Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Leasing finanasowy Podkategoria: Leasing finanasowy

 • Leasing finansowy.

  Leasing finansowy. »

  Serwis finansowy o leasingu. Opisujemy wady i zalety leasingu jako alternatywnej formy pozyskiwania kapitału w stosunku do kredytu. Przedstawiamy podział leasingu oraz oferujemy możliwość wzięcia leasingu online. Leasing jest specyficzną transakcją, w której biorą zawsze udział trzy różne strony. Najważniejszy jest oczywiście ten, który wszystko finansuje, a więc leasingodawca. Na ogół jest to po prostu firma, która wykłada pieniądze na zakupy przedmiotów, które ktoś bierze w leasing. Ich korzyść z tego wszystkiego to okresowe płatności, jakie zbiera od osób trzecich. Inni, równie ważni w tej transakcji to leasingobiorca i dostawca.

  Data dodania: 26 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Leasing

  Leasing »

  Leasing tworzy doskonałą szansę na krótkoterminowe opłacanie inwestycji. Wśród osiągalnych w Polsce właśnie leasing pojazdów jest zwykle wybieraną odmianą finansowania. Nie musisz dysponować kompletną sumą, żeby korzystać z wybranego auta względnie przyrządów, starczy wypełnić wymagania u leasingodawcy, które są wyraźnie niższe niż w bankach przy pożyczce. Wyraźnie niższe jest także oprocentowanie i stawki leasingu. Pomyśl o leasingu dla swojej działalności, bądź dla Ciebie i zobacz naszą witrynę już teraz!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Poznań

  Leasing Poznań »

  Finansowanie ruchomych środków trwałych nie ma przed nami tajemnic. Dzięki temu możemy wyszukać i zaproponować Twojej firmie najlepsze rozwiązania leasingowe w zakresie środków transportu, sprzętu zaawansowanej technologii i maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Klientom oferujemy rozwiązania bezpieczne finansowo i profesjonalne doradztwo.
  Solidność, rzetelność, wiarygodność – to najważniejsze wartości naszej firmy. Dlatego gdy chodzi o odpowiedni leasing, Poznań ma pewność, że zaoferujemy tylko najlepsze rozwiązania finansowe. Z Klientami chcemy nawiązywać długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.
  Przedstawiamy Ci możliwości finansowania ruchomych środków trwałych, dostosowanych do Twoich potrzeb, a Ty decydujesz się, która oferta najbardziej Ci odpowiada.
  Zatrudnieni przez nas doradcy pomogą Ci w zakresie:
  Leasingu środków trwałych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i innych urządzeń nowoczesnych technologii,
  Wykupu wierzytelności,
  Faktoringu.
  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Finansowe - Kredyty inwestycyjne

  Centrum Finansowe - Kredyty inwestycyjne »

  Od ponad 10 lat pomagamy Państwu poruszać się w świecie finansów. Większość naszych doświadczeń skupia się wokół branży deweloperskiej oraz dużych projektów inwestycyjnych. Jednak oferujemy też pomoc małym przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoje firmy. Udzielamy im kredytów: inwestycyjnych i obrotowych. Pomagamy również osobom prywatnym w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem projektów inwestycyjnych od fazy szkicu projektu, poprzez obsługę wniosków kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji, po udzielanie odpowiedzi na pytania banków i finalizowanie umowy kredytowej. Dziedzina finansowania projektów inwestycyjnych nie ma przed nami tajemnic.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Bydgoszcz

  Leasing Bydgoszcz »

  Masz firmę i szukasz dogodnych źroacute;deł finansowania maszyn, urządzeń, samochodoacute;w i innego sprzętu, który niezbędny jest w prowadzonej przez Ciebie działalności Zapraszamy do nas.
  Zaproponujemy Ci bardzo korzystny leasing. W Bydgoszczy mieści się nasza firma, w której otrzymasz najlepsze oferty leasingowe w regionie i rzetelną informację. Nasi pracownicy pomogą Ci w załatwianiu wszelkich formalności.
  Dowiedz się z naszego serwisu, dlaczego leasing jest jedną popularniejszych form finansowania dla przedsiębiorców na całym świecie i zapoznaj się dokładnie z ofertą, którą dysponujemy.
  Wierzymy, że wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące Ciebie rozwiązanie.
  Nasza oferta dotyczy przede wszystkim leasingu operacyjnego i finansowego na ruchomości, nieruchomości, a także rzeczy z drugiej ręki. Jeśli czegoś nie znajdziesz w naszej ofercie, skontaktuj się z nami i zapytaj. Każdego miesiąca wprowadzamy wiele nowych produktów i możliwości finansowania.
  Oferujemy umowy leasingowe m.in. na:
  Samochody osobowe
  Motocykle
  Samochody dostawcze
  Samochody ciężarowe
  Ciągniki siodłowe
  Naczepy i przyczepy
  Autobusy
  Pojazdy specjalne
  Maszyny i pojazdy budowlane (walce, pogłębiarki, ładowarki, dźwigi, spychacze, równiarki, koparki i wiele innych)
  Maszyny i urządzenia biurowe w tym: komputery, laptopy, drukarki, skanery, ksero itp.
  Maszyny i urządzenia poligraficzne
  Maszyny i urządzenia medyczne
  Maszyny i urządzenia przemysłowe
  Maszyny i urządzenia spożywcze i gastronomiczne
  Wyposażenie barów, restauracji, pubów, domów weselnych
  Wyposażenie hoteli
  Nieruchomości: budynki, biura, lokale użytkowe, hale produkcyjne, place itp.
  Chciałbyś wziąć leasing na rzecz, której nie znalazłeś na tej liście – skontaktuj się z nami. A podpowiemy, jak ją sfinansować.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo leasingowe

  Doradztwo leasingowe »

  Witryna przedstawia oferty firm leasingowych oraz oferty banków na kredyty samochodowe. Przedstawiono w sposób przyjazny aktualne promocje, opis ofert oraz kontakt bezpośredni do doradców poszczególnych instytucji. Wszystkie zapytania zabezpieczone są protokołem SSL co gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych. Serwis posiada charakter regionalny, jednak infolinia ogólnopolski, co pozwala na obsługę klientów z całej Polski.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Białystok

  Leasing Białystok »

  Leasing to nic innego jak umowa cywilnoprawna, na mocy której jedna ze stron przekazuje drugiej, prawo do korzystania z określonej rzeczy. Umowa obowiązuje przez ściśle określony okres. Leasingodawca korzysta na użyczeniu rzeczy, ponieważ w zamian otrzymuje ustalone, ratalne opłaty. Pewnie zastanawiasz się, gdzie możesz otrzymać korzystny leasing?Białystok jest jednym z miast, w których funkcjonujemy.
  Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem zarówno przedmiotu leasingu, jak i adresatów. Obsługujemy małe firmy, jak i duże spółki zatrudniające kilka osób. W ramach leasingu możesz nabyć samochód, maszyny, jak i wynająć nieruchomość. Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku pragniesz się rozwijać. Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, aby wypracować z Tobą najlepszą formę leasingu, która będzie ściśle odpowiadała Twoim potrzebom.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing auta

  Leasing auta »

  Przedsiębiorca czuje się w obowiązku poszukiwać nowych, opłacalnych sposobów dla swojego przedsiębiorstwa. Każde nowe źródło finansów jest okazją na uwidocznienie pozycji wśród konkurencji. Leasingowanie pojazdów także stwarza taką okazję. Skoro posiadasz własny biznes, powinieneś skorzystać z szansy, jakie gwarantuje leasing dla firm. Masz możliwość nie tylko zainwestować w najnowsze auto czy maszyny, ale głównie istotnie zwiększyć zyski swojego przedsiębiorstwa. Interesuje Cię nasza propozycja? Wejdź na prowadzoną przez nas stronę i przekonaj się, że maszyny i urządzenia – leasing nie jest wcale zawiłe, jak do tego momentu Ci się wydawało. Skorzystaj ze swojej możliwości i podnieś obroty własnego biznesu.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing finansowy

  Leasing finansowy »

  Leasing finansowy, zwany jest też leasingiem kapitałowym. Jest to forma leasingu w której następuje (zazwyczaj) przeniesienie ryzyka i korzyści wynikających z posiadania składnika aktywów na leasingobiorcę. W Polsce obserwujemy wzrost zainteresowania tą formą leasingu w ostatnich latach.
  VB Leasing świadczy usługi finansowania inwestycji i rozwoju przedsiębiorstw. Wybór konkretnego sposobu finansowania inwestycji uzależniona jest od wielu czynników.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Katowice

  Leasing Katowice »

  Wiesz czemu leasing bardziej opłaca się firmie niż kredyt.Bo dzięki niemu można obniżać koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa i pracować na najlepszym sprzęcie, używając nowych technologii, bez wykładania na nie własnych środków. eśli szukasz dogodnych warunków finansowania swoich inwestycji – zapraszamy Cię do naszego biura, gdzie omówimy interesujący Cię leasing. Katowice, ul. Warszawskiej czekamy tutaj na Ciebie.
  Gdy poznamy Twoje potrzeby, będziemy mogli zaproponować Ci indywidualne, przygotowane specjalnie dla Ciebie warunki leasingu.
  Oferujemy szeroki wachlarz usług leasingowych przy maksymalnie uproszczonych procedurach formalnych. U nas nie trzeba składać ek ton niepotrzebnych papierów, by móc zawrzeć korzystną umowę leasingową. Wystarczą nam podstawowe dokumenty, które zaświadczą, że jesteś przedsiębiorcą. Zajmujemy się finansowaniem w ramach leasingu operacyjnego bądź finansowego.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »

Leasing finanasowy - nowa strona: