Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Family Finanse Niezależny Doradca Finansowy

Family Finanse Niezależny Doradca Finansowy

Family Finanse - Niezależny Doradca Finansowy - Kredyty Ubezpieczenia Inwestycje Lokaty, Najlepsze kredyty mieszkaniowe w jednym miejscu. Kredyty - kredyt mieszkaniowy hipoteczny konsolidacyjny refinansowy pożyczka hipoteczna. Tanie kredyty mieszkaniowe 17 banków. Fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, fundusze parasolowe, ubezpieczenia medyczne

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne

  Porady prawne »

  Porady prawne z zakresu obowiązującego prawa w RP, w zależności od potrzeb: w kancelarii, w siedzibie Klienta, telefonicznie, drogą elektroniczną. Kancelaria prawnicza dla firm oraz instytucji publicznych – świadczymy usługi jednorazowe lub w ramach obsługi abonamentowej -- kompleksowe, uzależnione cenowo od indywidualnych oczekiwań Klienta.

 • DnB NORD po godzinach

  DnB NORD po godzinach »

  Prywatny blog doradcy finansowego nt kredytów hipotecznych, banków i finansów osobistych. Porady, artykuły, rankingi. Aktualna oferta DnB NORD i newsy ze świata finansów. Blog przeznaczony jest dla każdego, kto zamierza zaciągnąć kredyt hipoteczny. Podstawowe pojęcia i skomplikowane zagadnienia - wszystko wyjaśnione i przedstawione w czytelny i zrozumiały sposób. Wg wielu rankingów kredyt w EUR w banku DnB NORD to najtańszy kredyt na rynku, dlatego w serwisie znajdziecie zawsze aktualną ofertę DnB. Jako specjalisa ds. produktów hipotecznych tego Banku chętnie udzielę Wam wyczerpujących informacji oraz poprowadzę Wasz wniosek kredytowy.

 • Kredyt mieszkaniowy Gotówkowy z Kredytuj24.pl przez internet

  Kredyt mieszkaniowy Gotówkowy z Kredytuj24.pl przez internet »

  Kredyt przez internet tylko z Kredytuj24.pl. Bogata oferta kredytów mieszkaniowych, samochodowych, gotówkowych i nie tylko dostępna u nas w prosty i przejrzysty sposób. Dzięki tej stronie poznasz ofertę czołowych banków działających na terenie naszego kraju. Kredytuj24.pl Zapamiętaj ten adres. Tyle wystarczy aby móc skorzystać z oferty kredytowej kilkunastu banków bez wychodzenia z domu. A może zamiast pożyczać wolisz oszczędzić ? z Kredytuj24.pl dzięki bogatej ofercie lokat i funduszy inwestycyjnych to również jest możliwe. Kliknij ten adres !!

 • Tanie Ubezpieczenia

  Tanie Ubezpieczenia »

  W naszym serwisie zamieściliśmy kalkulatory ubezpieczeniowe dzięki którym istnieje możliwość nie tylko porównania ofert ubezpieczeniowych wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także zakup ubezpieczenia przez internet.Dodatkowo na stronie można znaleźć przydatne dokumenty ubezpieczeniowe a także forum na wszystkie tematy związane z ubezpieczeniami.Za naszym pośrednictwem można porównać ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, następstw nieszczęśliwych wypadków, dla narciarzy.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ubezpieczeń dla firm oraz życiowych.

 • Biuro rachunkowe Rzeszów

  Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Szukasz księgowej czy doradcy podatkowego albo prawnego? Już nie musisz poszukiwać . Oferujemy naszą korzystną propozycję kompleksowych usług w zakresie prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego. Postaw na profesjonalizm,, natomiast sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza oraz w największym stopniu skuteczna metoda żeby firma była bezpieczna oraz osiągała sukces. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z Polski, zwłaszcza z Rzeszowa. Mamy ogromnie atrakcyjną ofertę dla osób prywatnych, niewielkich firm jak również większych firm. Wejdź na naszą witrynę internetową i zapoznaj się z propozycją.

 • Fundusze inwestycyjne

  Fundusze inwestycyjne »

  Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oferuje innowacyjny parasolowy fundusze inwestycyjne AGIO Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi dwoma subfunduszami - Agio Multistrategia i Agio Kapitał. Celem inwestycyjnym funduszy inwestycyjnych Agiofunds jest wypracowanie zysku absolutnego tzw. strategia total return. AGIO Multistrategia to fundusze inwestycyjne dla bogatego Klienta spodziewającego się iż uzyska spory zysk absolutny w horyzoncie inwestycyjnym powyżej jednego roku. Strategia funduszy opiera się na strategicznej (zależnej od fazy cyklu koniunkturalnego) oraz taktycznej zależnej od krótkoterminowego poziomu ryzyka alokacji aktywów w pięć podstawowych klas akcje polskie i zagraniczne, obligacje, waluty, instrumenty pochodne na towary i surowce, nieruchomości. Fundusz inwestycyjny Agio Mulistrategia może zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje w instrumentach pochodnych. Fundusz inwestycyjny jest osobą prawną lokującą zebrane od Uczestników zasoby finansowe w papiery wartościowe, instrumenty finansowe i inne prawa majątkowe, we wspólnym interesie Uczestników funduszy. Fundusz inwestycyjny może być utworzony wyłącznie przez towarzystwo, po otrzymaniu zgody Komisji Nadzoru Finansowego.

 • Najlepszy OFE

  Najlepszy OFE »

  Oferta zwrócona do jednostek szukających oferty związanej z takim zagadnieniem jak fundusz ofe. Lider w branży Allianz Polska Ofe przestawia ofertę najlepszego w rankingu funduszu ofe, będącego zapewnieniem stabilności finansowej dzisiaj jak i w przyszłości. Za pomocą serwisu w bardzo łatwy i sprawny sposób wypełnisz formularz niezbędny przy wyborze funduszu emerytalnego. To jedynie 4 proste kroki, aby samodzielnie i całkiem bezpłatnie obrać najlepszy ofe. Wszelkie wiadomości szczegółowe zawarte są na stronie internetowej.

 • A-Z Finanse Opole

  A-Z Finanse Opole »

  W A-Z finanse Opole znajdziesz zróżnicowane oferty produktów bankowych. Kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt dla firm. Wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą ofertę, popartą fachową analiza Twoich możliwości finansowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz także fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapraszamy już dzisiaj zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

 • modelowanie finansowe

  modelowanie finansowe »

  Tak jak prywatne firmy, tak i publiczne spółki, niekiedy mają one problemy z finansami. Nie koniecznie wynikają one z małych wpływów, lecz zwykle złego zarządzania. Gdy brak kwalifikacji ani obycia z pieniędzmi, dużo rozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Specjalne firmy oferują modelowanie finansowe w którym to biorą pod uwagę wszystkie możliwe kwestie. Badanie takie pozwala na znalezienie problemów w zarządzaniu finansami i w końcu usunięcie kłopotów. Usługi takie oferuje między innymi firma WYGConsulting.

 • Doradztwo finansowe Rzeszów

  Doradztwo finansowe Rzeszów »

  Jesteś jednostką przedsiębiorczą, posiadasz własny kapitał, spółkę bądź poprostu posiadasz obiektywne spojrzenie na regionalny i ogólnoświatowy rynek wyrobów finansowych? Nie przeciągaj dłużej tylko zainwestuj swój drogocenny czas w samego siebie i zgłoś się do fachmanów w obrębie doradztwa finansowego. Specjalista pomoże Ci podejmować odowiednie dla Ciebie decyzje finansowe, dodatkowo pozostawiając Ci uprawnienie wyboru. Oczywiście ufajmy tylko rzetelnym sprawdzonym firmom, żeby nie okazało się że nasze materie zobowiązywaliśmy niefachowym ludziom, którzy raczą się tylko wzbogacić na cudzym strapieniu. Na rynku rzeszowskim istnieje wierna i warta polecenia firma to DJF Konsulting. Gdy przybyłam do nich pierwszy raz, również z polecenia, mile zaskoczyli mnie indywidualnym podejsciem do mojej sytuacji finansowej. Wyjątkowo stosownie dobrali produkty dokonywujące moje oczekiwania. Dokonują detalicznej analizy finansowej, dzięki czemu sprawują troskę nad wszystkim. Nienaganna współpraca między współpracownikami i znajomość konieczności moich i innych Zainteresowanych gwarantuje wysoki pułap świadczenia posług. Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na spółkę finansową to uwierz mi i setkom pozostałym klientom, którzy się na Nich nie zawiedli.