Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Samochodu

  Samochodu »

  AB Port Warszawa - tanie ubezpieczenia komunikacyjne samochodów OC i AC. Kilkuletnie doświadczenie - kesteśmy partnerem towarzystw: PZU, Warta, Hestia, Warta, HDI Samopomoc, Allianz, Cigna. Do każdej oferowanej polisy dokładamy upominek. Tanie pakiety, polisy, składki OC, Autocasco. Wykup u nas ubezpiecznie samochodu - solidne towarzystwa ubezpieczeniowe. Likwidacja szkód i ubezpiczenia.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe

  Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenie OC AC - informacje i oferty dla nowoczesnych i oszczędnych kierowców. Znajdź dla siebie atrakcyjne i tanie ubezpieczenie samochodu w czołowych towarzystwach. Ponadto zobacz jak złożyć wypowiedzenie OC, jak kupić lub sprzedać samochód i co zrobić polisą OC. Ponadto kary za brak polisy obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu OC - jakie i kiedy.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe mieszkań osobowe

  Ubezpieczenia samochodowe mieszkań osobowe »

  Jesteśmy firmą, która od 2004 roku funkcjonuje w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym. Naszą działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży kredytów samochodowych, a w miarę upływu czasu rozszerzyliśmy o produkty i usługi ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w bezpośrednim doradztwie oraz sprzedaży takich usług, jak:- Kredyty samochodowe,- Ubezpieczenia komunikacyjne,- Ubezpieczenia majątkowe,- Ubezpieczenia osobowe.Będąc niezależnym partnerem kilku wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych mamy w naszej ofercie dużą gamę rozwiązań ubezpieczeniowych, co umożliwia nam precyzyjny dobór w zależności od potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy serwis www.ubezpieczony24.eu, dzięki któremu możecie Państwo dokonywać zakupu polisy ubezpieczeniowej nie wychodząc z domu lub biura.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • OC Kraków

  OC Kraków »

  Firma wykonuje usługi finansowe w zakresie ubezpieczeń. Abstrahując od tego, czy zamierzasz ubezpieczyć swój pojazd, wyjeżdżasz na wakacje i chcesz zadbać o bezpieczeństwo bliskich, albo szukasz konkurencyjnej oferty na ubezpieczenie swojego domuZapraszamy do kontaktu. Proponujemy duży wybór ubezpieczeń spośród palety produktów Ergo Hestia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z oferta naszego biura na naszej stronie internetowej. Dobierzemy dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze ubezpieczenia

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych

  Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych »

  Archiwum firm zbierający wizytówki o firmach ubezpieczeń, windykatorach itp. wizytówki moderowane pod katem unikalnościtreści.Masz możliwość wpisać tu własną witrynę i reklamować ją w sieci Internet. Jest to całkowicie bezpłatna reklama dla osób poszukujących składek OC, pożyczek, adwokatów, komorników. Zajrzyj i zareklamuj się do listy spółek przedsiębiorstw,działalności w naszym katalogu. ZapraszamyZachęcamy} wszystkich właścicieli firm, którzy chcą coś przedstawić innym. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe

  Ubezpieczenia majątkowe »

  Nasza firma stowarzyszenie ubezpieczeniowe zajmujące się każdego typu ubezpieczeniami. Do najpopularniejszych kwalifikujemy ubezpieczenia samochodowe tak zwane OC które jest jednym z największym stopniu wymaganych ubezpieczeń w kwestii mienia samochodu. Następnie proponujemy ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie. funkcjonujemy w wyznaczonych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych wypadków. Wypłacanie odszkodowań u nas nie jest niczym trudnym i niemożliwym.Przedstawioną krzywdę przeglądamy i zatwierdzamy z danymi danego momentu i wypłacamy należności szybko i łatwo. Zapraszamy na stronę www.ubezpiecz.net w celu otrzymania szczegółowej wiadomości na temat ubezpieczeń.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpiecz się w Lublinie

  Ubezpiecz się w Lublinie »

  Jeśli szukasz polisy ubezpieczeniowej w Lublinie powinieneś wpaść na ten serwis internetowy. Oferujemy wszelkiego typu zabezpieczenia na życie, majątkowe, turystyczne i programy oszczędnościowe dla każdego. Zapoznaj się z witryną a jeśli pojawią się pytania po prostu zadzwoń bądź napisz maila. Udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi i poradzimy najlepiej skrojoną polisę dla Ciebie.Bardzo chętnie spotkamy się z Tobą, aby opowiedziec Ci o korzyściach posiadania ubezpieczenia. Niechybnie każdy odkryje w tym miejscu polisę dla siebie i swojej rodziny.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Osoba aktywnie i bezproblemowo poruszające się na rynku kapitałowym to broker. Najlepiej ujmując brokerem jest osoba fizyczna lub prawna nie posiadająca osobowości prawnej świadcząca określone usługi pośrednictwa i działająca na cudzy rachunek.

  Broker ubezpieczeniowy na przykład kupuje polisy ubezpieczeniowe na rzecz firmy, doprowadzając tym samym do zawarcia umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się a zakładem ubezpieczeń Bardziej wyszukane i atrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia dla firm mają do dyspozycji brokerzy. Osobę pracująca zarówno dla swych klientów, jak tez i na własny rachunek nazywamy broker dealer. Biorąc pod uwagę temat ubezpieczenia dla firm możemy nie tylko skorzystać z oferty jakiegoś brokera ale również z bogatej oferty praktycznie wszystkich większych zakładów ubezpieczających.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia obowiązkowe komunikacyjne pojazdu to duży wydatek dla portfela tojego Każdy z nas chce zakupić tansze ubezpieczenie samochodowe i jak najszybciej mieć za sobą ten wielki wydatek do, jakiego zobowiązuje nas prawo Dlatego jeśli wyszukujemy taniego ubezpieczeniaauta,najlepsze dla nas i naszych bliskich byłoby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi taniego Ubezpieczenia Szczecin komunikacyjnego to wszystko ujrzysz na stronie helper-ubezpieczenia.pl. Jest to świetna strona poświęcona problematyce najtańszego. Wyszukamy tu mnóstwo skalkulowanych kosztów najtańszego ubezpieczenia Szczecin OC Jeśli więc zbliżasz się do zakończenia swojej polisy ubezpieczeniowej, wejdź na naszą serwis, helper-ubezpieczenia.pla z pewnością uda Ci się kupićtańsze ubezpieczenia komunikacyjnegoNajbardziej interesującą funkcją tego portalu internetowego jest kalkulator ubezpieczeniowy. Pozwala nam szybko i sprawnie wyliczyć składkę taniego ubezpieczenia samochodu.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • pzu gorzów

  pzu gorzów »

  dowolna istniejąca firma ubezpieczeniowa, by najlepiej spełniać usługi wobec swoich konsumentów, a co za tym idzie wypełniać szczególne ich oczekiwania, oferuje zarówno sporządzanie dokumentacji powypadkowej Gorzów, ale również w zakres usług wchodzi pomoc drogowa Gorzów, czy obsługa usług komunikacyjnych Gorzów. Wszystkie produkty usługowe są objęte w ubezpieczeniu OC i AC dla właścicieli aut dwu lub czterokołowych, czy też są oferowane dla konsumentów po korzystnych cenach. Przytakim wypadku robiona jest również geometria kół Gorzów oraz szczegółowe przeglądy bezpieczeństwa w samochodzie. Jeśli podczas zdarzenia została uszkodzona klimatyzacja samochodowa Gorzów, i jest ona objęta ubezpieczeniem, należy do kategorii jak likwidacja szkód Gorzów ze zderzenia dwóch pojazdów

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia - nowa strona: