Nowoczesne rolety zewnętrzne i okna energooszczędne Drutex – poznaj je już dzisiaj

Polecamy

Jeśli chodzi o okna i elementy rozwiązań okiennych w naszej ofercie produktowej, trzeba jasno wskazać na jedną rzecz. Mamy do zaoferowania całą gamę ciekawych i wartościowych rozwiązań, które stanowią wypadkową nowoczesnego podejścia, zawsze konkretnych trendów i – co więcej – zawsze doskonałego podejścia do realizowanych projektów. Tym samym, wszystkie okna energooszczędne czy drewniane czy dostępne na https://www.drutex.pl. Będą stanowiły idealną odpowiedź nawet na najbardziej sprecyzowane i konkretne wymagania, to będzie naprawdę idealny wybór.

Dlaczego warto nas wybrać?

Okna Iglo Energy to synonim takich pojęć jak energooszczędność i nowoczesność. Ta ostatnia cecha przejawia się na wielu płaszczyznach, zarówno jeśli chodzi o szeroko rozumiany design jak tez innowacyjne podejście do technologii wykorzystanych w tych oknach. Wszystko to przekłada się na główna korzyść z ich wybrania – chodzi o bardzo wysoki poziom energooszczędności oraz, dzięki temu, znacznie obniżone koszta ogrzewania konkretnych mieszkań czy domów. Wiadomo – sezon grzewczy zwykle wysokimi rachunkami stoi. W Drutex postanowiliśmy dać naszym Klientom rozwiązanie, które ewidentnie będzie przeczyło takiemu przekonaniu. Tutaj też warto przyjrzeć się jeszcze innym opcjom.

Energooszczędność na (nie jedyny) plus

Rachunki, rachunkami. Nowoczesne okna, nowoczesnymi oknami. Co jeszcze naprawdę zyskujesz, gdy sięgasz po rozwiązania sygnowane doświadczoną i profesjonalną marką Drutex? Przede wszystkim, mamy na uwadze, z jak dużą dozą indywidualizmu ludzie podchodzą do urządzania swojej wymarzonej, optymalnej przestrzeni, jeśli chodzi również o okna. Tym samym, mamy do zaproponowania bardzo bogatą paletę kolorystyczną, która obejmuje blisko 50 barw okien. Tu naprawdę jest z czego wybierać. Ponadto, poza wyglądem, okna te będą urzekać też ciszą. Parametry dźwiękoszczelności, którymi odznaczają się te okna będą gwarantowały akustyczny komfort nawet tam, gdzie pozornie mamy do czynienia z wieloma faktorami powodującymi hałas – jak choćby, ze zwiększonym natężeniem ruchu pojazdów.

Serdecznie zapraszamy do bliższego przyjrzenia temu systemowi okiennego. Tu, wśród parametrów na uwagę zasługują też bardzo dobre parametry co do przepuszczalności powietrza, a także wodoszczelności. To zasługa dedykowanego, trójwarstwowego uszczelnienia. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym rozwiązaniom z bliższego ujęcia. To będzie naprawdę doskonała decyzja – gwarantujemy to pod każdym względem. Warto już dzisiaj odwiedzić stronę https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo-energy.html i przekonać się na własne oczy – no i nie tylko.