Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji

Czyszczenie kanalizacji to bardzo trudna i skomplikowana sprawa. Zwłaszcza, o ile pragniemy uczynić to zgodnie z przyrodą. Jako, że ekologia jest naszą ogromną zamiłowaniem staramy się przez swój blog dostarczyć o tym najważniejsze informacje. Materiały pisane są przez ekspertów, którzy na pierwszym miejscu stale mają dobro użytkownika. Specjalnym zaletą jest na pewno doskonały kontakt, który umożliwi w razie kłopotów zapytanie o najważniejsze zagadnienia. Na co czekasz? przecież wyczyszczenie zbiorników nie wykona się same!

Szczegóły strony www.jjsportcenter.com.pl:

Tytuł: Czyszczenie kanalizacji
URL: www.jjsportcenter.com.pl
Słowa kluczowe: ciekawostki, ekologia
Data dodania: 09 03 2011
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków

  Przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków »

  Produkcja, sprzedaż, montaż i serwis przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków, opartych o system niskoobciążonego złoża zanurzonego. Bardzo wysoka skuteczność oczyszczania ścieków socjalno-bytowych, oczyszczony ściek odpowiada wodzie w II klasie czystości i mozna go bez przeszkód wprowadzać bezpośrednio do wód powierzchniowych lub gruntowych. Oczyszczalnie wykonane z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym są niezwykle trwałe i wytrzymałe, można je montować przy wysokim poziomie wód gruntowych, na gruntach niestabilnych i pod ciągami komunikacyjnymi. Udzielamy 10-cio letniej gwarancji - nawet przy montażu własnym przez użytkownika. Produkowane w wersji dla gospodarstw od 5 do 20 (i więcej) użytkowników.

 • Kotły

  Kotły »

  Hurtownia i internetowy sklep - piece, kotły, Zawory, śrubunki, oczyszczalnie ścieków, grzejniki, separatory węglowodorów i tłuszczów. Też rury i kształtki PCV, PP i miedziane. Sklep zaprasza po kotły gazowe, piece, przydomowe oczyszczalnie ścieków, separatory. Biopreparaty, kotły Beretta i Vaillant. Kształtki miedziane, rury PCV i polipropylen. Szamba, materiały hydrauliczne, grzejniki, kaloryfery, kształtki PP. Hurtownia hydrauliczna Gdynia - sprzedaż urządzeń grzewczych i sanitarnych.

 • Szambo ekologiczne, oczyszczalnia - www.aquaeco.pl

  Szambo ekologiczne, oczyszczalnia - www.aquaeco.pl »

  Naszą specjalizacją są szamba ekologiczne, oczyszczalnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Stosujemy innowacyjne oraz ekologiczne rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania lokalnych problemów gospodarowania ściekami, tym samym przyczyniając się do polepszenia stanu środowiska. Oferujemy montaż, pełen nadzór nad uruchomieniem oraz działaniem oczyszczalni, obsługę serwisową. Oferowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno do budowy nowych oczyszczalni, jak również do modernizacji już istniejących zbiorników bezodpływowych.

 • Chemiczna oczyszczalnia ścieków

  Chemiczna oczyszczalnia ścieków »

  Biologiczna oczyszczalnia ścieków to wspaniała inwestycja. Można ją wybudować przy domu, oczyszczalnie ścieków wyprodukowane są przy użyciu stali węglowej, odporne na działanie ścieków, niezawodne i działają automatycznie. Zamontowane reaktory sekwencyjne zapewniają wysoką jakość usługi.Firma Projprzem Eko znana jest w tematyce budowania oczyszczalni ścieków. Między innymi buduje biologiczne oczyszczalnie ścieków, chemiczne Koch dla ścieków z myjni wagonów, chemiczne reaktorowe Roch, oraz oczyszczalnie dla zakładów produkcyjnych i fabryk. Stal węglowa zapewnia niezawodność funkcjonowania.

 • Szamba, szamba ekologiczne

  Szamba, szamba ekologiczne »

  EKOSAN - Jesteśmy jedynym w regionie producentem szamb i szamb ekologicznych o tak dobrych parametrach. Do każdego naszego szamba ekologicznego dodajemy specjalny certyfikat jakości, sami zresztą posiadamy specjalny certyfikat dotyczący produkcji szamb ekologicznych. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych szamb na stronie internetowej lub w siedzibie naszej firmy. Jeżeli mieszkasz daleko od nas możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Posiadamy własny transport, więc kupiony towar zawieziemy pod wskazany adres.

 • FIRMA SPRZĄTAJĄCA KRAKÓW | HIMONTGROUP

  FIRMA SPRZĄTAJĄCA KRAKÓW | HIMONTGROUP »

  Jedną z podstawowych usług świadczonych od lat przez naszą firmę jest kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na zajmowanie się utrzymaniem czystości we wszystkich rodzajach obsługiwanych obiektów. Dodatkowymi usługami świadczonymi przez himontgroup jest utrzymanie terenów zielonych, parków, alejek, ogrodów, trawników, sprzątanie po budowach oraz kompleksowe naprawy elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie. Zajmujemy się także wycinką i przycinkom drzew w trudno dostępnych miejscach. Himontgroup zajmuje się czyszczeniem kamieni, elewacji, dachów, chodników, bruku oraz namiotów, parasoli ogródkowych, rolet i żaluzji. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace alpinistyczne montaże, demontaże masztów antenowych, flagowych itp. Nasza firma zajmuje się także odśnieżaniem dachów, posesji, parkingów.

 • Usługi czystościowe dla firm oraz osub prywatnych

  Usługi czystościowe dla firm oraz osub prywatnych »

  Usługi świadczone przez naszą firmę: czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Pranie żaluzji pionowych. Sprzątanie hoteli, biur, lokali gastronomicznych, firm oraz domów i mieszkań. Myjemy elewacje, kostkę brukową i ogrodzenia. Usuwamy graffiti oraz trudne zabrudzenia. Zabezpieczamy przed graffiti. Nakładamy oraz usuwamy powłoki akrylowe. Prace wykonywane są starannie i z dbałością o detale. Korzystamy z najnowszych technologii, wykorzystując parę wodną czyścimy wszystkie rodzaje powierzchni. W codziennej pracy korzystamy z urządzeń wysokiej jakości, które zarazem dezynfekują i czyszczą.
  Cennik http://zaparowani. pl/cennik/
  Kontakt http://zaparowani. pl/#kontakt
  Misja http://zaparowani. pl/#nasza-firma

 • Traidenis-Pol S.z o.o.

  Traidenis-Pol S.z o.o. »

  Nasza polsko-litewska spółka Traidenis-Pol powstała w 2007 roku i od tego czasu prowadzi działalność na terenie całego kraju. Swym klientom jesteśmy w stanie zaproponować między innymi przydomowe oczyszczalnie ścieków NV, biologiczne oczyszczalnie ścieków HNV, zbiorniki z żywicy poliestrowej GRP, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków czy też zbiorniki modułowe.

 • TRAIDENIS-POL sp. z o.o.

  TRAIDENIS-POL sp. z o.o. »

  Projektujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków na bazie ponad piętnastoletniego doświadczenia branżowego. Nasze główne propozycje to przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki ON, zbiorniki do wody. Promujemy typ oczyszczalni NV, niezawodny długoterminowo. Prowadzimy montaż na stosunkowo małym terenie. Dochodzi do tego brak potrzeby wywożenia osadu.

 • POL-KAN

  POL-KAN »

  POL-KAN w Łodzi to synonim profesjonalizmu w dziedzinie utrzymania i naprawy kanalizacji. Nasze usługi pogotowia kanalizacyjnego są dostosowane do potrzeb każdego klienta, niezależnie od skali problemu. Specjalizujemy się w przepychaniu rur, zapewniając szybkie i efektywne rozwiązanie wszelkich problemów z zatorami. Nasz zespół doświadczonych specjalistów używa nowoczesnego sprzętu, by zagwarantować, że Twoja kanalizacja będzie działać płynnie, zapobiegając tym samym dalszym awariom.