Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Elastyczne biuro tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia w obrębie 40 języków. Współpraca z licznymi tłumaczami po studiach filologicznych, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie tekstów dotyczących niszowych sfer życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród odbiorców usług biura tłumaczeń są cenione przedsiębiorstwa polskie i instytucje. Troska o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów przez Internet, natychmiastowa i darmowa wycena, konkurencyjne stawki i wykonywanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte treści są w pełni chronione.

Szczegóły strony www.biuro-tlumaczen.pl:

Tytuł: Biuro tłumaczeń specjalistycznych
URL: www.biuro-tlumaczen.pl
Słowa kluczowe: supertłumacz, język obcy, biura, biuro tłumaczeń, tłumaczeń, biuro, tlumaczenia, tekstów
Data dodania: 28 10 2011
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 3.0/10 (1 głos)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń »

  Internetowe biuro tłumaczeń. Nasza propozycja dotyczy tłumaczeń dokonywanych w grupie wszystkich języków używanych w Europie. Praktykujemy się w dokonywaniu przekładów branżowych, biologicznych a poza tym handlowych. Oprócz tego, naszym klientom proponujemy lokalizację gier i programów komputerowych oraz portali internetowych. Usługi oferowane przez nasze biuro tłumaczeń uzupełniają usługi z dziedziny pozycjonowania i optymalizacji stron www naszych klientów. Działamy przez Internet, jesteśmy dostępni przez okrągłą dobę z nieomal dowolnego miejsca na naszej planecie. Po więcej wiadomości dotyczących oferty biura tłumaczeń zapraszamy na nasz portal internetowy. Na nim znajduje się również formularz ułatwiający wysłanie nam pliku do darmowej i niezobowiązującej wyceny realizacji przekładu. Polecamy.

 • Tłumaczenia niemiecki Warszawa - MIW

  Tłumaczenia niemiecki Warszawa - MIW »

  MIW- biuro tłumaczeń Warszawa zapewnia najwyższej jakości tłumaczenia pisemne, przysięgłe lub medyczne. Wiemy, że nasza renoma zależy od naszych współpracowników, dlatego naszymi partnerami są tylko osoby posiadające właściwe umiejętności do tłumaczenia tekstów specjalistycznych. Przekłady techniczne realizowane są przez osoby posiadające prócz znakomitych umiejętności językowych również obowiązkowe wykształcenie inżynieryjne. Oprócz tego oferujemy usługi graficzne, takie jak przygotowanie przetłumaczonych książek do druku, ulotek czy instrukcji.

 • Tłumaczenia medyczne

  Tłumaczenia medyczne »

  Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów technicznych oraz medycznych. Wykonujemy tłumaczenia instrukcji obsługi urządzeń, dokumentacje oraz umowy zawierające słownictwo techniczne. Wykonujemy tłumaczenia dla firm, korporacji, szpitali oraz wszystkich instytucji/firm zainteresowanych szybkim i rzetelnym przekładem. Stale inwestujemy w warsztat pracy naszych tłumaczy i rozwijamy wachlarz oferowanych usług. Dbamy o bezpieczeństwo informacji i danych naszych klientów. Stworzyliśmy system, który zapewnia zabezpieczenie danych i informacji przed kradzieżą, wyciekiem, dostępem niepowołanych osób, a także ich zabezpieczeniem na wypadek awarii. Do każdego zlecenia pochodzimy indywidualnie, przestrzegając ustalonego terminu i stawiając na rzetelność tłumaczenia. Stosowanie profesjonalnych programów wspomagających tłumaczenie pozwala na sprawniejsze tłumaczenie i zachowanie spójności tekstu, zwłaszcza przy tłumaczeniu obszernych i skomplikowanych tekstów.

 • Tłumaczenia prawne Kraków

  Tłumaczenia prawne Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to mój fach i pasja zaciekawienia językiem. Moją specjalizacją są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące przeróżne branże takie jak pieniężna, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. przedkładam tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne zalegalizowane czyli przysięgłe. Uprawnienia swe uzasadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod poprawnym numerem. Me doświadczenie jak i wyedukowanie to długie lata pracy na przeróżnych stanowiskach i w rozlicznych instancjach. przewodnia to branża finansowa w niej dostałam ogromne doświadczenie do realizowania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

 • Tłumaczenia niemiecki

  Tłumaczenia niemiecki »

  Nasz portal internetowy świadczy usługi w zakresie tłumaczenia rożnego rodzaju teksów. Znajomość języków obcych nie zawsze pozwala poprawnie przedłożyć tekst z języka obcego. Nasi profesjonaliści nie tylko w znajomości języków obcych ale w wielu innych obszarach gwarantują, że translacja zleconego do przetłumaczenia tekstu będzie bezbłędnie odwzorowywał zawartość w języku obcym. Nasza oferta obejmuje także przetłumaczenie dokumentów o treści fachowej takich jak medyczna, prawna, finansowa bądź handlowa.

 • Tłumacz LinguaSERV

  Tłumacz LinguaSERV »

  Firma LinguaServ położone w mieście Zielona Góra. Oferujemy różne usługi, takie jak tłumaczenia przysięgłe, czy też kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi, jak również niemieckimi. Znajdą państwo w naszej ofercie szkolenia językowe o różnym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również kursy wakacyjne oraz maturalne. Proponujemy też szkolenia indywidualne, a dla firm dostosowane do wymagań zleceniodawcy.

 • Biuro Tłumaczeń Rekel Design

  Biuro Tłumaczeń Rekel Design »

  Oferta:- Tłumaczenia pisemne zwykłe i poświadczone (przysięgłe),- Tłumaczenia ustne: konferencyjne i kabinowe,- (korekta),- Lokalizacja (adaptacja),- oraz wiele innych usług dodatkowych względem tłumaczenia, takich jak DTP, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych, retranslacja, redakcja, doradztwo językowe i kulturowe, listy dialogowe do filmów, podkładanie głosu przez lektora etc.Obsługiwane języki:angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, czeski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chorwacki, duński, litewski, łotewski, niderlandzki, rumuński, serbski, słoweński, szwedzki, turecki, węgierski, chiński, japoński oraz inne języki europejskie i pozaeuropejskie.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Biura Tłumaczeń!Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Rekel Design jest licencjonowanym posiadaczem normy PL-EN 15038:2006, która określa wymagania dotyczące świadczenia wysokiej jakości usług w branży tłumaczeniowej. siedziba firmy zabierzów kraków.Wykonujemy tłumaczenia z takich dziedzin jak: ekonomia, polityka, prawo, gospodarka, marketing, biznes, finanse, bankowość, handel, medycyna, biologia, przemysł, budownictwo, oprogramowanie / IT, energetyka, elektronika, transport, motoryzacja, matematyka, historia, normy, księgi jakości, audyt, cła, Unia Europejska oraz inne nietypowe specjalizacje.Tłumaczymy:Dokumenty samochodowe:Dowód rejestracyjny, karta pojazdu, umowa sprzedaży, umowa darowizny, umowa zamiany, umowa dożywocia, faktura.Dokumenty metrykalne:akt małżeństwa, akt urodzenia, świadectwo chrztu, świadectwo ślubu, świadectwo śmierci, zaświadczenie o zdolności prawnej do zawarcia związku małżeńskiego.Dokumenty szkolne:Świadectwo ukończenia szkoły, technikum, liceum, dyplom ukończenia szkoły, akademii, uniwersytetu.Umowy:Umowa spółki jawnej, umowa spółki z o.o., umowa spółki cywilnej, umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa agencyjna, umowa pożyczki, umowa najmu nieruchomości, umowa o pracę.Dokumenty urzędowe i firmowePismo sądowe, protokół, akt, wyrok, postanowienie, testament, pozew, pełnomocnictwo, wniosek, wezwanie, świadectwo pracy, zaświadczenie o bezrobociu, dokument patentowy, świadectwo ochronne, opis patentowy, statut, zaświadczenie, oświadczenie.

 • Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl

  Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych oraz pisemnych to busy b ma dla Ciebie świetną ofertę. Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach w więcej niż 50 językach w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Do głównych rejonów specjalizacji należą m.in. tłumaczenia techniczne, telekomunikacyjne, prawne czy dokumentów finansowych. Należy tutaj wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej przy prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre lub Ministerstwem Środowiska. Więcej danych na temat oferty można zobaczyć na naszej stronie internetowej, a nasz zespół odpowie na każde pytania dotyczące ewentualnej współpracy.

 • Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych »

  Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym, technicznym, a także symultanicznym. Nasz zespół cechuje się wiedzą, doświadczeniem i dokładnością, a naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz poufność. Nasi Klienci zdają sobie sprawę, jak ważne jest przestrzeganie powyższych zasad i jak wiele może kosztować firmę błąd tłumacza. Dlatego też nie mają wątpliwości, dlaczego warto powierzyć wykonanie tych usług najlepszym. Będzie nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Klientów również Państwa firmę.

 • Biuro tłumaczeń budowlanych Przekładnia

  Biuro tłumaczeń budowlanych Przekładnia »

  Profesjonalne tłumaczenia w języku angielskim dla branży budowlanej. Teksty techniczne i naukowe, instrukcje urządzeń, artykuły o tematyce budowlanej lub technologii przemysłowych i wiele innych. Terminowość, zaangażowanie w wykonywane zlecenie, pełny profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Szczegółowa oferta dostępna na stronie internetowej.