Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Przeprowadzki Podkategoria: Przeprowadzki

 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa »

  Chociaż naszą specjalnością są przeprowadzki Warszawa, organizujemy również przeprowadzki do innych miejsc w Polsce, a także za granica. Przeprowadzki Warszawa z firma Movers to gwarancja najwyższej jakości usług w bardzo przyjaznej atmosferze. Poradzimy sobie zarówno z transportem mebli, jak i wymagającym specjalnych zabezpieczeń przewozem sprzętu elektronicznego czy archiwów. Dysponujemy nowoczesnym taborem - pojazdami o różnej ładowności, kubaturze i rodzaju nadwozi. Pozwala to nam na użycie pojazdów najbardziej odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta.

  Data dodania: 06 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Kraków

  Restauracje Kraków »

  Najlepsze Krakowskie restauracje położone są na Starym Mieście. Kapitalnie jak restauracja ma tajemniczy klimat. Wejdź na nasz portal, tam odnajdziesz wspaniałe oferty restauracyjne.

  Jeśli chodzi Ci po głowie kotlet schabowy czy też rosół z kury poszukaj knajpy, która podaje właśnie takie pyszności. Najistotniejsze by odwiedzić lokale na wysokim poziomie. Uwielbiasz kuchnię egzotyczną czy faworyzujesz tradycyjne lokalne dania. Najznakomitsze Krakowskie lokale umiejscowione są na Starym Mieście.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • HDS Transport - Usługi transportowe Wrocław.

  HDS Transport - Usługi transportowe Wrocław. »

  HDS Transport - Usługi transportowe Wrocław, transport materiałów budowlanych, transport maszyn. Posiadamy Profesjonalny samochód Mercedes 2531 z HDS. W dzisiejszym transporcie materialów dla naszych domów sposób transportu odgrywa dość ważną rolę i warto zwracać na niego uwagę. Ogólnie firma, która może przewieść towary do budowy naszego domu może się nam naprawdę przydać.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Katowice

  Przeprowadzki Katowice »

  Oferta firmy Trans-Speed Przeprowadzki Katowice świadczącej usługi przeprowadzki. Firma Trans-Speed przeprowadzki Katowice wykonuje kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów dla osób prywatnych, jak również przeprowadzki biur, magazynów, sklepów dla firm i instytucji państwowych. Firma istnieje i działa nieprzerwanie od 1996 roku. Ten długi okres działalności dał firmie i jej pracownikom ogromne doświadczenie w realizacji przeprowadzek na terenie Katowic, Śląska i Polski. Właściciele firmy doskonale wiedzą ile stresu kosztuje klientów przewóz mebli i ich dobytku, dlatego stara się do minimum ograniczyć niedogodności wynikające z faktu przeprowadzki. Pracownicy firmy wyśmienicie znają topografię, wyposażeni są również w nawigację GPS co ułatwia przemieszczanie się po centrach miast i do minimum ogranicza czas przeprowadzki. Osoby zatrudnione w firmie są starannie dobierane i cechuje je uczciwość, pracowitość i sumienność. Pracownicy firmy wyposażeni są również w materiały zabezpieczające przewożone mienie podczas przeprowadzki są to: folia bąbelkowa, koce filcowe, gąbki. Nie będzie też problemu jeśli zaistnieje potrzeba montażu lub demontażu mebli lub wyposażenia wnętrz, pomocne w tych działaniach są elektronarzędzia znajdujące się na wyposażeniu firmy. Jeśli konieczność przeprowadzki spędza Państwu sen z powiek skontaktujcie się z firmą Trans-Speed przeprowadzki Katowice, a my dołożymy wszelkich starań aby przeprowadzka była wykonana profesjonalnie i szybko. To co dla Państwa jest kłopotliwe i stresujące dla nas jest codzienną pracą.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kraków

  Przeprowadzki Kraków »

  Przeprowadzki Stachurski - kompleksowe przeprowadzki. Szybko, solidnie i tanio. Oferujemy bezpieczny transport mebli i wszelkiego mienia. Zasięg naszej działalności obejmuje cały kraj oraz przeprowadzki poza granicami kraju. W zakresie naszej oferty leży przewóz mebli, urządzeń, maszyn, całego dobytku klientów. Zajmujemy się także wywozem oraz utylizacją niechcianych i zbędnych przedmiotów.

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie - Transpec

  Przeprowadzki w Krakowie - Transpec »

  Przenosiny są elementem życia. Gdy planujemy zmienić miejsce zamieszkania i mamy wiele rzeczy do przewiezienia pożądane byłoby skorzystać z usług ekipy, która proponuje wprawną pomoc. Doświadczenie jest w tym miejscu bardzo ważne - pozwoli ono uniknąć nam wielu stresów i sprawi, że przeprowadzka nie będzie stresem, a wręcz przeciwnie - prawdziwą zabawą.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa »

  Firma Lutek-Trans już od około 10 lat zajmuje się profesjonalnymi usługami transportowymi na terenie miasta Warszawy w woj. mazowieckim. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozszerzyła zakres swoich usług na teren całej Polski oferując transport i przeprowadzki w każdym miejscu w naszym kraju. Oferowane usługi transportowe wyróżniają się dbałością zarówno o przewożony towar jak i o Klienta. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami wyposażonymi w windy wyładunkowe, dzięki czemu załadunek i rozładunek odbywa się w szybkim tempie. Z naszymi kierowcami zawsze można skontaktować się przez telefon komórkowy, z którym nie rozstają się przez cały okres przeprowadzki lub transportu.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań

  Przeprowadzki Poznań »

  Firma Chipet istnieje na rynku usług transportowych od 1995 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się transportem bagażowym, przeprowadzkami oraz przewozami towarów. Przez ten okres zebraliśmy spore doświadczenie w dziedzinie transportu i przeprowadzek, które umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie.
  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie miasta Poznania i Wielkopolski. Możliwe są także wyjazdy poza ten obszar. Wybierając nas możecie być pewni, że zamówiona usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem z naszej strony.
  Cechuje nas dokładność, rzetelność, profesjonalizm oraz niskie ceny.
  Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Chipet
  ul. Mgielna 6/3
  60-369
  Poznań

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Warszawa

  Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Warszawa »

  Nasza firma oferuje niezawodne auta dostawcze na wynajem.
  Posiadamy kilka modeli pojazdów, które charakteryzują się niezawodnością i małym przebiegiem.
  Dzięki temu nadają się idealnie do transportów towarowych jak i osobowych.
  Klientom gwarantujemy niskie ceny wynajmu oraz elastyczne warunki współpracy.
  Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacji to domena naszej firmy.
  Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług wynajmu wszystkich tych, którzy potrzebują funkcjonalnego auta do przewozu osób lub przeprowadzki.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy

  Transport międzynarodowy »

  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie oraz dystrybucję. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, spedycję, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiać efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Stawiamy ogromny nacisk na terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Podejmujemy również trudne i wymagające zlecenia. Doskonale sprawdzamy się w realizacjach wymagających doskonałego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści. Paganini - ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »

Przeprowadzki - nowa strona: