Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

 • Najlepszy OFE

  Najlepszy OFE »

  Oferta zwrócona do jednostek szukających oferty związanej z takim zagadnieniem jak fundusz ofe. Lider w branży Allianz Polska Ofe przestawia ofertę najlepszego w rankingu funduszu ofe, będącego zapewnieniem stabilności finansowej dzisiaj jak i w przyszłości. Za pomocą serwisu w bardzo łatwy i sprawny sposób wypełnisz formularz niezbędny przy wyborze funduszu emerytalnego. To jedynie 4 proste kroki, aby samodzielnie i całkiem bezpłatnie obrać najlepszy ofe. Wszelkie wiadomości szczegółowe zawarte są na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bolesławiec

  Biuro rachunkowe Bolesławiec »

  Zapraszamy do zapoznania się z usługami prowadzonymi przez biuro usług księgowo-kadrowych Abak. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia rachunków,kadr i płac, zakładaniu i prowadzeniu firmy. Obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy jak i różnego rodzaju spółki i osoby prawne. W wachlarzu usług naszego biura znajdują się dodatkowo usługi pomocnicze i biurowe.
  Nasze główne usługi to prowadzenie:

  * podatkowych KPiR
  * księg handlowych
  * ryczałtu od przychodów uzyskanych
  * kadry i świadczenia
  * kompleksowa obsługa biurowa przedsiębiorstw

  Wiemy jak niełatwo otworzyć biznes. Zostań naszym klientem a pomożemy Ci w założeniu działalności gospodarczej.

  Zapewniamy, że zlecone nam usługi będą wykonane w sposób zgodny z prawem. Mamy wymagane ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z zakresu naszej firmy doradczej oraz usługowej.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak otrzymać dotację

  Jak otrzymać dotację »

  Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak otrzymać dotację europejską musisz odwiedzić Portal Funduszy Europejskich, stanowi on punkt informacyjny dla osób poszukujących tego typu informacji. W ramach portalu działa wyszukiwarka dotacji dzięki której w prosty i szybki sposób znajdziesz wszelkie odpowiedzi. Już nie zastanawiaj się dłużej jak dostać dotację, wejdź i sam sprawdź.

  Data dodania: 18 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Family Finanse Niezależny Doradca Finansowy

  Family Finanse Niezależny Doradca Finansowy »

  Family Finanse - Niezależny Doradca Finansowy - Kredyty Ubezpieczenia Inwestycje Lokaty, Najlepsze kredyty mieszkaniowe w jednym miejscu. Kredyty - kredyt mieszkaniowy hipoteczny konsolidacyjny refinansowy pożyczka hipoteczna. Tanie kredyty mieszkaniowe 17 banków. Fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, fundusze parasolowe, ubezpieczenia medyczne

  Data dodania: 29 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i inwestycje

  Ubezpieczenia i inwestycje »

  Witryna umozliwia bezpośrednie zapisy do OFE przed losowaniem 10 stycznia oraz 10 lipca każdego roku. Jest to obecnie jedna z nielicznych stron spełniająca wymogi dotyczące zapisów do wszystkich funduszy emerytalnych w Polsce, w tym ING, AXA, CU - Aviva, Generali, Allianz i wielu innych. W serwisie znajdują się także oferty firm ubezpieczeniowych - na życie, komunikacyjne, majątkowe, podróże. Portal powstał w 2007 roku i nieprzerwanie porowadzi swoją działalność informacyjno-doradczą, zapewniając kompleksową obsługę klientów w systemie direct.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe

  Ubezpieczenia samochodowe »

  Ubezpieczenie OC AC - informacje i oferty dla nowoczesnych i oszczędnych kierowców. Znajdź dla siebie atrakcyjne i tanie ubezpieczenie samochodu w czołowych towarzystwach. Ponadto zobacz jak złożyć wypowiedzenie OC, jak kupić lub sprzedać samochód i co zrobić polisą OC. Ponadto kary za brak polisy obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu OC - jakie i kiedy.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o kredyt gotówkowy

  Wniosek o kredyt gotówkowy »

  Zestawienie banków, dzięki któremu internauta może złożyć wniosek do banku, doradcy kredytowego lub towarzystwa ubezpieczeniowego. Serwis zawiera formularze online do najpopularniejszych firm o charakterze finansowym, dotyczące pożyczek, rachunków, kart debetowych i innych produktów finansowych. Strona polecana szczególnie klientom wymagającym i ceniącym czas, którzy przez podjęciem decyzji o wyborze rozwiązania bankowego chcą sprawdzić i porównać wiele ofert przez Internet.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje dla firm

  Dotacje dla firm »

  Chcesz zdobyć dofinansowanie na rozwój swojej firmy? Na stronie www.dotacje-dla-firm.pl odnajdziesz informacje dotyczące ofert dotacji z UE dostępnych w Twoim okręgu, sposobów ich zdobywania, terminów w jakich można składać wnioski i wymogów jakie musi spełniać Twoja firma aby uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dowiesz się również jakie instytucje doradcze mają uprawnienia by Ci skutecznie pomóc zdobyć pieniędzy dla Twojej firmy.

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt mieszkaniowy Gotówkowy z Kredytuj24.pl przez internet

  Kredyt mieszkaniowy Gotówkowy z Kredytuj24.pl przez internet »

  Kredyt przez internet tylko z Kredytuj24.pl. Bogata oferta kredytów mieszkaniowych, samochodowych, gotówkowych i nie tylko dostępna u nas w prosty i przejrzysty sposób. Dzięki tej stronie poznasz ofertę czołowych banków działających na terenie naszego kraju. Kredytuj24.pl Zapamiętaj ten adres. Tyle wystarczy aby móc skorzystać z oferty kredytowej kilkunastu banków bez wychodzenia z domu. A może zamiast pożyczać wolisz oszczędzić ? z Kredytuj24.pl dzięki bogatej ofercie lokat i funduszy inwestycyjnych to również jest możliwe. Kliknij ten adres !!

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Symulacja kredytu mieszkaniowego

  Symulacja kredytu mieszkaniowego »

  Strona przedstawiająca aktualizowany w locie ranking kredytów hipotecznych i gotówkowych, których pozycja zmienia się kiedy w bankach lub innych instytucjach zmienia się oferta. Na przykład możemy dowiedzieć się, który kredyt jest w danym momencie najczęściej wybierany przez klientów, który najniższe oprocentowanie, najniższe koszty okołokredytowe. Dodatkowo wszystkie oferty posiadają profesjonalny komentarz i wnioski do banków oraz doradców. Witryna polecana nawet ekspertom kredytowym i często cytowana na grupach dyskusyjnych.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »

Doradztwo finansowe - nowa strona: