Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Sejfy, kasy pancerne Podkategoria: Sejfy, kasy pancerne

 • Kasa fiskalna

  Kasa fiskalna »

  Kiedy prowadzimy sprzedaż towaru, to do samej obsługi nie wystarcza tylko ręce samego sprzedawcy oraz jego szeroko pojęte umiejętności sprzedażowe. Bardzo ważny jest bowiem także sprzęt, jakim posługuje się taka osoba. Ze względu na rozmiar sprzedaży mamy do czynienia z bardzo różnym sprzętem. Na pierwszym miejscu pozostaje jednak na pewno kasa stojąca zazwyczaj na ladzie. Chyba wszyscy wiemy, o czym jest tutaj mowa. Każdy z nas przecież dokonywał jakieś płatności w sklepie, a tym samym kojarzy bardzo charakterystyczny dźwięk wydawany przez to właśnie urządzenie. Ze względu na warunki prawne, kasa fiskalna nie musi się znajdować w każdym sklepie. W momencie, kiedy obroty są niewielkie, wystarczy opłacanie podatku w formie ryczałtu. Kasa fiskalna jest potrzebna w sytuacji, w której określony pułap zarobku zostanie przekroczony.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Poznań

  Kasy fiskalne Poznań »

  Witryna firmy, która para się sprzedażą i serwisem kas i drukarek fiskalnych oraz szkoleniami z zakresu ich używania. Oprócz sprzedaży takich urządzeń jak kasy fiskalne prowadzimy również sprzedaż akcesoriów komputerowych i materiałów eksploatacyjnych. Nasza firma położone jest w Poznaniu. Jesteśmy rzetelnym Dostawcą dla Państwa spółki, dogłębnie ufamy, że przewodnia jest forma prezentowanych usług a także produktów. Na skutek tego możemy kształtować pomyślną kooperację z dużą ilością firm oraz wzmacniać obopólne zaufanie. Dbamy o to by, w kontaktach z klientami objawiać serdeczność oraz czułość a także dostosować się stricte do Ich potrzeb.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szuflady Kasowe

  Szuflady Kasowe »

  Firma Partner w Poznaniu to wysokiej jakości usług sklep internetowy z 15 - letnią tradycją intensywnej działalności. Sklep oferuje wysokiej jakości produkty w postaci kas i drukarek fiskalnych, czytników kodów, metkownic, systemów dotykowych oraz potrzebnego oprogramowania. Najwyższej klasy produkty przyciągają uwagę wszystkich klientów zainteresowanych ich zakupem. Sklep oferuje produkty z jak najdokładniejszym opisem i propozycją cen oraz dużą łatwością wyszukiwania rzeczy konkretnych i aktualnie potrzebnych do użytku.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dazzar Sejfy Kasy Pancene Szafy Awaryjne otwieranie

  Dazzar Sejfy Kasy Pancene Szafy Awaryjne otwieranie »

  Firma Dazzar pragnie zaprezentować swoją ofertę na sejfy meblowe, kasy pancerne, szafy metalowe i inne zabezpieczenia pasywne . W ciągłej sprzedaży posiadamy produkty firmy Konsmetal: sejfy gabinetowe,
  sejfy ścienne,
  sejfy lub skrytki z otworami wrzutowymi,
  mini skarbce domowe,
  kay samochodowe na dokumenty, pieniądze, komputery itp.,
  szafki np. na broń,
  Na specjalne zamówienie wykonujemy sejfy, kraty itp. Wystarczy na naszej stronie podać wymiary sejfu i otrzymujemy natychmiastową wycenę. Zapraszamy do odwiedzin. Istniejemy na rynku od 1994 roku.Świadczymy usługi awaryjnego otwierania sejfu na terenie całego kraju . Kontakt 602 657 091

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sejfy, kasy pancerne

Sejfy, kasy pancerne - nowa strona: