Profesjonalne usługi budowlane

Polecamy

Firma budowlana PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński istnieje na polskich i zagranicznych rynkach już od 2005r. Od samego początku z powodzeniem zrealizowała wiele projektów budów, robót remontowych i wyburzeniowych zarówno dla firm prywatnych, jak i tych z kapitałem Skarbu Państwa. Cechuje nas terminowość oraz rzetelność wykonywanej pracy. Korzystamy z najwyższej klasy sprzętu, koniecznego do zapewnienia usług na najwyższym standardzie.
3

Mając bogate doświadczenie w tej dziedzinie, zachęcamy do nawiązania współpracy z nami i skorzystania z szerokiej oferty naszych usług w zakresie wykonania robót budowlanych przy nowych projektach, a także modernizacji i remontach już istniejących obiektów. Nasza wykwalifikowana kadra może również wykonać prace rozbiórkowe, prace ziemne, kruszenie gruzu, sieć wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną, odwodnienia elektryczne, demontaż i montaż podziemnych i naziemnych zbiorników paliw i LPG i wiele innych. Oferujemy wykonanie prac brukarskich, montażu posadzek przemysłowych i konstrukcji stalowych. Specjalizujemy się również w budowach, modernizacji i rozbiórce stacji paliw.

 

2

Dodatkowym atutem firmy TOMBUD jest własny park maszynowy, niezbędny do realizacji usług budowlanych, remontowych oraz demontażowych na najwyższym poziomie. Posiadamy koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki, kruszarka gąsienicowa METROTRAK HA, wywrotki oraz wiele innych maszyn. Dzięki kruszarce szczękowej METROTRAK HA Terex-Pegson, zakupionej w ramach Projektu Unijnego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Wsparcie Rozwoju MSP Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, wykonujemy również usługi kruszenia gruzu ceglanego, betonowego, żelbetonowego, recyklingu materiałów po wyburzeniowych oraz skał twardych i asfaltu. Pozwala ona na kruszenie materiału całą długością szczęki, co sprawia, że wzrasta wydajność pracy.

Nasz własny park maszynowy umożliwia nam wykonywanie naszej pracy w sposób fachowy i rzetelny. Dbając o wysoki standard naszego sprzętu, oferując także skup, sprzedaż, jak i wymianę maszyn.

4

Do wszystkich naszych projektów podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny, zapewniając terminowość i fachowość. Wśród inwestorów znajdują się takie firmy jak PKN Orlen S.A; Feroco S.A; Orlen Budonaft Sp. z o.o; Shell Polska Sp. z o.o; Lotos S.A; Berlin Group Development Sp. z o.o. Wszystkie nasze prace wykonywane są zgodnie z obowiązującymi standardami unijnymi i mające na uwadze ochronę środowiska, a nasz wysoki standard usług potwierdzają referencje otrzymane od naszych partnerów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony http://ruszynski.pl/pl/kruszenie_gruzu_beto.6 na której szczegółowo przedstawiona jest oferta kruszenia gruzu oraz betonu.