Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin

  Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin »

  Firma „PARTNER” jest Polskim Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego. Specjalnością firmy stały się ubezpieczenia dla kierowców, np. oc Lublin. "Partner" współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie. \"Partner\" udziela rad w dziedzinie ubezpieczeń dla małych i średnich firm. Oferta zatytułowana ubezpieczenie Lublin dostępna jest także w Zamościu. Serwis zawiera cenne informacje dotyczące ubezpieczeń oraz wzory pism.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia

  Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia »

  Zwykło się mówić, że wypadki chodzą po ludziach. Dzisiaj całe szczęście od tych najbardziej przykrych możemy się ubezpieczyć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie poznacie Państwo wady i zalety tego rodzaju ubezpieczenia, jego rodzaje oraz wiele innych ciekawych informacji go dotyczących.Przezorny zawsze ubezpieczony, ta mądrość życiowa jest jak najbardziej aktualna. Każdy dobrze wie, że od nieszczęśliwych wypadków warto być ubezpieczonym. Jednak równie istotnym jest aby posiadać rzetelną wiedzę na temat wykupionego ubezpieczenia. Tutaj z pomocą przychodzi nasz serwis internetowy, który jest praktycznym przewodnikiem po ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków.

  Data dodania: 21 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelne doradztwo w zakresie odszkodowań OC

  Rzetelne doradztwo w zakresie odszkodowań OC »

  Nasza strona WWW skierowana jest do osób, które szukają informacji związanych z tematyką ubezpieczeniową. Jesteśmy ekspertami w branży i wszystkim zgłaszającym się do nas osobom pomagamy odzyskiwać odszkodowania powypadkowe od sprawców wypadków drogowych. Współpracujemy tylko z doświadczonymi i wykwalifikowanymi ekspertami, co sprawia, że jesteśmy w stanie szybko podjąć właściwe działania i doprowadzić sprawę do korzystnego dla klienta rozwiązania. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy przypadek traktujemy w sposób indywidualny. Robimy co możemy, by jak najlepiej realizować powierzone nam zadania. Gorąco zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony!

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia domu

  Ubezpieczenia domu »

  Nasza firma poleca tanie ubezpieczenia trzynastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia mieszkaniowe, domów, domków letniskowych oraz wiele innych.Dzięki porównywarce ubezpieczeń oraz kalkulatorom ubezpieczeniowym istnieje możliwość porównania oraz zakupu ubezpieczenia przez internet.Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 01 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie Anglia

  Ubezpieczenie na życie Anglia »

  Praktyczne kompendium wiedzy na temat ubezpieczenia na życie. Z szeregu dostępnych informacji zawartych na stronie możecie Państwo poczytać o różnego rodzaju ubezpieczeniach na życie, w tym ochronnym, terminowym czy tez ochronno-oszczędnościowym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.Nasza strona internetowa to bardzo praktyczny poradnik, niezbędny dla osób rozważających ubezpieczenia się na życie. Dowiecie się od nas między innymi, co to jest ubezpieczenie na życie oraz jakie są jego rodzaje i czym się różnią. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym internetowym serwisie.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice

  Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie - [url=http://www.agencja-ubezpieczeniowa.katowice.pl]pzu katowice[/url]. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego - [url=http://www.agencja-ubezpieczeniowa.katowice.pl]ubezpieczenia katowice[/url].
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów - [url=http://www.agencja-ubezpieczeniowa.katowice.pl]pzu katowice[/url].

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze oc

  Najtańsze oc »

  Portal ubezpieczeniowy, który przedstawia ofertę polskich ubezpieczycieli, zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych, na życie, osobistych jak i dla firm. Serwis posiada intuicyjną nawigację i spory zbiór artykułów, poruszających problematykę ubezpieczeń. Dodatkowo na stronie znajdują się kalkulatory, pozwalające obliczyć składkę za OC i AC. Na stronie znajdziesz sporo artykułów poświęconych ubezpieczeniom. Zapraszamy również na forum dyskusyjne oraz czat, na którym można wymieniać swoje doświadczenia, związane z ubezpieczeniami.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy

  Broker ubezpieczeniowy »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.
  Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie naszych mocodawców zaowocowały zaufaniem którym obdarzyło nas ponad 3 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, średni business.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia online

  Ubezpieczenia online »

  Serwis w, którym omawiamy i porównujemy ubezpieczenia. Uwydatniamy na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia i jakie są ukryte koszty ubezpieczeń oraz ryzyko z nimi związane. Ubezpieczenia na życie, samochodowe, na podróż czy inne, to zawsze gwarancja naszego świętego spokoju, który przecież jest tak bardzo ważny każdego dnia. Warto krótko przeanalizować przynajmniej częściowo warunki ubezpieczeń.

  Data dodania: 26 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i inwestycje

  Ubezpieczenia i inwestycje »

  Witryna umozliwia bezpośrednie zapisy do OFE przed losowaniem 10 stycznia oraz 10 lipca każdego roku. Jest to obecnie jedna z nielicznych stron spełniająca wymogi dotyczące zapisów do wszystkich funduszy emerytalnych w Polsce, w tym ING, AXA, CU - Aviva, Generali, Allianz i wielu innych. W serwisie znajdują się także oferty firm ubezpieczeniowych - na życie, komunikacyjne, majątkowe, podróże. Portal powstał w 2007 roku i nieprzerwanie porowadzi swoją działalność informacyjno-doradczą, zapewniając kompleksową obsługę klientów w systemie direct.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia - nowa strona: