Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy

Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy

Proponuję Państwu tanie ubezpieczenia w Poznaniu oraz najbliższych miejscowościach. Porównuję ubezpieczenia dla branży usługowej, dedykowane biurom rachunkowym, firmom transportowym, pośrednikom nieruchomości, pod leasing. Zapewniam też ubezpieczenia NNW przydatne u uczniów, na wyjazdach, czy OC w życiu prywatnym chroniące przed konsekwencjami różnych kryzysowych sytuacji.

Szczegóły strony gawron-broker.pl:

Tytuł: Konrad Gawron - Broker Ubezpieczeniowy
URL: gawron-broker.pl
Słowa kluczowe: ubezpieczenie pojazdu, ubezpieczenie domu
Data dodania: 15 02 2021
Kategorie:
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Broker ubezpieczeniowy

  Broker ubezpieczeniowy »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.
  Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie naszych mocodawców zaowocowały zaufaniem którym obdarzyło nas ponad 3 000 podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, średni business.

 • Ubezpieczenia online

  Ubezpieczenia online »

  Serwis w, którym omawiamy i porównujemy ubezpieczenia. Uwydatniamy na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia i jakie są ukryte koszty ubezpieczeń oraz ryzyko z nimi związane. Ubezpieczenia na życie, samochodowe, na podróż czy inne, to zawsze gwarancja naszego świętego spokoju, który przecież jest tak bardzo ważny każdego dnia. Warto krótko przeanalizować przynajmniej częściowo warunki ubezpieczeń.

 • Ubezpiecz swój wyjazd

  Ubezpiecz swój wyjazd »

  Chętnie spędzamy wakacje w różnych zakątkach całego świata. Wyjazdy te mają różny charakter, począwszy od wakacji aktywnych np. z uprawianiem sportów ekstremalnych, a skończywszy na wyjazdach typowo wypoczynkowych. Niezbędnym elementem każdego takiego wyjazdu zagranicznego jest ubezpieczenie turystyczne, które pozwoli nam spać spokojnie i cieszyć się udanymi wakacjami. Ubezpieczenie takie zapewnia zabezpieczenie finansowe i organizacyjne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Przy wyborze właściwej polisy turystycznej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj planowanego wypoczynku i nasze indywidualne oczekiwania.

 • Ubezpieczenia i inwestycje

  Ubezpieczenia i inwestycje »

  Witryna umozliwia bezpośrednie zapisy do OFE przed losowaniem 10 stycznia oraz 10 lipca każdego roku. Jest to obecnie jedna z nielicznych stron spełniająca wymogi dotyczące zapisów do wszystkich funduszy emerytalnych w Polsce, w tym ING, AXA, CU - Aviva, Generali, Allianz i wielu innych. W serwisie znajdują się także oferty firm ubezpieczeniowych - na życie, komunikacyjne, majątkowe, podróże. Portal powstał w 2007 roku i nieprzerwanie porowadzi swoją działalność informacyjno-doradczą, zapewniając kompleksową obsługę klientów w systemie direct.

 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia

  Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków Anglia »

  Zwykło się mówić, że wypadki chodzą po ludziach. Dzisiaj całe szczęście od tych najbardziej przykrych możemy się ubezpieczyć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie poznacie Państwo wady i zalety tego rodzaju ubezpieczenia, jego rodzaje oraz wiele innych ciekawych informacji go dotyczących.Przezorny zawsze ubezpieczony, ta mądrość życiowa jest jak najbardziej aktualna. Każdy dobrze wie, że od nieszczęśliwych wypadków warto być ubezpieczonym. Jednak równie istotnym jest aby posiadać rzetelną wiedzę na temat wykupionego ubezpieczenia. Tutaj z pomocą przychodzi nasz serwis internetowy, który jest praktycznym przewodnikiem po ubezpieczeniach od nieszczęśliwych wypadków.

 • Tanie Ubezpieczenia

  Tanie Ubezpieczenia »

  W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

 • Ubezpieczenia samochodowe mieszkań osobowe

  Ubezpieczenia samochodowe mieszkań osobowe »

  Jesteśmy firmą, która od 2004 roku funkcjonuje w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym. Naszą działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży kredytów samochodowych, a w miarę upływu czasu rozszerzyliśmy o produkty i usługi ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w bezpośrednim doradztwie oraz sprzedaży takich usług, jak:- Kredyty samochodowe,- Ubezpieczenia komunikacyjne,- Ubezpieczenia majątkowe,- Ubezpieczenia osobowe.Będąc niezależnym partnerem kilku wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych mamy w naszej ofercie dużą gamę rozwiązań ubezpieczeniowych, co umożliwia nam precyzyjny dobór w zależności od potrzeb klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy serwis www.ubezpieczony24.eu, dzięki któremu możecie Państwo dokonywać zakupu polisy ubezpieczeniowej nie wychodząc z domu lub biura.

 • Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych

  Katalog stron o towarzystwach ubezpieczeniowych »

  Archiwum firm zbierający wizytówki o firmach ubezpieczeń, windykatorach itp. wizytówki moderowane pod katem unikalnościtreści.Masz możliwość wpisać tu własną witrynę i reklamować ją w sieci Internet. Jest to całkowicie bezpłatna reklama dla osób poszukujących składek OC, pożyczek, adwokatów, komorników. Zajrzyj i zareklamuj się do listy spółek przedsiębiorstw,działalności w naszym katalogu. ZapraszamyZachęcamy} wszystkich właścicieli firm, którzy chcą coś przedstawić innym. Serdecznie zapraszamy

 • Ubezpieczenia majątkowe

  Ubezpieczenia majątkowe »

  Nasza firma stowarzyszenie ubezpieczeniowe zajmujące się każdego typu ubezpieczeniami. Do najpopularniejszych kwalifikujemy ubezpieczenia samochodowe tak zwane OC które jest jednym z największym stopniu wymaganych ubezpieczeń w kwestii mienia samochodu. Następnie proponujemy ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie. funkcjonujemy w wyznaczonych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych wypadków. Wypłacanie odszkodowań u nas nie jest niczym trudnym i niemożliwym.Przedstawioną krzywdę przeglądamy i zatwierdzamy z danymi danego momentu i wypłacamy należności szybko i łatwo. Zapraszamy na stronę www.ubezpiecz.net w celu otrzymania szczegółowej wiadomości na temat ubezpieczeń.

 • Ubezpieczenia

  Ubezpieczenia »

  Osoba aktywnie i bezproblemowo poruszające się na rynku kapitałowym to broker. Najlepiej ujmując brokerem jest osoba fizyczna lub prawna nie posiadająca osobowości prawnej świadcząca określone usługi pośrednictwa i działająca na cudzy rachunek.

  Broker ubezpieczeniowy na przykład kupuje polisy ubezpieczeniowe na rzecz firmy, doprowadzając tym samym do zawarcia umowy ubezpieczenia między ubezpieczającym się a zakładem ubezpieczeń Bardziej wyszukane i atrakcyjniejsze oferty ubezpieczenia dla firm mają do dyspozycji brokerzy. Osobę pracująca zarówno dla swych klientów, jak tez i na własny rachunek nazywamy broker dealer. Biorąc pod uwagę temat ubezpieczenia dla firm możemy nie tylko skorzystać z oferty jakiegoś brokera ale również z bogatej oferty praktycznie wszystkich większych zakładów ubezpieczających.