno, wykup wierzytelności. Finansowanie, nowoczesne zarządzanie wierzytelnościami.

  Data dodania: 31 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • POLARIS prewencja windykacyjna, windykacja należności

  POLARIS prewencja windykacyjna, windykacja należności »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje dla firm

  Dotacje dla firm »

  Chcesz zdobyć dofinansowanie na rozwój swojej firmy? Na stronie www.dotacje-dla-firm.pl odnajdziesz informacje dotyczące ofert dotacji z UE dostępnych w Twoim okręgu, sposobów ich zdobywania, terminów w jakich można składać wnioski i wymogów jakie musi spełniać Twoja firma aby uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dowiesz się również jakie instytucje doradcze mają uprawnienia by Ci skutecznie pomóc zdobyć pieniędzy dla Twojej firmy.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symulacja kredytu mieszkaniowego

  Symulacja kredytu mieszkaniowego »

  Strona przedstawiająca aktualizowany w locie ranking kredytów hipotecznych i gotówkowych, których pozycja zmienia się kiedy w bankach lub innych instytucjach zmienia się oferta. Na przykład możemy dowiedzieć się, który kredyt jest w danym momencie najczęściej wybierany przez klientów, który najniższe oprocentowanie, najniższe koszty okołokredytowe. Dodatkowo wszystkie oferty posiadają profesjonalny komentarz i wnioski do banków oraz doradców. Witryna polecana nawet ekspertom kredytowym i często cytowana na grupach dyskusyjnych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »

Usługi finansowe - nowa strona: