Malowanie dachów metodą alpinistyczną? To możliwe!

Polecamy

Malowanie dachów metodą alpinistyczną

Prace wysokościowe zostaw specjalistom, którzy nie boją się żadnych wyzwań! Oszczędź sobie ryzyka, zostań na dole i patrz, jak profesjonaliści przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz metod alpinistycznych wykonują swoją pracę. Poznaj fachowców, dla których malowanie dachów, pielęgnacja i wycinka drzew, czy malowanie elewacji to żaden problem.

Usługi wysokościowe bez ryzyka.

Ryzyko należy kalkulować. Brak odpowiedniego sprzętu i potwierdzenia własnych umiejętności powinien być wystarczającym kryterium, uniemożliwiającym Ci prace na wysokościach. Nieważne więc, czy chcesz odśnieżyć dach, czy go pomalować – polecamy zdać się na specjalistów, którzy wykorzystując własne doświadczenie i wiedzę, wykonają dla Ciebie wszelkie usługi.

Balance – firma, oferująca usługi wysokościowe, powstała, aby uchronić Cię przed ryzykiem. Nasza bogata oferta usług jest Twoim bezpieczeństwem.

Malowanie dachów w Krakowie z Balance!

Malowanie dachów w Krakowie to nie lada sztuka. Chyba że posiadasz ogromne umiejętności wysokościowe, nowoczesny sprzęt (np. podnośniki koszykowe) i znasz metody alpinistyczne, ułatwiające pracę. W Balance mamy wszystko w jednym palcu!

Nie ważne więc, jaki rodzaj dachu posiadasz. Zajmiemy się każdym z nich!

  • Malowanie dachu z blachy – czyścimy, usuwamy ogniska korozji, odtłuszczamy powierzchnię, a następnie dwukrotnie malujemy, wykorzystując nowoczesne technologie.
  • Mycie, impregnacja, malowanie dachówki i gontu – wymiana dachówki, mycie, nakładanie środka przed mchem, uszczelnianie, impregnacja i malowanie.
  • Krycie dachu papą termozgrzewalną – ocena stanu konstrukcji, wymiana lub usunięcie starej papy, położenie papy podkładowej oraz papy nawierzchniowej.

Słowa nie oddają tego, co pokazuje rzeczywistość. Właśnie dlatego warto zapoznać się z realizacjami, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy pragną się przekonać, jak naprawdę wyglądają nasze usługi i na czym polega malowanie dachów metodą alpinistyczną.

Malowanie dachów metodą alpinistyczną

Czym jest metoda alpinistyczna?

Wykorzystywanie metody alpinistycznej do prac wysokościowych jest rewolucyjnym rozwiązaniem, które wymaga jednak niebagatelnych umiejętności, odpowiednich kwalifikacji i długotrwałego szkolenia.

Malowanie dachów metodą alpinistyczną pozwala w decydujący sposób, zaoszczędzić czas, pieniądze oraz zdrowie. Dzięki wykorzystaniu technik, stosowanych przez wspinaczy, nie musimy transportować rusztowań ani poświęcać czasu na ich rozkładanie. Niemalże od razu jesteśmy gotowi do pracy i wykonania zlecenia, z którego będziesz usatysfakcjonowany.

Najwyższa jakość prac!

Malowanie dachów w Krakowie stało się łatwiejsze. Od tej pory jakiekolwiek prace wysokościowe przestaną być problemem, ponieważ już wiesz, że Balance może zająć się Twoim problemem. Nie ważne, czy potrzebujesz odśnieżyć dach zimą, zabezpieczyć budynek przed ptakami, czy pomalować elewację. Wszystkie te zadania wymagają nie lada umiejętności, które posiadamy.

Przestań ryzykować i zdaj się na specjalistów. Postaw na Balance i rzuć nam wysokie wyzwanie!