Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Elastyczne biuro tłumaczeń, wykonujące tłumaczenia w obrębie 40 języków. Współpraca z licznymi tłumaczami po studiach filologicznych, specjalizującymi się w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Opracowanie tekstów dotyczących niszowych sfer życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród odbiorców usług biura tłumaczeń są cenione przedsiębiorstwa polskie i instytucje. Troska o komfortową obsługę – przyjmowanie tekstów przez Internet, natychmiastowa i darmowa wycena, konkurencyjne stawki i wykonywanie tłumaczeń w szybkim terminie. Zawarte treści są w pełni chronione.

Szczegóły strony www.biuro-tlumaczen.pl:

Tytuł: Biuro tłumaczeń specjalistycznych
URL: www.biuro-tlumaczen.pl
Słowa kluczowe: biuro, tekstów, tłumaczeń, supertłumacz, tlumaczenia, biura, język obcy, biuro tłumaczeń
Data dodania: 28 10 2011
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 3.0/10 (1 głos)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumaczenia pisemne Kraków. Tłumaczenia Kraków.

  Tłumaczenia pisemne Kraków. Tłumaczenia Kraków. »

  Tłumaczenia pisemne w Transleo.com to tłumaczenia przysięgłe, ekspresowe, techniczne, informatyczne, medyczne i prawnicze, uwierzytelnione. Siedziba Kraków. tłumaczenie pisemne, tlumaczenia pisemne, tłumaczenia pisemne cennik, tłumaczy pisemnych, tłumacz pisemny, za tłumaczenia pisemne, dla tłumaczy pisemnych, tłumaczenia ustne i pisemne, za tłumaczenia, Wywóz bezużytecznych rzeczy: meble, sprzęty AGD, RTV, komputery itp.

 • Tłumaczenia

  Tłumaczenia »

  Znajomość języków to podstawa. Mając zamiar szukać pracy w innych krajach, jesteśmy zmuszeni napisać CV w obcym języku, problem pojawia się wtedy, gdy słabo znamy ten język. Jeśli nie jesteśmy w stanie przetłumaczyć dokumentów gdyż zrobią to dla nas specjaliści od tłumaczeń DTP. Posługiwanie się różnymi językami to dziś okno na świat. Mając zamiar rozszerzyć działalność firmy na inne kraje, musimy być przygotowani na obsługę dokumentacji w innych językach.

 • Tłumaczenia - język czeski

  Tłumaczenia - język czeski »

  Tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski. Ponad 10 lat doświadczenia w tłumaczeniach. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Tłumaczenia pisemne - instrukcje obsługi, ulotki, dokumentacje techniczne i przetargowe, projekty budowlane, akty prawne itp. Tłumaczenia ustne - rozmowy handlowe, wyjazdy na targi, prezentacje i szkolenia, konferencje. Konkurencyjne ceny i terminy realizacji. Możliwość korekty tłumaczeń przez native speakera.

 • Tłumaczenia Łódź

  Tłumaczenia Łódź »

  Potrzebujesz pomocy tłumacza? Koniecznie skontaktuj się z Biurem Obsługi Języków Obcych Kalemi. Kalemi zapewnia fachową obsługę w zakresie tłumaczeń, począwszy od tłumaczenia korespondencji biurowej, tłumaczeń przysięgłych, aż po tłumaczenia biznesowe. Kalemi zapewnia również obsługę cudzoziemców, oferując pomoc w załatwianiu wszelkich formalności, takich jak zezwolenie na pracę czy uzyskanie obywatelstwa polskiego.

 • Tłumacz przysięgły języka hiszpańskego Joanna Wiśniewska

  Tłumacz przysięgły języka hiszpańskego Joanna Wiśniewska »

  Od tłumacza przysięgłego oczekuje się punktualności. Wszystkie moje tłumaczenia dostarczam do Klientów zgodnie z uzgodnionym terminem.Jakość tłumaczenia dokumentów może mieć kluczowe znaczenie przy wielu transakcjach. Dlatego należy upewnić się, czy dokumenty te trafiają w dobre ręce. Na pewno liczą Państwo na sprawne, zawodowe i niedrogie usługi w zakresie tłumaczenia dokumentów.Tłumacz przysięgły ma często dostęp do informacji tajnych. Zachowanie tajności traktuję jako podstawowy wymóg pracy w tym zawodzie.Jako tłumacz przysięgły dążę do tego, aby wszystkie realizowane przeze mnie tłumaczenia - zarówno pisemne jak i ustne - cechowały się wysoką jakością. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy tłumacza, a także korzystam z konsultacji zawodowców z przeróżnych dziedzin.

 • Tłumaczenia Kraków

  Tłumaczenia Kraków »

  Gustaff Biuro tłumaczeń proponuje profesjonalne tłumaczenia we wszystkich językach świata. Propozycja zwrócona jest do osób prywatnych jak również kancelarii prawnych, spółek giełdowych, dystrybutorów itp. Biuro tłumaczeń Kraków wykonuje tłumaczenia pisemne (tłumaczenia handlowe, tłumaczenia tekstów popularno-naukowych, tłumaczenia stron www), ustne (tłumaczenia symultaniczne kabinowe, tłumaczenia podczas podróży, tłumaczenia podczas pertraktacji biznesowych) jak również tłumaczenia poświadczone. Biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia korespondencji prywatnej, firmowej, tłumaczenia e-maili i tekstów o rozmaitej tematyce. Tłumaczenia Kraków to kompetentna obsługa i konkurencyjne ceny.

 • Tłumaczenia niemiecki

  Tłumaczenia niemiecki »

  Nasz portal internetowy świadczy usługi w zakresie tłumaczenia rożnego rodzaju teksów. Znajomość języków obcych nie zawsze pozwala poprawnie przedłożyć tekst z języka obcego. Nasi profesjonaliści nie tylko w znajomości języków obcych ale w wielu innych obszarach gwarantują, że translacja zleconego do przetłumaczenia tekstu będzie bezbłędnie odwzorowywał zawartość w języku obcym. Nasza oferta obejmuje także przetłumaczenie dokumentów o treści fachowej takich jak medyczna, prawna, finansowa bądź handlowa.

 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Tłumacz przysięgły niemieckiego »

  Oferuję tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z j. niemieckiego i na j. niemiecki, pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w krajach niemieckojęzycznych telefonicznie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia), naukę języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam
  Oferuję:

  * tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z j. niemieckiego i na j. niemiecki
  * pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w krajach niemieckojęzycznych telefonicznie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia)
  * naukę języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych
  * przygotowywanie językowe do egzaminów, do wyjazdów do pracy za granicę do krajów niemieckojęzycznych
  * korektę językową tekstów niemieckojęzycznych
  * prowadzenie korespondencji urzędowej w języku niemieckim (pisanie podań, listów itp.)

 • Tłumacz LinguaSERV

  Tłumacz LinguaSERV »

  Firma LinguaServ położone w mieście Zielona Góra. Oferujemy różne usługi, takie jak tłumaczenia przysięgłe, czy też kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń przeznaczonych dla zastosowań biznesowych. Mamy w ofercie tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi, jak również niemieckimi. Znajdą państwo w naszej ofercie szkolenia językowe o różnym poziomie zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również kursy wakacyjne oraz maturalne. Proponujemy też szkolenia indywidualne, a dla firm dostosowane do wymagań zleceniodawcy.

 • Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl

  Tłumaczenia Warszawa - busyb.pl »

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń ustnych oraz pisemnych to busy b ma dla Ciebie świetną ofertę. Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach w więcej niż 50 językach w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Do głównych rejonów specjalizacji należą m.in. tłumaczenia techniczne, telekomunikacyjne, prawne czy dokumentów finansowych. Należy tutaj wspomnieć np. o obsłudze tłumaczeniowej przy prywatyzacji PZU, ciągnącą się kooperację z bankiem Bre lub Ministerstwem Środowiska. Więcej danych na temat oferty można zobaczyć na naszej stronie internetowej, a nasz zespół odpowie na każde pytania dotyczące ewentualnej współpracy.