Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Tanie Ubezpieczenia

Tanie Ubezpieczenia

W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Broker ubezpieczeniowy

  Broker ubezpieczeniowy »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.
  Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie naszych mocodawców zaowocowały zaufaniem którym obdarzyło nas ponad 3 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, średni business.

 • Ubezpieczenia domu

  Ubezpieczenia domu »

  Nasza firma poleca tanie ubezpieczenia trzynastu Towarzystw Ubezpieczeniowych.W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia mieszkaniowe, domów, domków letniskowych oraz wiele innych.Dzięki porównywarce ubezpieczeń oraz kalkulatorom ubezpieczeniowym istnieje możliwość porównania oraz zakupu ubezpieczenia przez internet.Oferujemy pomoc przy wyborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej w atrakcyjnej cenie.

 • OC Kraków

  OC Kraków »

  Firma wykonuje usługi finansowe w zakresie ubezpieczeń. Abstrahując od tego, czy zamierzasz ubezpieczyć swój pojazd, wyjeżdżasz na wakacje i chcesz zadbać o bezpieczeństwo bliskich, albo szukasz konkurencyjnej oferty na ubezpieczenie swojego domuZapraszamy do kontaktu. Proponujemy duży wybór ubezpieczeń spośród palety produktów Ergo Hestia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z oferta naszego biura na naszej stronie internetowej. Dobierzemy dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze ubezpieczenia

 • przewozy holandia

  przewozy holandia »

  Przewozy z Poska - Holandia. W Holandii i Belgii dowozimy pasażerów w dowolne miejsce. Dodatkowo na terenie Niemiec możemy dowieść pasażerów do miejscowości znajdujących się opodal trasy. Bezpieczny i solidny przewoźnik. W Polsce dowozimy do prawie wszystkich miejscowości w części zachodniej i północnej kraju. Firma Tacconi zajmuje się przewozem on na trasie Polska - Holandia. W Polsce odbiramy pasażerów z województw: pomorskiego, zachodnio-pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. W Holandii i Belgii dowozimy pasażerów w dowolne miejsce.

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Osoba aktywnie i bezproblemowo poruszające się na rynku kapitałowym to broker. Najlepiej ujmując brokerem jest osoba fizyczna lub prawna nie posiadająca osobowości prawnej świadcząca określone usługi pośrednictwa i działająca na cudzy rachunek.

  Broker ubezpieczeniowy na przykład kupuje polisy ubezpieczeniowe na rzecz firmy, doprowadzając tym samym do zawarcia umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się a zakładem ubezpieczeń Bardziej wyszukane i atrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia dla firm mają do dyspozycji brokerzy. Osobę pracująca zarówno dla swych klientów, jak tez i na własny rachunek nazywamy broker dealer. Biorąc pod uwagę temat ubezpieczenia dla firm możemy nie tylko skorzystać z oferty jakiegoś brokera ale również z bogatej oferty praktycznie wszystkich większych zakładów ubezpieczających.

 • Ubezpieczenia Szczecin

  Ubezpieczenia Szczecin »

  Helper ubezpieczenia to przodownik wystawiania polis komunikacyjnych na rynku ubezpieczeniowego w województwie Zachodniopomorskiem. Rzetelna kadra pracowników zapewni Wam pomoc kupna najlepszej polisy ubezpieczeniowej na przykład takich jak ubezpieczenia firmy lub ubezpieczenia kabotażowego. Tylko Helper ubezpieczenia Szczecin. Nasza konkurencja już wysiada przy naszych składkach za ubezpieczenia kabotażowego Długoletnia kooperacja z ubezpieczycielami prowadzącymi działalność w Polsce umożliwiło nam wypracować bardzo wysoki poziom fachowej obsługi naszego klienta. Na tle naszej konkurencji bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni.Pamiętaj Helper ubezpieczenia Szczecin Koperujemy z: Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia, PTU SA, TUW TUZ, Macif życie, Aegon OFE, Skip. By rozszerzyć moją gamę produktów wystawiamy polisy niemieckiej firmy ADAC. Koperujemy też z agentami poniższych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU SA, InterRisk, Ergo Hestia, Generali, InterPolska oraz Alianz.

 • Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin

  Najlepsze ubezpieczenie w miejscowości Lublin »

  Firma „PARTNER” jest Polskim Centrum Doradztwa Finansowego i Ubezpieczeniowego. Specjalnością firmy stały się ubezpieczenia dla kierowców, np. oc Lublin. "Partner" współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Doświadczeni doradcy pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie. \"Partner\" udziela rad w dziedzinie ubezpieczeń dla małych i średnich firm. Oferta zatytułowana ubezpieczenie Lublin dostępna jest także w Zamościu. Serwis zawiera cenne informacje dotyczące ubezpieczeń oraz wzory pism.

 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK »

  Uległeś wypadkowi w Anglii nie z Swojej winy i doznałeś obrażeń ciała i uszkodziłeś samochód? Uzyskaj zadośćuczynienie UK. Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu roszczenia z powodu wypadku samochodowego oraz wypadku u angielskiego pracodawcy. Wypadek w Wielkiej Brytanii może przydarzyć się każdemu, jednak nie każdy ma świadomość o możliwości odzyskania stosownego odszkodowania. Dzięki naszej firmie możesz otrzymać konkretne odszkodowanie za darmo. Sprawdź naszą ofertę www.odszkodowania-uk.pl

 • Najtańsze oc

  Najtańsze oc »

  Portal ubezpieczeniowy, który przedstawia ofertę polskich ubezpieczycieli, zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych, na życie, osobistych jak i dla firm. Serwis posiada intuicyjną nawigację i spory zbiór artykułów, poruszających problematykę ubezpieczeń. Dodatkowo na stronie znajdują się kalkulatory, pozwalające obliczyć składkę za OC i AC. Na stronie znajdziesz sporo artykułów poświęconych ubezpieczeniom. Zapraszamy również na forum dyskusyjne oraz czat, na którym można wymieniać swoje doświadczenia, związane z ubezpieczeniami.

 • Gwarancje ubezpieczeniowe

  Gwarancje ubezpieczeniowe »

  Firma Insecuro świadczy rozległą gamę własnych usług dotyczących różnego stylu ubezpieczeń zdrowotnych. Specjalizujemy się w gwarancjach ubezpieczeniowych w Radomiu oraz na terenie całej polski. Nasi profesjonaliści doradzą Tobie które ubezpieczenie będzie najlepiej pasowało do Twoich wymagań. Od lat współpracujemy z takimi firmami jak Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń świadcząc doradztwo ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie o czym potwierdza szerokie grono klientów. Jesteśmy agencją ktora działa w branży ubezpieczeniowej na rynku lokalnym już od kilkunastu lat. Nasze doświadczenia pozwolą wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno indywidualnym kontrahentom jak i firmom i dużym korporacjom.