Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy

Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy

Proponuję Państwu tanie ubezpieczenia w Poznaniu oraz najbliższych miejscowościach. Porównuję ubezpieczenia dla branży usługowej, dedykowane biurom rachunkowym, firmom transportowym, pośrednikom nieruchomości, pod leasing. Zapewniam też ubezpieczenia NNW przydatne u uczniów, na wyjazdach, czy OC w życiu prywatnym chroniące przed konsekwencjami różnych kryzysowych sytuacji.

Szczegóły strony gawron-broker.pl:

Tytuł: Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy
URL: gawron-broker.pl
Słowa kluczowe: ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenie domu
Data dodania: 15 02 2021
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpiecz swój wyjazd

  Ubezpiecz swój wyjazd »

  Chętnie spędzamy wakacje w różnych zakątkach całego świata. Wyjazdy te mają różny charakter, począwszy od wakacji aktywnych np. z uprawianiem sportów ekstremalnych, a skończywszy na wyjazdach typowo wypoczynkowych. Niezbędnym elementem każdego takiego wyjazdu zagranicznego jest ubezpieczenie turystyczne, które pozwoli nam spać spokojnie i cieszyć się udanymi wakacjami. Ubezpieczenie takie zapewnia zabezpieczenie finansowe i organizacyjne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przy wyborze właściwej polisy turystycznej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj planowanego wypoczynku i nasze indywidualne oczekiwania.

 • Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych

  Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych »

  Archiwum firm zbierający wizytówki o firmach ubezpieczeń, windykatorach itp. wizytówki moderowane pod katem unikalnościtreści.Masz możliwość wpisać tu własną witrynę i reklamować ją w sieci Internet. Jest to całkowicie bezpłatna reklama dla osób poszukujących składek OC, pożyczek, adwokatów, komorników. Zajrzyj i zareklamuj się do listy spółek przedsiębiorstw,działalności w naszym katalogu. ZapraszamyZachęcamy} wszystkich właścicieli firm, którzy chcą coś przedstawić innym. Serdecznie zapraszamy

 • Ubezpiecz się w Lublinie

  Ubezpiecz się w Lublinie »

  Jeśli szukasz polisy ubezpieczeniowej w Lublinie powinieneś wpaść na ten serwis internetowy. Oferujemy wszelkiego typu zabezpieczenia na życie, majątkowe, turystyczne i programy oszczędnościowe dla każdego. Zapoznaj się z witryną a jeśli pojawią się pytania po prostu zadzwoń bądź napisz maila. Udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi i poradzimy najlepiej skrojoną polisę dla Ciebie.Bardzo chętnie spotkamy się z Tobą, aby opowiedziec Ci o korzyściach posiadania ubezpieczenia. Niechybnie każdy odkryje w tym miejscu polisę dla siebie i swojej rodziny.

 • Ubezpieczenia Warszawa

  Ubezpieczenia Warszawa »

  Jako agent ubezpieczeniowy zawsze chętnie doradzę Państwu w zakresie wyboru ubezpieczenia. Moim celem jest znalezienie na rynku najlepszych dla Państwa ofert, zarówno pod względem jakości, jak i atrakcyjności finansowej. Pomagam dobrać ubezpieczenia osobowe i majątkowe.
  Zawsze uważnie słucham swoich klientów i jestem wyczulony na ich potrzeby. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż świadomość, że pomogłem Państwu dokonać właściwego wyboru ubezpieczenia dla dobra Państwa rodziny.
  Chętnie spotkam się z Państwem w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

 • Zarządzanie flotą samochodową

  Zarządzanie flotą samochodową »

  Świadczymy usługi z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych.

  Nasza oferta:
  - dla osób prywatnych: Ma ona na celu odciążyć Państwa od dodatkowych problemów związanych z autem. Zapewne wielu z nas miało niemiłą sytuację związaną z samochodem, np. kolizja drogowa, awaria pojazdu, a do tego wszystkiego brak ważnej polisy czy ważnego badania technicznego.

  - dla mikro, małych, średnich jak i dużych korporacjach: mając świadomość codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem większą ilością samochodów proponujemy obsługę flotową, której celem jest planowanie logistyki dostosowanej do potrzeb naszych klientów po wcześniejszym ustaleniu obowiązków.

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia obowiązkowe komunikacyjne pojazdu to duży wydatek dla portfela tojego Każdy z nas chce zakupić tansze ubezpieczenie samochodowe i jak najszybciej mieć za sobą ten wielki wydatek do, jakiego zobowiązuje nas prawo Dlatego jeśli wyszukujemy taniego ubezpieczeniaauta,najlepsze dla nas i naszych bliskich byłoby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi taniego Ubezpieczenia Szczecin komunikacyjnego to wszystko ujrzysz na stronie helper-ubezpieczenia.pl. Jest to świetna strona poświęcona problematyce najtańszego. Wyszukamy tu mnóstwo skalkulowanych kosztów najtańszego ubezpieczenia Szczecin OC Jeśli więc zbliżasz się do zakończenia swojej polisy ubezpieczeniowej, wejdź na naszą serwis, helper-ubezpieczenia.pla z pewnością uda Ci się kupićtańsze ubezpieczenia komunikacyjnegoNajbardziej interesującą funkcją tego portalu internetowego jest kalkulator ubezpieczeniowy. Pozwala nam szybko i sprawnie wyliczyć składkę taniego ubezpieczenia samochodu.

 • Ubezpieczenia Szczecin

  Ubezpieczenia Szczecin »

  Helper ubezpieczenia to przodownik wystawiania polis komunikacyjnych na rynku ubezpieczeniowego w województwie Zachodniopomorskiem. Rzetelna kadra pracowników zapewni Wam pomoc kupna najlepszej polisy ubezpieczeniowej na przykład takich jak ubezpieczenia firmy lub ubezpieczenia kabotażowego. Tylko Helper ubezpieczenia Szczecin. Nasza konkurencja już wysiada przy naszych składkach za ubezpieczenia kabotażowego Długoletnia kooperacja z ubezpieczycielami prowadzącymi działalność w Polsce umożliwiło nam wypracować bardzo wysoki poziom fachowej obsługi naszego klienta. Na tle naszej konkurencji bez wątpienia jesteśmy bezkonkurencyjni.Pamiętaj Helper ubezpieczenia Szczecin Koperujemy z: Warta, HDI Asekuracja, Aviva, PZM, Benefia, Compensa, MTU Grupa Ergo Hestia, PTU SA, TUW TUZ, Macif życie, Aegon OFE, Skip. By rozszerzyć moją gamę produktów wystawiamy polisy niemieckiej firmy ADAC. Koperujemy też z agentami poniższych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU SA, InterRisk, Ergo Hestia, Generali, InterPolska oraz Alianz.

 • Ubezpieczenia Wrocław

  Ubezpieczenia Wrocław »

  Asekura Broker to wykwalifikowana kancelaria ubezpieczeniowa z Wrocławia. Wyróżniamy się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, wysoką jakością wykonywanych działań oraz obsługiwaniem podmiotów gospodarczych w różnorodnych branżach przemysłowych. Ubezpieczająca Wrocław Asekura Broker jest działalnością odznaczoną wieloma certyfikatami w zakres, których zaliczyć można na przykład certyfikaty ISO, Atradius, Gerling, Atena lub też Hybryda. O rzetelności naszych usług zaświadcza także obszerna lista referencji, którą znajdziecie Państwo na naszym portalu.

  Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, zapewniamy na przykład wykonanie i zastosowanie najkorzystniejszego programu ubezpieczeniowego, pomyślne negocjacje warunków umów z zakładami ubezpieczeniowymi czy także w przypadku konieczności, monitoring procesu odszkodowawczego. Z naszą pomocą ubezpieczenie we Wrocławiu przestaje być problemem. Należyte reprezentowanie Waszych przedsiębiorstw jest dla nas najistotniejsze. Przekonajcie się więc, że Asekura Broker i jej wrocławscy ubezpieczyciele, zaspokoją wszystkie Państwa wymagania.

 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK »

  Uległeś wypadkowi w Anglii nie z Swojej winy i doznałeś obrażeń ciała i uszkodziłeś samochód? Uzyskaj zadośćuczynienie UK. Oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu roszczenia z powodu wypadku samochodowego oraz wypadku u angielskiego pracodawcy. Wypadek w Wielkiej Brytanii może przydarzyć się każdemu, jednak nie każdy ma świadomość o możliwości odzyskania stosownego odszkodowania. Dzięki naszej firmie możesz otrzymać konkretne odszkodowanie za darmo. Sprawdź naszą ofertę www.odszkodowania-uk.pl

 • Najtańsze oc

  Najtańsze oc »

  Portal ubezpieczeniowy, który przedstawia ofertę polskich ubezpieczycieli, zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych, na życie, osobistych jak i dla firm. Serwis posiada intuicyjną nawigację i spory zbiór artykułów, poruszających problematykę ubezpieczeń. Dodatkowo na stronie znajdują się kalkulatory, pozwalające obliczyć składkę za OC i AC. Na stronie znajdziesz sporo artykułów poświęconych ubezpieczeniom. Zapraszamy również na forum dyskusyjne oraz czat, na którym można wymieniać swoje doświadczenia, związane z ubezpieczeniami.