Pokażemy Ci, jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji!

Polecamy

Pokażemy Ci, jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji!

Budowa domu rozpoczyna się od właściwego projektu. To fundament, na którym postawisz swoje szczęście, zaufanie i bliskość. Projektowanie domów nie jest zadaniem łatwym, ale na pewno bardzo satysfakcjonującym. Zwłaszcza wtedy, kiedy możemy obserwować twarze zadowolonych klientów. A tych w Architektonicznym Biurze Projektowym „Włodarczyk Projekt” nie brakuje.

Projektowanie domów we „Włodarczyk Projekt”.

Projektowanie domów rozpoczyna się od rozmowy z inwestorem, w ciągu której poznajemy jego życzenia, potrzeby oraz preferencje. W ciągu niemalże trzydziestu lat działalności na rynku wypracowaliśmy skuteczną metodę, dzięki której z łatwością zamieniamy Twoje marzenia w rzeczywistość.

W trosce o Twój przyszły dom, oferujemy kompleksową pomoc, która sprowadza się do współpracy z biurami projektowymi, specjalizującymi się w zakresie projektów konstrukcyjnych, instalacyjnych i kosztorysów.

Dzięki takiej wszechstronności nasi inwestorzy zyskują pewność, że świadczymy profesjonalne usługi, które zapewnią im dom, o którym zawsze marzyli. Projektowanie domów jest naszą pasją, a zespół kreatywnych i zdolnych architektów to grupa specjalistów, którzy umiłowali sobie przede wszystkim projektowanie luksusowych rezydencji mieszkalnych.

Także z wnętrzami!

Pokażemy Ci, jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji!

Projekt rezydencji specjalnie dla Ciebie!

Projekty rezydencji to domena naszego biura „Włodarczyk Projekt”. Znając specyfikę tej branży oraz wszelkie tajniki tych okazałych budynków, tworzymy projekty jak ze snu. Z naszych projektów korzystały już: postacie ze świata biznesu, sportu, finansów, muzyki, sztuki, a także prywatni inwestorzy.

Powodzenie zapewnia nam pełen indywidualizm w kontakcie z klientem, któremu zapewniamy piękne projekty rezydencji. Niezwykła kreatywność oraz zmysł artystyczny pozwala nam tworzyć rezydencje w stylu klasycznym, ponadczasowym nowoczesnym stylu Art Deco lub stylu, nawiązującym do europejskiego modernizmu z lat trzydziestych.

Naszą szczególną pasją są projekty rezydencji, tworzone zgodnie ze sztuką Feng Shui. Polega ona na planowaniu przestrzeni w taki sposób, aby osiągnąć pełną zgodność ze środowiskiem naturalnym. Doskonałym odzwierciedleniem naszej pasji do tworzenia są dotychczas zrealizowane przez nas projekty rezydencji, z których każdy jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. W ten sposób udało nam się zrealizować już taki przedsięwzięcia jak: rezydencje z krytym basenem, wellness, czy spa!

Z przyjemnością projektujemy również rezydencje nowoczesne z płaskimi dachami i dużymi przeszkleniami, które wzbudzają pozytywny nastrój (zwłaszcza podczas letnich dni).

Przestań szukać, zacznij działać.

„Włodarczyk Projekt” to połączenie doświadczenia, pasji i wiedzy. Efektem są nasze zjawiskowe projekty domów, rezydencji, hoteli, restauracji, a także budynków biurowych. Nie boimy się żadnych wyzwań.

Możesz nas sprawdzić!

Pokażemy Ci, jak tworzymy projekt luksusowej rezydencji!