Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Radca prawny, adwokat Poznań

Radca prawny, adwokat Poznań

Rozpatrujemy jak również przygotowujemy umowy handlowe jak również opinie jurydyczne. Zespół radców prawnych radzi w trakcie organizowania biznesów, czy reorganizowania specyfikacji ich działania. Świadczymy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw i podmiotów fizycznych w kraju i za granicą. Reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami i organami ścigania w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, familijnego, spadkowego, karnego i karno-skarbowego. Prowadzimy postępowania zmierzające do windykacji opłat.

Zajmujemy się doradztwem, przede wszystkim w obszarze prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy lub determinujemy stan prawny własności firm jak również posiadłości (due diligence). Współtworzymy grupę kancelarii PRAGMA. Usługujemy Interesantów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Szczegóły strony www.kancelaria-csp.pl:

Tytuł: Radca prawny, adwokat Poznań
URL: www.kancelaria-csp.pl
Słowa kluczowe: kancelaria adwokacka poznań, adwokat poznań, kancelaria poznań, radca prawny poznań
Data dodania: 10 11 2014
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Legnica

  Kancelaria notarialna Legnica »

  Notariusz Legnica to osoba zaufania publicznego zajmująca się sporządzaniem umów i protokołów zawierających wolę stron, którymi są osoby fizyczne lub prawne. W gestii legnickiego notariusza leży również sporządzanie aktów notarialnych oraz dokumentów dotyczących protestów weksli i czeków. Obowiązkiem notariusza jest również sporządzanie protestów weksli i czeków oraz sporządzenie protokołu z walnego zgromadzenia spółki. Zapraszamy do odwiedzenie kancelarii notarialnej w Legnicy przy ulicy Rataja 28.

 • Kancelaria Kraków

  Kancelaria Kraków »

  Stron kancelarii notarialnych w naszym kraju jak również na świecie jest bardzo wiele. Nie wszystkie z nich są tak wartościowe jak nasza kancelaria. Albowiem tylko tutaj odszukasz wszystkie potrzebne Ci informacje i uzyskasz potrzebną Ci wiedzę. Nasz profesjonalny notariusz bardzo sprawnie wykonana dla Ciebie wszystkie czynności a Ty nie będziesz zaprzątać nimi sobie głowy. Wszystko zrealizujemy sprawnie i fachowo. Skorzystaj z naszej oferty - Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny.

 • Kancelaria notarialna Wrocław

  Kancelaria notarialna Wrocław »

  Kancelaria notarialna Agata Romanowicz i Kamila Komarzańska. Aby umowa była ważna niezbędne jest zawarcie jej w formie aktu notarialnego. Nasza kancelaria od wielu lat prowadzi profesjonalne usługi z zakresu czynności notarialnych. Naszymi atutami są fachowość i kompletna obsługa prawna. Prowadzimy usługi przewidziane dla notariusza przez ustawę Prawo o notariacie z dn. 14 lutego 1991 roku:
  sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, spisywanie protokołów, protestów weksli i czeków, przechowywanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Notariusz to zawód pożytku publicznego, którego funkcjonowanie i kompetencje wyznaczają stosowne akty prawne. Nadrzędnym celem każdego notariusza winno być dbanie o zgodność z prawem wszelakich umów, aktów notarialnych, testamentów, raportów z walnych zgromadzeń spółek oraz fundacji. Nadto w toku prowadzenia swoich czynności dowolny notariusz zobowiązany jest do zachowywania bezwzględnej neutralności wobec wszelkich zainteresowanych interesantów. Na postulat jednej ze stron notariusz sporządza dodatkowo zarysy aktów notarialnych.

 • Tani Notariusz Kraków

  Tani Notariusz Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza powinna być niezawodność, skrupulatność i całkiem obiektywne podejście do powierzonych zleceń. W ramach lokalnej działalności, w tym zakresie, my wychodzimy nad te podstawowe standardy. Dlatego że oprócz tego proponujemy zrealizowanie czynności w miłej atmosferze i w elegancko urządzonych wnętrzach krakowskiej kancelarii. Mało tego u naszych fachowych prawników wolno zasięgnąć darmowej informacji dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, duplikatów i aktów różnego rodzaju.

 • Notariusz w Krakowie

  Notariusz w Krakowie »

  Zatrudnienie właściwego notariusza pozwala uskutecznić nawet najtrudniejsze prawnie operacje notarialne. Odpowiednia jednostka w głównej mierze powinna charakteryzować się znaczną rutyną w swojej pracy oraz solidnym doświadczeniem w swojej pracy. Odpowiednim może okazać się zapoznanie ocen wcześniejszych interesantów danego notariusza, jeżeli przeważają korzystne, wtedy warto podążyć do takiej kancelarii. O ile na wejściu będziemy obsłużeni w sposób fachowy plus sprawny to swobodnie możemy powierzyć własne sprawy takiemu notariuszowi.

 • Tani Notariusz Kraków

  Tani Notariusz Kraków »

  W przypadku, kiedy chcemy biec aktywność ekonomiczną poprawnie najprzód rozeznać się na temat możliwych postaci jej prowadzenia. W tej chwili zdołamy działać jak jednoosobowy podmiot gospodarczy, w charakterze spółka cywilna ewentualnie w w wyższym stopniu złożonych budowach potrzebujących ratyfikowania stosownych dokumentów u rejenta. W wybornej kancelarii odnajdziemy pomoc w obszarze stworzenia dokumentów, które zapewnią bezpieczeństwo oraz kompatybilność z pełnomocnictwem wszystkich czynności. Mało tego rejent spisze wszelakie protokoły z plenarnych zgromadzeń wspólników.

 • Notariusz Szczecin

  Notariusz Szczecin »

  Zapraszamy do naszej kancelarii mieszczącej się w śródmieściu Szczecina. Nasz zespół to eksperci, osoby wprawne i odpowiednio wykształcone, by skutecznie wspomóc Państwa swoją wiedzą w jurydycznych zagadnieniach. Zajmujemy się umowami kupna i sprzedaży, uwierzytelniamy dokumenty związane z dziedziczeniem. Podpowiemy, jakie papiery są niezbędne w konkretnej kwestii, jakie podatki oraz opłaty musimy pokryć, przygotujemy akty notarialne i potwierdzimy dokumenty. Poinformujemy również o obowiązkowych terminach. Wszystkie dane nabywają Państwo bezpłatnie a wycenę naszych usług ustalamy indywidualnie, albowiem każdy Klient i każdy przypadek jest inny. Zapraszamy uprzejmie do naszej kancelarii – czynności notarialne wykonujemy również w języku obcym w obecności translatora przysięgłego. Współpracując z nami mogą być Państwo pewni, że postępowanie odbywać się będzie ściśle z przepisami.

 • Stargard notariusz

  Stargard notariusz »

  Biuro notarialne Stargard oferuje profesjonalne sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczeń dziedziczenia, spisów protokołów, sporządzanie wpisów, wypisów, wyciągów dokumentów, projektów akt, oświadczeń i innych dokumentów. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

 • Kancelaria notarialna w Krakowie

  Kancelaria notarialna w Krakowie »

  Kancelaria Notarialna Kułakowskich zapewnia specjalistyczne i pewne czynności notarialne. Sporządzamy akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia, a także spisujemy protokoły. Nasza profesjonalna kancelaria notarialna w Krakowie to sprawdzony wybór. Na życzenie stron przechowujemy dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Zespół tworzą renomowani notariusze, posiadający duże doświadczenie. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i satysfakcjonującą współpracę. Szczegółową prezentację oferty firmy znajdziemy na stronie.