Zabezpiecz dom, by Twojemu dziecku nie stała się krzywda

Polecamy

W trosce o bezpieczeństwo dzieci na rynku pojawiają się dziś coraz to kolejne produkty ochronne. Od zabezpieczeń ostrych narożników mebli i gniazdek elektrycznych, przez blokady szuflad i szafek, po elektryczne nianie, dzięki którym możesz monitorować sen swojego malucha. Jednym z takich zabezpieczeń jest również barierka na schody, która może ustrzec Twoje dziecko przed niebezpiecznym upadkiem z wysokości. Jeśli szukasz takiego produktu, koniecznie zajrzyj na https://maxigate.pl.

Jak zabezpieczyć schody przed dziećmi?

Jeśli chcesz ochronić schody, aby Twój maluch się do nich nie dostał, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy MAXIGATE. Bramka zabezpieczająca dla dzieci to niezbędny element, gdy w domu posiadasz małe dziecko oraz schody. Sprawdź jedną z propozycji firmy: https://maxigate.pl/produkt/barierka-na-schody-bramka-zabezpieczajaca-dzieci-61-195cm/. Dzięki takiej barierce możesz odgrodzić także wejścia do różnych pomieszczeń, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo Twojego dziecka. Jest ona wyposażona w:

 1. dwie blokady,

 2. zamek górny zapadkowy,

 3. blokadę dolną.

Drzwiczki otwierają się po przesunięciu blokady górnej zapadkowej i podniesieniu drzwiczek. Powoduje to otwarcie blokady dolnej mechanicznej.

Bramka wykonana jest z elementów metalowych z plastikowymi łącznikami. Wysokość barierki wynosi od 75 cm do 79 cm. Szerokość przejścia to 50 cm, a odległość między szczebelkami – 5,5 cm. Ma ona kolor biały oraz plastikowe elementy w kolorze czarnym.

Zalety barierki na schody

Bramka zabezpieczająca posiada szereg zalet. Główne z nich przedstawiamy poniżej:

 • bramka montowana jest rozporowo – bez jakichkolwiek narzędzi, dlatego nie jest konieczne wiercenie w ścianach,

 • spełnia wszelkie standardy jakości i niezbędne normy europejskie,bramka-dla-dzieci-2

 • pokryta jest środkami nietoksycznymi, bezpiecznymi dla dzieci,

 • ma szerokie drzwiczki, które otwierają się w obie strony,

 • gwarancja stabilnej i trwałej konstrukcji,

 • wzmocniona płyta do ściany

 • poleca ją już ponad 40000 zadowolonych klientów.

Co otrzymujesz kupując barierkę?

Zestaw, który możesz zamówić od firmy MAXIGATE zawiera:

 • podstawę barierki z drzwiczkami – można ją zastosować do otworu od 73 cm do 82 cm,

 • rozszerzenie odpowiednie pod konkretny wymiar, który potrzebujesz zabezpieczyć, dzięki czemu można go używać w przejściach o różnej szerokości,

 • śruby montażowo-rozporowe i wszystkie podkładki potrzebne do zamocowania barierki.

Mimo tego, że konstrukcja barierki jest prosta, jest ona idealnym wyposażeniem, które ochroni Twoje dziecko przed niebezpiecznym upadkiem oraz przejściem do innych pomieszczeń.