Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Zarządzanie flotą samochodową

  Zarządzanie flotą samochodową »

  Świadczymy usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.

  Nasza oferta:
  - dla osób prywatnych: Ma ona na celu odciążyć Państwa od dodatkowych problemów związanych z autem. Zapewne wielu z nas miało niemiłą sytuację związaną z samochodem, np. kolizja drogowa, awaria pojazdu, a do tego wszystkiego brak ważnej polisy czy ważnego badania technicznego.

  - dla mikro, małych, średnich jak i dużych korporacjach: mając świadomość codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem większą ilością samochodów proponujemy obsługę flotową, której celem jest planowanie logistyki dostosowanej do potrzeb naszych klientów po wcześniejszym ustaleniu obowiązków.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Ubezpieczenia

  Tanie Ubezpieczenia »

  W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpiecz swój wyjazd

  Ubezpiecz swój wyjazd »

  Chętnie spędzamy wakacje w różnych zakątkach całego świata. Wyjazdy te mają różny charakter, począwszy od wakacji aktywnych np. z uprawianiem sportów ekstremalnych, a skończywszy na wyjazdach typowo wypoczynkowych. Niezbędnym elementem każdego takiego wyjazdu zagranicznego jest ubezpieczenie turystyczne, które pozwoli nam spać spokojnie i cieszyć się udanymi wakacjami. Ubezpieczenie takie zapewnia zabezpieczenie finansowe i organizacyjne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przy wyborze właściwej polisy turystycznej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj planowanego wypoczynku i nasze indywidualne oczekiwania.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Crash Plus - Odszkodowania kumunikacyjne

  Crash Plus - Odszkodowania kumunikacyjne »

  CRASHPLUS to firma, która dynamicznie się rozwija w branży pomocy osobom, które uzyskały zaniżone odszkodowanie OC. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, jednak współpracujemy z klientami całego kraju. W celu wstępnej analizy sytuacji wystarczy przesłać nam podstawowe dokumenty związane z danym wydarzeniem a my bardzo szybko odpowiemy ile w takiej sytuacji powinniśmy dostać odszkodowania i jeżeli suma którą zaproponował Ci ubezpieczyciel jest niższa to CrashPlus pomoże Ci w walce o większe odszkodowanie. Nasza firma zajmuje się także odkupem odszkodowania komunikacyjnego, jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu, z całą pewnością efekt końcowy będzie w stu procentach zadowalający.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK »

  Uległeś wypadkowi w Anglii nie z Swojej winy i doznałeś obrażeń ciała i uszkodziłeś samochód? Uzyskaj zadośćuczynienie UK. Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu roszczenia z powodu wypadku samochodowego oraz wypadku u angielskiego pracodawcy. Wypadek w Wielkiej Brytanii może przydarzyć się każdemu, jednak nie każdy ma świadomość o możliwości odzyskania stosownego odszkodowania. Dzięki naszej firmie możesz otrzymać konkretne odszkodowanie za darmo. Sprawdź naszą ofertę www.odszkodowania-uk.pl

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC komunikacyjne

  OC komunikacyjne »

  Ubezpieczenia obowiązkowe aut wynikają z przepisów prawnych, więc nie możemy się od nich . {Wykupić powinien je każdy posiadacz pojazdu mechanicznego. Jak natomiast postępować aby nie przepłacić na nie za wiele gotówki, jak zaoszczędzić na składce odpowiedzialności cywilnej Auto-casco? Możecie skorzystać z ogólnodostępnej sieci Internet, dzięki temu obniżymy polisę stawki OC o prawie 30%! Nie trzeba wychodzić wówczas z lokalu mieszkalnego. Przekonacie się sami jak bardzo jest to łatwe i nabądźcie ubezpieczenia obowiązkowe "OC" Autocasco w Internecie - promocje dla kobiet!

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Szczecin

  Ubezpieczenia Szczecin »

  Helper ubezpieczenia to przodownik wystawiania polis komunikacyjnych na rynku ubezpieczeniowego w województwie Zachodniopomorskiem. Rzetelna kadra pracowników zapewni Wam pomoc kupna najlepszej polisy ubezpieczeniowej na przykład takich jak ubezpieczenia firmy lub ubezpieczenia kabotażowego. Tylko Helper ubezpieczenia Szczecin. Nasza konkurencja już wysiada przy naszych składkach za ubezpieczenia kabotażowego Długoletnia kooperacja z ubezpieczycielami prowadzącymi działalność w Polsce umożliwiło nam wypracować bardzo wysoki poziom fachowej obsługi naszego klienta. Na tle naszej konkurencji bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni.Pamiętaj Helper ubezpieczenia Szczecin Koperujemy z: Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia, PTU SA, TUW TUZ, Macif życie, Aegon OFE, Skip. By rozszerzyć moją gamę produktów wystawiamy polisy niemieckiej firmy ADAC. Koperujemy też z agentami poniższych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU SA, InterRisk, Ergo Hestia, Generali, InterPolska oraz Alianz.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking ubezpieczeń samochodowych

  Ranking ubezpieczeń samochodowych »

  Rankineo to unikalny serwis www o ubezpieczeniach OC AC stworzony dla właścicieli pojazdów. Jest to ranking ubezpieczeń, który ma pomóc przy podpisywaniu umowy polisy OC AC. Na stronie można poznać najlepsze oferty na ubezpieczenia OC i AC w dowolnym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Możesz również dodać u nas komentarz o aktualnej polisie samochodowej. Trzeba tylko uzupełnić zamieszczony tam formularz. Zajrzyj tu, a napewno znajdziesz coś dla siebie! Ciekawe artykuły i porady prawne pomogą ci uniknąć niepotrzebnyh problemów w zakresie ubezpieczeń mienia.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • przewozy holandia

  przewozy holandia »

  Przewozy z Poska - Holandia. W Holandii i Belgii dowozimy pasażerów w dowolne miejsce. Dodatkowo na terenie Niemiec możemy dowieść pasażerów do miejscowości znajdujących się opodal trasy. Bezpieczny i solidny przewoźnik. W Polsce dowozimy do prawie wszystkich miejscowości w części zachodniej i północnej kraju. Firma Tacconi zajmuje się przewozem on na trasie Polska - Holandia. W Polsce odbiramy pasażerów z województw: pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. W Holandii i Belgii dowozimy pasażerów w dowolne miejsce.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płacę Mniej - porównywarka kredytów, ubezpieczeń

  Płacę Mniej - porównywarka kredytów, ubezpieczeń »

  Płacę Mniej jest witryną, która udostępnia za darmo możliwość porównania ofert banków, towarzystw ubezpieczeniowych, operatorów komórkowych oraz dostawców internetu. Kalkulatory kredytów (w tym także, kredytów hipotecznych), ubezpieczeń i innych produktów pozwalają szybko i sprawnie znaleźć odpowiednie oferty i porównać ich ceny w różnych firmach. Płacę Mniej jest niezależnym serwisem.

  Data dodania: 12 08 2009 · szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia - nowa strona: