Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tanie Ubezpieczenia

Tanie Ubezpieczenia

W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa

  Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa »

  Ubezpieczenia i Inwestycje Allianz Warszawa - Andrzej Dąbrowski, Rafał Dąbrowski. Oferujemy: ubezpieczenia majątkowe Allianz, ubezpieczenia na życie Allianz, ubezpieczenia komunikacyjne Allianz, ubezpieczenia zdrowotne Allianz, Allianz OFE, TFI Allianz. Zapewniamy, że trafiłeś na właściwe miejsce, jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w renomowanej, znanej na całym świecie, solidnej firmie.Gwarantujemy doradztwo, porady i sprzedaż na najwyższym poziomie – w praktyce owocuje to zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów.

 • Ubezpiecz swój wyjazd

  Ubezpiecz swój wyjazd »

  Chętnie spędzamy wakacje w różnych zakątkach całego świata. Wyjazdy te mają różny charakter, począwszy od wakacji aktywnych np. z uprawianiem sportów ekstremalnych, a skończywszy na wyjazdach typowo wypoczynkowych. Niezbędnym elementem każdego takiego wyjazdu zagranicznego jest ubezpieczenie turystyczne, które pozwoli nam spać spokojnie i cieszyć się udanymi wakacjami. Ubezpieczenie takie zapewnia zabezpieczenie finansowe i organizacyjne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przy wyborze właściwej polisy turystycznej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj planowanego wypoczynku i nasze indywidualne oczekiwania.

 • Ubezpieczenia i inwestycje

  Ubezpieczenia i inwestycje »

  Witryna umozliwia bezpośrednie zapisy do OFE przed losowaniem 10 stycznia oraz 10 lipca każdego roku. Jest to obecnie jedna z nielicznych stron spełniająca wymogi dotyczące zapisów do wszystkich funduszy emerytalnych w Polsce, w tym ING, AXA, CU - Aviva, Generali, Allianz i wielu innych. W serwisie znajdują się także oferty firm ubezpieczeniowych - na życie, komunikacyjne, majątkowe, podróże. Portal powstał w 2007 roku i nieprzerwanie porowadzi swoją działalność informacyjno-doradczą, zapewniając kompleksową obsługę klientów w systemie direct.

 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice

  Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie - pzu katowice. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego - ubezpieczenia katowice.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów - pzu katowice.

 • Ubezpieczenie oc

  Ubezpieczenie oc »

  Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie oc, ac, nnw dzięki kalkulatorowi dostępnemu na naszej stronie ubezpieczenia-ociac.pl. Wpisz podstawowe dane niezbędne do obliczenia składki i sprawdź jej wysokość u 12 ubezpieczycieli. Oprócz tego na stronie dostępne porady na temat ubezpieczeń oraz dokumenty: wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, wypowiedzenie ubezpieczenia oc, zawiadomienie o sprzedaży pojazdu, umowa kupna - sprzedaży pojazdu i inne. Wszystkie niezbędne informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz na UBEZPIECZENIA-OCIAC.PL. SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!.

 • Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych

  Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych »

  Archiwum firm zbierający wizytówki o firmach ubezpieczeń, windykatorach itp. wizytówki moderowane pod katem unikalnościtreści.Masz możliwość wpisać tu własną witrynę i reklamować ją w sieci Internet. Jest to całkowicie bezpłatna reklama dla osób poszukujących składek OC, pożyczek, adwokatów, komorników. Zajrzyj i zareklamuj się do listy spółek przedsiębiorstw,działalności w naszym katalogu. ZapraszamyZachęcamy} wszystkich właścicieli firm, którzy chcą coś przedstawić innym. Serdecznie zapraszamy

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia obowiązkowe komunikacyjne pojazdu to duży wydatek dla portfela tojego Każdy z nas chce zakupić tansze ubezpieczenie samochodowe i jak najszybciej mieć za sobą ten wielki wydatek do, jakiego zobowiązuje nas prawo Dlatego jeśli wyszukujemy taniego ubezpieczeniaauta,najlepsze dla nas i naszych bliskich byłoby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi taniego Ubezpieczenia Szczecin komunikacyjnego to wszystko ujrzysz na stronie helper-ubezpieczenia.pl. Jest to świetna strona poświęcona problematyce najtańszego. Wyszukamy tu mnóstwo skalkulowanych kosztów najtańszego ubezpieczenia Szczecin OC Jeśli więc zbliżasz się do zakończenia swojej polisy ubezpieczeniowej, wejdź na naszą serwis, helper-ubezpieczenia.pla z pewnością uda Ci się kupićtańsze ubezpieczenia komunikacyjnegoNajbardziej interesującą funkcją tego portalu internetowego jest kalkulator ubezpieczeniowy. Pozwala nam szybko i sprawnie wyliczyć składkę taniego ubezpieczenia samochodu.

 • pzu gorzów

  pzu gorzów »

  dowolna istniejąca firma ubezpieczeniowa, by najlepiej spełniać usługi wobec swoich konsumentów, a co za tym idzie wypełniać szczególne ich oczekiwania, oferuje zarówno sporządzanie dokumentacji powypadkowej Gorzów, ale również w zakres usług wchodzi pomoc drogowa Gorzów, czy obsługa usług komunikacyjnych Gorzów. Wszystkie produkty usługowe są objęte w ubezpieczeniu OC i AC dla właścicieli aut dwu lub czterokołowych, czy też są oferowane dla konsumentów po korzystnych cenach. Przytakim wypadku robiona jest również geometria kół Gorzów oraz szczegółowe przeglądy bezpieczeństwa w samochodzie. Jeśli podczas zdarzenia została uszkodzona klimatyzacja samochodowa Gorzów, i jest ona objęta ubezpieczeniem, należy do kategorii jak likwidacja szkód Gorzów ze zderzenia dwóch pojazdów

 • Inwestycje w nieruchomości

  Inwestycje w nieruchomości »

  Inwestowanie w nieruchomości. Profesjonalne lokowanie pieniedzy w
  mieszkania, apartamenty i lokale. Zapewniamy wsparcie radców prawnych i
  doradców finansowych. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie
  architektury wnętrz.Na specjalne życzenie naszych klientów opracowujemy
  indywidualne plany dotyczące ubezpieczeń nieruchomości mieszkaniowych jak i komercyjnych.
  Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie opini budowlanych jak i wyceny remontów.
  Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin

  Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin »

  Firma „PARTNER” jest Polskim Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego. Specjalnością firmy stały się ubezpieczenia dla kierowców, np. oc Lublin. "Partner" współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie. \"Partner\" udziela rad w dziedzinie ubezpieczeń dla małych i średnich firm. Oferta zatytułowana ubezpieczenie Lublin dostępna jest także w Zamościu. Serwis zawiera cenne informacje dotyczące ubezpieczeń oraz wzory pism.