Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Kotły

Kotły

Hurtownia i internetowy sklep - piece, kotły, Zawory, śrubunki, oczyszczalnie ścieków, grzejniki, separatory węglowodorów i tłuszczów. Też rury i kształtki PCV, PP i miedziane. Sklep zaprasza po kotły gazowe, piece, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory. Biopreparaty, kotły Beretta i Vaillant. Kształtki miedziane, rury PCV i polipropylen. Szamba, materiały hydrauliczne, grzejniki, kaloryfery, kształtki PP. Hurtownia hydrauliczna Gdynia - sprzedaż urządzeń grzewczych i sanitarnych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków

  Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków »

  Produkcja, sprzedaż, montaż i serwis przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków, opartych o system niskoobciążonego złoża zanurzonego. Bardzo wysoka skuteczność oczyszczania ścieków socjalno-bytowych, oczyszczony ściek odpowiada wodzie w II klasie czystości i mozna go bez przeszkód wprowadzać bezpośrednio do wód powierzchniowych lub gruntowych. Oczyszczalnie wykonane z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym są niezwykle trwałe i wytrzymałe, można je montować przy wysokim poziomie wód gruntowych, na gruntach niestabilnych i pod ciągami komunikacyjnymi. Udzielamy 10-cio letniej gwarancji - nawet przy montażu własnym przez użytkownika. Produkowane w wersji dla gospodarstw od 5 do 20 (i więcej) użytkowników.

 • Chemiczna oczyszczalnia ścieków

  Chemiczna oczyszczalnia ścieków »

  Biologiczna oczyszczalnia ścieków to wspaniała inwestycja. Można ją wybudować przy domu, oczyszczalnie ścieków wyprodukowane są przy użyciu stali węglowej, odporne na działanie ścieków, niezawodne i działają automatycznie. Zamontowane reaktory sekwencyjne zapewniają wysoką jakość usługi.Firma Projprzem Eko znana jest w tematyce budowania oczyszczalni ścieków. Między innymi buduje biologiczne oczyszczalnie ścieków, chemiczne Koch dla ścieków z myjni wagonów, chemiczne reaktorowe Roch, oraz oczyszczalnie dla zakładów produkcyjnych i fabryk. Stal węglowa zapewnia niezawodność funkcjonowania.

 • Czyszczenie kanalizacji

  Czyszczenie kanalizacji »

  Czyszczenie kanalizacji to bardzo trudna i skomplikowana sprawa. Zwłaszcza, o ile pragniemy uczynić to zgodnie z przyrodą. Jako, że ekologia jest naszą ogromną zamiłowaniem staramy się przez swój blog dostarczyć o tym najważniejsze informacje. Materiały pisane są przez ekspertów, którzy na pierwszym miejscu stale mają dobro użytkownika. Specjalnym zaletą jest na pewno doskonały kontakt, który umożliwi w razie kłopotów zapytanie o najważniejsze zagadnienia. Na co czekasz? przecież wyczyszczenie zbiorników nie wykona się same!

 • Sotralentz – najlepsze zbiorniki na deszczówkę

  Sotralentz – najlepsze zbiorniki na deszczówkę »

  Jeśli zastanawiasz się kto produkuje wysokiej jakości szamba ekologiczne i nie tylko, to dobrze trafiłeś, bo my damy ci odpowiedź na twoje pytanie. Nasze przedsiębiorstwo to jeden z liderów na polskim rynku, który zajmuje się produkcją tego typu urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz zarówno szambo ekologiczne, jak i zbiorniki na deszczówkę, a wszystko to w doskonałej jakości. Dlaczego miałbyś wybrać szambo ekologiczne właśnie naszej produkcji? Nasza firma posiada już bardzo bogatą tradycję i jest obecna na rynku europejskim od stu lat, w związku z czym posiada ogromne doświadczenie w swojej branży, a ponadto współpracuje z najlepszymi inżynierami, którzy dbają o to, aby dostarczać państwu coraz lepszych produktów. Z roku na rok przybywa nam klientów, cenią sobie wysoki standard usługi połączony z przystępnymi kosztami; już niedługo ty również mógłbyś do nich dołączyć. Jeśli interesują cię szczegóły naszej oferty to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz wiele pomocnych informacji, a także będziesz miał okazję zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Jeśli chcesz mieć pewność, że oczyszczalnia w którą zainwestujesz swoje pieniądze będzie działała poprawnie, to zdaj się na nas, wystarczy jeden telefon do któregoś z przedstawicieli naszej firmy, a my zajmiemy się resztą. Nie zwlekaj,zdecyduj się na współpracę z nami już dziś!

 • Zbiorniki do Adblue

  Zbiorniki do Adblue »

  Jesteśmy spółką, jaka świadczy niezmiernie obfitą propozycję artykułów z tworzyw sztucznych użytkowanych do przechowywania. W głównej mierze wyspecjalizowaliśmy się się w wszelakiego rodzaju zbiornikach do przechowywania paliw i olei. Ciekawostką w miejscowej propozycji są autonomiczne pojemniki z automatycznymi dystrybutorami, jakie bezbłędnie wypróbują się w wszelkich organizacjach, jakie posiadają ogromną armadę samochodową czy też rozległy park mechaniczny. Mało tego organizujemy także handel różnorakiego typu pojemników stosowanych w gospodarce komunalnej.

 • Szamba, szamba ekologiczne

  Szamba, szamba ekologiczne »

  EKOSAN - Jesteśmy jedynym w regionie producentem szamb i szamb ekologicznych o tak dobrych parametrach. Do każdego naszego szamba ekologicznego dodajemy specjalny certyfikat jakości, sami zresztą posiadamy specjalny certyfikat dotyczący produkcji szamb ekologicznych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych szamb na stronie internetowej lub w siedzibie naszej firmy. Jeżeli mieszkasz daleko od nas możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Posiadamy własny transport, więc kupiony towar zawieziemy pod wskazany adres.

 • FIRMA SPRZĄTAJĄCA KRAKÓW | HIMONTGROUP

  FIRMA SPRZĄTAJĄCA KRAKÓW | HIMONTGROUP »

  Jedną z podstawowych usług świadczonych od lat przez naszą firmę jest kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na zajmowanie się utrzymaniem czystości we wszystkich rodzajach obsługiwanych obiektów. Dodatkowymi usługami świadczonymi przez himontgroup jest utrzymanie terenów zielonych, parków, alejek, ogrodów, trawników, sprzątanie po budowach oraz kompleksowe naprawy elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie. Zajmujemy się także wycinką i przycinkom drzew w trudno dostępnych miejscach. Himontgroup zajmuje się czyszczeniem kamieni, elewacji, dachów, chodników, bruku oraz namiotów, parasoli ogródkowych, rolet i żaluzji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace alpinistyczne montaże, demontaże masztów antenowych, flagowych itp. Nasza firma zajmuje się także odśnieżaniem dachów, posesji, parkingów.

 • Usługi czystościowe dla firm oraz osub prywatnych

  Usługi czystościowe dla firm oraz osub prywatnych »

  Usługi świadczone przez naszą firmę: czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Pranie żaluzji pionowych. Sprzątanie hoteli, biur, lokali gastronomicznych, firm oraz domów i mieszkań. Myjemy elewacje, kostkę brukową i ogrodzenia. Usuwamy graffiti oraz trudne zabrudzenia. Zabezpieczamy przed graffiti. Nakładamy oraz usuwamy powłoki akrylowe. Prace wykonywane są starannie i z dbałością o detale. Korzystamy z najnowszych technologii, wykorzystując parę wodną czyścimy wszystkie rodzaje powierzchni. W codziennej pracy korzystamy z urządzeń wysokiej jakości, które zarazem dezynfekują i czyszczą.
  Cennik http://zaparowani. pl/cennik/
  Kontakt http://zaparowani. pl/#kontakt
  Misja http://zaparowani. pl/#nasza-firma

 • Traidenis-Pol S.z o.o.

  Traidenis-Pol S.z o.o. »

  Nasza polsko-litewska spółka Traidenis-Pol powstała w 2007 roku i od tego czasu prowadzi działalność na terenie całego kraju. Swym klientom jesteśmy w stanie zaproponować między innymi przydomowe oczyszczalnie ścieków NV, biologiczne oczyszczalnie ścieków HNV, zbiorniki z żywicy poliestrowej GRP, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków czy też zbiorniki modułowe.

 • TRAIDENIS-POL sp. z o.o.

  TRAIDENIS-POL sp. z o.o. »

  Projektujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków na bazie ponad piętnastoletniego doświadczenia branżowego. Nasze główne propozycje to przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki ON, zbiorniki do wody. Promujemy typ oczyszczalni NV, niezawodny długoterminowo. Prowadzimy montaż na stosunkowo małym terenie. Dochodzi do tego brak potrzeby wywożenia osadu.