Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Przeprowadzki Podkategoria: Przeprowadzki

 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa »

  Polecana firma oferuje usługi transportowe związane z przeprowadzkami. Firma wykonuje przeprowadzki głównie w mieście Warszawa. Przewiezienie rzeczy na drugi kraniec Polski, też znajduje się w usługach. Oferta jest skierowana i do osób indywidualnych, i do większych instytucji. Oprócz standardowych usług, w ofercie jest też przewóz maszyn i innych rzeczy. Dla firmy transport wszelkich nietypowych rzeczy, nie jest problemem. Opakowania do wszystkich przenoszonych rzeczy dostarczane są gratis.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • tanie przeprowadzki wrocław

  tanie przeprowadzki wrocław »

  Przeprowadzki świadczymy dla Państwa już kilka lat, przez ten czas nabyliśmy sporo stałych i zadowolonych klientów. Z
  naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne jak i mniejsze i większe firmy i instytucje. Oferujemy Państwu transport
  lokalny, krajowy i na terenie UE. Nasz zgrany zespół wyróżnia się młodym zespołem który służy Państwu pomocą, poradą oraz
  usmiechem w tych pełnych stresu dniach. Posiadamy bogate zaplecze techniczne pozwalające nam zrealizować każde nawet
  najtrudniejsze zlecenie. Do Państwa dyspozycji gwarantujemy materiały pomocne przy przeprowadzce takie jak: katrony, folia
  strech, folia bąbelkowa, gąbki, styropian czy tektura falista. Każda robiona przez nas wycena jest darmowa. Dla
  bezpieczeństwa Państwa mienia posiadamy ubezpieczenie.N asze auta przystosowane są do przeprowadzek i transportu zarówno
  mniejszego oraz większego kalibru.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Warszawa

  Usługi transportowe Warszawa »

  Firma transportowa Elkatrans oferuje Państwu transport krajowy, transport międzynarodowy oraz przeprowadzki w obrębie woj. mazowieckiego, a na specjalne życzenie klienta w obrębie całego kraju. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Firmy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia po skontaktowaniu się z nami lub wysłaniu zapytania z naszej strony internetowej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Firmy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia po skontaktowaniu się z nami lub wysłaniu zapytania z naszej strony internetowej.Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i Firmy. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia po skontaktowaniu się z nami lub wysłaniu zapytania z naszej strony internetowej.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport Przeprowadzki Wrocław

  Transport Przeprowadzki Wrocław »

  We Wrocławiu nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę transportową do przeprowadzki. Firma Mirotrans poleca w pełni profesjonalne usługi transportowe, które wykonujemy przy użyciu nowych pojazdów i nowoczesnego sprzętu. Dbamy o powierzony nam ładunek, pieczołowicie zabezpieczając go na czas transportu. Dzięki wieloletniej praktyce na tym rynku, śmiało możemy polecać nasze usługi.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • pytlik-trans.pl-przeprowadzki zabrze

  pytlik-trans.pl-przeprowadzki zabrze »

  Przeprowadzki Pytlik-Transport istnieją na rynku transportowym od 12lat, zajmuje się przeprowadzkami krajowymi jak również zagranicznymi.
  W ofercie znajudją się samochody z windą. Działalność Pytlik - Transport obejmuje tereny: Katowice-Sosnowiec-Mysłowice, Chorzów-Bytom-Siemianowice Śląskie
  , Gliwice-Zabrze-Ruda Śląska-Tychy.Firma zapewnia dojazd gratis w ciągu godziny pod wskazany adres. Czynne 7 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00.
  Szczegóły można ustalić z konsultantem pod numerem telefonu, centrala:+48 32/203 47 45 lub kom. 692 104 627.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki

  Tanie przeprowadzki »

  Portal WolnyBus Przeprowadzki i Usługi Transportowe zaprasza do obejrzenia swojej strony www. Jest to platforma umożliwiająca odnalezienie ofert tanich usług transportowych jakie zamieszczają firmy transportowe.
  Nasz serwis działa jako udostępnienie platformy, która po pierwsze umożliwia ludziom poszukującym firmy oferującej tani transport (jak i oferty tanich przeprowadzek) dotarcie propozycji firm, a po drugie oferentom umożliwia zaproponowanie swoich ofert finansowych. Wolnybus dostarcza oferty tanich przeprowadzek z miasta do miasta.
  Zachęcamy do zamieszczenia swojego ogłoszenia, bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą oferującym transport i przeprowadzki, czy usługobiorcą poszukującym takich ofert.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kraków

  Przeprowadzki Kraków »

  KING-Trans S.C. świadczy specjalistyczne usługi transportowe, transport mebli Kraków, w szczególności przeprowadzki instytucji państwowych i samorządowych, podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, jak również oferuje transport sprzętu specjalistycznego, komputerowego, naukowego, medycznego, a także sejfów, fortepianów oraz zapewnia obsługę transpo

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne przeprowadzki Chorzów, Gliwice

  Skuteczne przeprowadzki Chorzów, Gliwice »

  Zazwyczaj podczas zmiany domu lub mieszkania istnieje problem związany z przetransportowaniem mebli ze starego mieszkania do nowego. Gdy znajdziemy się w takiej sytuacji z zapałem wesprą nas firmy oferujące niezawodne przeprowadzki domów i mebli, kierujące swoje usługi zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Firma Dynamic to niezwykle profesjonalna firma przeprowadzkowa świadcząca usługi w mieście Sosnowiec. Nasza firma fachowo przygotuje Państwa dom czy firmę do przeprowadzki, wraz z Państwem wykonamy dokładny plan pracy, zagwarantujemy też (jeśli tylko to konieczne) demontaż urządzeń biurowych i mebli.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz mebli Łódź

  Przewóz mebli Łódź »

  W ramach obrotu, nasi znawce mogą podłączać i odseparować ustrojstwa także może fabrykować demontaż świeczników i więcej. Ogromny obręb szanse i doświadczenia unikalne dla naszej spółki stworzy Krajowi usługi najlepszej klasy i właściwości niezapomniane. Kooperacją z naszą firmą, Nigdy nie będziesz posiadał problemy, zaryzykowanie i brak przeprowadzki profesjonalizmu. Kluczem do triumfu w obrotu - to jest wielki profesjonalizm transportowca. Wiadomości na temat ceny niedrogich przewóz mebli i można przeczytać tutaj.Transfer i transport zabytków produkują bardzo porządne. Transfery i reliktów transportu i wyszukanych mebli jest pewne, biżuteria firmie, zmuszającymi specyficznej opieki stosunku do mebelków i doświadczenie pracowników, zaangażowanych w proces transportu antycznych mebli.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki z anglii do polski

  przeprowadzki z anglii do polski »

  Wykonujemy przeprowadzki z Anglii do Polski jak i odwrotnie z dowolnego miejsca w UK do dowolnego w PL. Przeprowadzka może polegać tak na wynajęciu całego Vana i wtedy całe auto jest do Państwa dyspozycji. Istnieje również druga opcja skierowana do osób posiadających mniej rzeczy do przewiezienia polegająca no tym że możemy połączyć dwie lub trzy mniejsze przeprowadzki i tym samym pomniejszyć Państwa koszty.

  Przewozimy również różnego rodzaju przesyłki takie jak : motocykle, rowery, sprzęt AGD i RTV, meble oraz wszystko co sobie Państwi wymyślą do ciężaru 1600kg.

  W naszej ofercie znajduje się również przewóz psów i kotów którym zapewnimy pożywienie i osobny kojec na czas podróży (klatka zamykana). Wszystkie zwierzęta muszą posiadać wymagane dokumenty.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »

Przeprowadzki - nowa strona: