Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Radca prawny, adwokat Poznań

Radca prawny, adwokat Poznań

Rozpatrujemy jak również przygotowujemy umowy handlowe jak również opinie jurydyczne. Zespół radców prawnych radzi w trakcie organizowania biznesów, czy reorganizowania specyfikacji ich działania. Świadczymy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw i podmiotów fizycznych w kraju i za granicą. Reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami i organami ścigania w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, familijnego, spadkowego, karnego i karno-skarbowego. Prowadzimy postępowania zmierzające do windykacji opłat.

Zajmujemy się doradztwem, przede wszystkim w obszarze prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy lub determinujemy stan prawny własności firm jak również posiadłości (due diligence). Współtworzymy grupę kancelarii PRAGMA. Usługujemy Interesantów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Szczegóły strony www.kancelaria-csp.pl:

Tytuł: Radca prawny, adwokat Poznań
URL: www.kancelaria-csp.pl
Słowa kluczowe: kancelaria poznań, kancelaria adwokacka poznań, adwokat poznań, radca prawny poznań
Data dodania: 10 11 2014
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Legnica

  Kancelaria notarialna Legnica »

  Notariusz Legnica to osoba zaufania publicznego zajmująca się sporządzaniem umów i protokołów zawierających wolę stron, którymi są osoby fizyczne lub prawne. W gestii legnickiego notariusza leży również sporządzanie aktów notarialnych oraz dokumentów dotyczących protestów weksli i czeków. Obowiązkiem notariusza jest również sporządzanie protestów weksli i czeków oraz sporządzenie protokołu z walnego zgromadzenia spółki. Zapraszamy do odwiedzenie kancelarii notarialnej w Legnicy przy ulicy Rataja 28.

 • Notariusz Kraków

  Notariusz Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to firma w której bez problemów rozwiążemy wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje na przykład sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (m. in. zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te usługi wykonujemy błyskawicznie oraz w przyjaznej atmosferze w naszej siedzibie na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej!

 • Kancelaria notarialna Wrocław krzyki

  Kancelaria notarialna Wrocław krzyki »

  Zasięg czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli zaś czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów zaś papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów zaś wyciągów dokumentówsporządzanie na życzenie stron: projektów aktów, oświadczeń zaś innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisówDodatkowo: wybór uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim zaś niemieckimwspółpraca z tłumaczami wszystkich języków

 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria notarialna Agata Romanowicz i Kamila Komarzańska. Aby umowa była ważna niezbędne jest zawarcie jej w formie aktu notarialnego. Nasza kancelaria od wielu lat prowadzi profesjonalne usługi z zakresu czynności notarialnych. Naszymi atutami są fachowość i kompletna obsługa prawna. Prowadzimy usługi przewidziane dla notariusza przez ustawę Prawo o notariacie z dn. 14 lutego 1991 roku:
  sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Notariusz to zawód pożytku publicznego, którego funkcjonowanie i kompetencje wyznaczają stosowne akty prawne. Nadrzędnym celem każdego notariusza winno być dbanie o zgodność z prawem wszelakich umów, aktów notarialnych, testamentów, raportów z walnych zgromadzeń spółek oraz fundacji. Nadto w toku prowadzenia swoich czynności dowolny notariusz zobowiązany jest do zachowywania bezwzględnej neutralności wobec wszelkich zainteresowanych interesantów. Na postulat jednej ze stron notariusz sporządza dodatkowo zarysy aktów notarialnych.

 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Zatrudnienie właściwego notariusza pozwala uskutecznić nawet najtrudniejsze prawnie operacje notarialne. Odpowiednia jednostka w głównej mierze powinna charakteryzować się znaczną rutyną w swojej pracy oraz solidnym doświadczeniem w swojej pracy. Odpowiednim może okazać się zapoznanie ocen wcześniejszych interesantów danego notariusza, jeżeli przeważają korzystne, wtedy warto podążyć do takiej kancelarii. O ile na wejściu będziemy obsłużeni w sposób fachowy plus sprawny to swobodnie możemy powierzyć własne sprawy takiemu notariuszowi.

 • Tani Notariusz Kraków

  Tani Notariusz Kraków »

  W przypadku, kiedy chcemy biec aktywność ekonomiczną poprawnie najprzód rozeznać się na temat możliwych postaci jej prowadzenia. W tej chwili zdołamy działać jak jednoosobowy podmiot gospodarczy, w charakterze spółka cywilna ewentualnie w w wyższym stopniu złożonych budowach potrzebujących ratyfikowania stosownych dokumentów u rejenta. W wybornej kancelarii odnajdziemy pomoc w obszarze stworzenia dokumentów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz kompatybilność z pełnomocnictwem wszystkich czynności. Mało tego rejent spisze wszelakie protokoły z plenarnych zgromadzeń wspólników.

 • Stargard notariusz

  Stargard notariusz »

  Biuro notarialne Stargard oferuje profesjonalne sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, spisów protokołów, sporządzanie wpisów, wypisów, wyciągów dokumentów, projektów akt, oświadczeń i innych dokumentów. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

 • Kancelaria notarialna w Krakowie

  Kancelaria notarialna w Krakowie »

  Kancelaria Notarialna Kułakowskich zapewnia specjalistyczne i pewne czynności notarialne. Sporządzamy akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, a także spisujemy protokoły. Nasza profesjonalna kancelaria notarialna w Krakowie to sprawdzony wybór. Na życzenie stron przechowujemy dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Zespół tworzą renomowani notariusze, posiadający duże doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i satysfakcjonującą współpracę. Szczegółową prezentację oferty firmy znajdziemy na stronie.

 • Kancelaria notarialna Zabrze

  Kancelaria notarialna Zabrze »

  Kancelaria Notarialna prowadzona przez Rejenta Agnieszkę Jędzura znajduje się w samym centrum Zabrza przy ulicy Wolności 299 (na deptaku), w pobliżu Urzędu Miasta, przystanku autobusowego oraz dworca PKP. Kancelaria czynna jest w następujących godzinach:

  Poniedziałek 10:00 - 17:00
  Wtorek 9:00 - 15:00
  Środa 10:00 - 17:00
  Czwartek 9:00 - 15:00
  Piątek 9:00 - 15:00

  Zrealizowanie czynności notarialnej w odmiennym dniu lub w odrębnych godzinach jest możliwa po uprzednim uzgodnieniu z rejentem.

  W ramach swojej działalności, Kancelaria oferuje kompetentną obsługę w zakresie realizowania czynności notarialnych, w ramach powszechnie obowiązujących zasad prawa, przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, dostarczając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.

  Rejent dopełnia czynności notarialnych w Kancelarii Notarialnej.
  Czynność notarialna może być przeprowadzona także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności lub specyficzne okoliczności

  Prosimy o kontakt z Kancelarią na kilka dni przed umawianym z Notariuszem terminem wykonania czynności w jeden ze sposobów: telefonicznie, osobiście lub za pomocą poczty elektronicznej.
  Wszystkie informacje udzielane w ramach dokonywanych czynności - dla naszych klientów są darmowe