Dobry sklep z automatyką domową, czyli napedy.net

Polecamy

Sklep internetowy napedy.net zajmuje się sprzedażą napędów i automatyki do bram oraz rolet, monitoringu, alarmów, domofonów oraz wideodomofonów, systemów centralnego sterowania rolet oraz różnego rodzaju automatyki domowej. Sklep prowadzi firma AKOM, która doświadczenie w branży zdobywa od 1992 roku. Firma specjalizuje się w dostarczaniu markowych produktów zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zajmującym się montażem.

Co wyróżnia napedy.net pośród innych sklepów?

Sklep napedy.net (https://www.napedy.net) jest przede wszystkim prokonsumencki. Pracownicy respektują zarówno prawa konsumenta, jak i spełniają wymogi RODO. W ofercie znajdują się same markowe produkty w atrakcyjnych cenach. Mnogość opcji zapłaty ułatwia zakupy w sklepie. Dodatkowo sklep napedy.net oferuje pomoc techniczną w zakresie montowania, jak i programowania napędów. Bezpieczne są także dane klientów, ponieważ wszystkie strony zabezpieczone są protokołem bezpieczeństwa SSL.

Marki, które możemy znaleźć w ofercie sklepu

W ofercie sklepu napedy.net znaleźć można wiele porządnych marek. Należy do nich między innymi Beninca, która w swojej ofercie ma automatykę do bram skrzydłowych, garażowych, przesuwnych, a także blokady parkingowe, szlabany, a także akcesoria do produkowanych urządzeń. Kolejną firmą jest Bft, której automatykę do bram oraz akcesoria do urządzeń także możemy znaleźć w ofercie sklepu napedy.net. W przypadku firmy Came w ofercie możemy znaleźć takie produkty jak domofony, szlabany, napędy do bram czy lampy sygnalizacyjne. Wideodomofony, napędy do bram, lampy ostrzegawcze oraz akcesoria do produkowanych urządzeń to produkty firmy Somfy, które również możemy znaleźć w sklepie. Produktami niemieckiej firmy Sommer, jakie oraz Na stronie sklepu znajdziemy także napędy do bram, piloty oraz zestawy do bram marki Tousek. Sklep napedy.net wspiera również polski marki, ponieważ w jego ofercie znajdują się również urządzenia elektroniczne marki DTM System. Bardzo bogata oferta domofonów oraz wideodomofonów to również mocna strona sklepu. Więcej informacji o bogatej ofercie sklepu znajdziesz na ich stronie internetowej (https://www.napedy.net/napedy-do-bram-przesuwnych-c-82.htm).

Szukając sklepu internetowego z automatyką do bram, czy domofonami warto zdecydować się na zakupy na stronie napedy.net. Na korzyść sklepu przemawia nie tylko bogata oferta, ale również atrakcyjne ceny, podejście do klienta, bezpieczeństwo danych osobowych, telefoniczna pomoc techniczna a przede wszystkim doświadczenie na rynku.