Sauny, baseny, fontanny – od projektu do wykonania

Polecamy

Zaprojektowanie oraz budowa obiektów wodnych jest zadaniem trudnym i wymagającym odpowiedniego przygotowania. Decydując się na stworzenie basenu, sauny, fontanny, czy obiektu SPA, warto oddać cały proces wykonania w ręce specjalistów. Da Ci to pewność, że obiekt jest funkcjonalny i powstał w zgodzie z wszelkimi normami oraz wymogami.

Oferty firm zajmujących się tworzeniem instalacji wodnych są bogate w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jeśli szukasz fachowców w tej dziedzinie, zwróć uwagę na to, czy podchodzą kompleksowo do realizacji zlecenia. Zapoznaj się z ofertą Grupa H2X (https://grupah2x.pl/oferta/), która oferuje wsparcie od projektu aż po stałą opiekę serwisową.

Jak przebiega realizacja zlecenia?

Budowa fontann, basenów, czy też saun nie ogranicza się jedynie do procesu tworzenia, ale obejmuje szereg aspektów, które są wcześniej konsultowane z klientem. Dzięki temu wspólnie z fachowcami możesz stworzyć projekt, o jakim marzysz.

1. Stworzenie projektu i wizualizacji

Zlecenie rozpoczyna się w momencie tworzenia projektu obiektu. Zespół specjalistów po przeprowadzeniu z Tobą rozmowy oraz zapoznaniu się z przestrzenią tworzy indywidualny projekt, dopasowany do możliwości przestrzeni oraz Twoich wytycznych. Grupa H2X tworzy zarówno projekty koncepcyjne, jak i branżowe, a także wizualizacje basenów, fontann, miejsc wypoczynku, SPA i ośrodków rehabilitacji. Na koniec otrzymujesz wizualizacje oraz kosztorys, który uwzględni cały proces budowy.

2. Nadzór nad projektem oraz budową

Podejmując współpracę z Grupą H2X masz gwarancję, że nadzór oraz prace instalacyjne będą wykonane przez wykwalifikowanych pracowników. Przeprowadzany jest również nadzór autorski nad wykonanymi projektami.

3. Prace budowlane i instalacyjne

Zespół fachowców zapewnia kompleksowe wykonanie nie tylko projektu, ale i samej inwestycji. Obejmuje to przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac budowlanych oraz instalacyjnych, uwzględniając techniczne aspekty realizowanego przedsięwzięcia.

4. Automatyka i inne rozwiązania techniczne

Wykonanie projektu to jeszcze nie koniec prac Grupy H2X. Zajmuje się ona również tworzeniem autorskich projektów z zakresu automatyki przemysłowej, a także rozwiązań używanych w technice basenowej, czy w fontannach. Fachowcy projektują także instalację wentylacyjną i system ogrzewania z dostępem zdalnym i kontrolą parametrów w celu obniżenia kosztów utrzymania obiektu.

5. Wykonanie obiektu „pod klucz”

Grupa H2X stawia sobie za cel wykonanie inwestycji „pod klucz”. Dba absolutnie o każdy szczegół, tak aby klient otrzymywał obiekt gotowy do użytku, w pełni odpowiadający jego wymaganiom. W praktyce oznacza to: sprawne systemy i urządzenia, nowoczesne wnętrza zgodne z trendami oraz niskie koszty użytkowania.

6. Regularne serwisy i bieżące naprawy

Po wykonaniu inwestycji nie zostaniesz z nią sam. W przypadku jakichkolwiek usterek, czy też zbliżających się serwisów gwarancyjnych, możesz liczyć na wsparcie Grupy H2X. Regularna i fachowa opieka, a także doradztwo wykonywane jest niemal od ręki.

7. Części oraz środki chemiczne

Dzięki nim utrzymasz swój obiekt w nienagannej czystości i doskonałej sprawności. Grupa H2X dostarcza środki chemiczne do uzdatniania wody i inne niezbędne preparaty oraz części różnych producentów.

Wiedza i doświadczenie – gwarancja najlepszych usług

Jeśli planujesz budowę basenu prywatnego, komercyjnego, czy hotelowego, możesz śmiało skorzystać z oferty. Firma oferuje również wykonanie obiektów SPA, fontann miejskich, czy też przydomowych miejsc wypoczynku z łaźniami oraz saunami. Ponad 15-letnie doświadczenie odgrywa tu bardzo ważną rolę i jest gwarantem doskonałych projektów i niezawodnych produktów.