Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia na emeryturę

  Ubezpieczenia na emeryturę »

  Jak się zabezpieczyć na emeryturę? Jak w ogóle zebrać na nią pieniądze przy obecnej polityce rządu? Pracujemy na to świadczenie całe nasze życie i tak naprawdę na koniec okazuje się że zebraliśmy marne grosze za które nie kupimy nawet leków, które na pewno będą nam potrzebne. Niestety trzeba oszczędzać samodzielnie! Już kilkaset złotych odkładane z miesięczną częstotliwością pozwoli Ci na uzbieranie konkretnej sumki za kilkadziesiąt lat. Zobacz co dla ciebie mamy na naszej witrynie! Skontaktuj sie z doradcami.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa OC

  Polisa OC »

  Chcesz się tanio ubezpieczyć? Trafiłeś na właściwą stronę www. Mamy bezkonkurencyjne oferty polis OC jak również AC. Nie trzeba nam przypominać, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne i istotne jest aby mieć jak najdokładniejsze ubezpieczenie. Dlatego zapraszamy do nas, sprawdźcie naszą ofertę aby zaoszczędzić na ubezpieczeniach a jednocześnie być zabezpieczonym na każdą ewentualność. Zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Nie ociągaj się bo naprawdę jest to oferta warta obejrzenia i przeanalizowania.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie od chorób krytycznych Wielka Brytania

  Ubezpieczenie od chorób krytycznych Wielka Brytania »

  Stworzyliśmy dla Państwa istne kompendium wiedzy na temat ubezpieczenia od chorób krytycznych. Z naszego serwisu dowiecie się między innymi, do kogo skierowane jest to ubezpieczenie, jakie są jego wady i zalety. Poznacie również jego rodzaje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.Stworzyliśmy dla Państwa istne kompendium wiedzy na temat ubezpieczenia od chorób krytycznych. Z naszego serwisu dowiecie się między innymi, do kogo skierowane jest to ubezpieczenie, jakie są jego wady i zalety. Poznacie również jego rodzaje. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w Niemczech

  Ubezpieczenie w Niemczech »

  Strona internetowa stworzona dla jednostek poszukujących najatrakcyjniejszej propozycji tyczącej się takiego terminu jak ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech. Zamieszczony na witrynie formularz, umożliwia dokonać porównania propozycji przeróżnych niemieckich ubezpieczalni i wytypować najkorzystniejsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne nie tylko dla Ciebie ale i Twoich krewnych. Zamieszczone na stronie wiadomości pozwolą nie tylko zaznajomić sie z zagadnieniem ubezpieczenie w Niemczech ale także pozyskać ważne informacje na temat wymogów ubezpieczenia jak również wysokości składek.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie oc

  Ubezpieczenie oc »

  Sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenie oc, ac, nnw dzięki kalkulatorowi dostępnemu na naszej stronie ubezpieczenia-ociac.pl. Wpisz podstawowe dane niezbędne do obliczenia składki i sprawdź jej wysokość u 12 ubezpieczycieli. Oprócz tego na stronie dostępne porady na temat ubezpieczeń oraz dokumenty: wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym, wypowiedzenie ubezpieczenia oc, zawiadomienie o sprzedaży pojazdu, umowa kupna - sprzedaży pojazdu i inne. Wszystkie niezbędne informacje na temat ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz na UBEZPIECZENIA-OCIAC.PL. SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe

  Produkty finansowe »

  Serwis super-bank.pl to najlepsze produkty finansowe i bankowe. Prezentujemy ofertę pochodzącą z wielu banków. Pojęcie finanse tylko teoretycznie jest wszystkim znane. Tak naprawdę zdefiniowanie tego jest dość trudne. Na pewno trzeba wyjść od tego, że jest to wiele procesów, które wiążą się z obrotami gotówki. Może tutaj chodzi o jego wydawanie, gromadzenie, a także rozporządzanie o szerszym zakresie. Tym finansów, jakim jest gromadzenie może się odbywać również w formie bezzwrotnej. Na naszym serwisie mogą Państwo w szybki i wygodny sposób porównać wybrane produkty finansowe.

  Data dodania: 26 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa

  Ubezpieczenia Warszawa »

  Jako agent ubezpieczeniowy zawsze chętnie doradzę Państwu w zakresie wyboru ubezpieczenia. Moim celem jest znalezienie na rynku najlepszych dla Państwa ofert, zarówno pod względem jakości, jak i atrakcyjności finansowej. Pomagam dobrać ubezpieczenia osobowe i majątkowe.
  Zawsze uważnie słucham swoich klientów i jestem wyczulony na ich potrzeby. Nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż świadomość, że pomogłem Państwu dokonać właściwego wyboru ubezpieczenia dla dobra Państwa rodziny.
  Chętnie spotkam się z Państwem w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Goldenegg Warszawa

  Goldenegg Warszawa »

  Potrzebujesz środki na rozwój firmy! Kupujesz mieszkanie! Budujesz dom! Zwróć się do zespołu specjalistów w pozyskiwaniu funduszy na takie cele. Mieszkańcy Warszawy i okolic znajdą ich w Goldenegg Warszawa. Specjalizujemy się w kredytach różnego rodzaju, a także w produktach oszczędnościowych i inwestycyjnych. W naszej ofercie znajdują się także ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia majątkowe. Każda podjęta z nami decyzja finansowa jest przemyślana i przeanalizowana.Goldenegg Warszawa współpracuje z największymi instytucjami finansowymi w kraju i zagranicą. Zapraszamy do naszych biur w Warszawie i Wyszkowie.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław

  Ubezpieczenia Wrocław »

  Asekura Broker to wykwalifikowana kancelaria ubezpieczeniowa z Wrocławia. Wyróżniamy się prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, wysoką jakością wykonywanych działań oraz obsługiwaniem podmiotów gospodarczych w różnorodnych branżach przemysłowych. Ubezpieczająca Wrocław Asekura Broker jest działalnością odznaczoną wieloma certyfikatami w zakres, których zaliczyć można na przykład certyfikaty ISO, Atradius, Gerling, Atena lub też Hybryda. O rzetelności naszych usług zaświadcza także obszerna lista referencji, którą znajdziecie Państwo na naszym portalu.

  Po udzieleniu nam pełnomocnictwa, zapewniamy na przykład wykonanie i zastosowanie najkorzystniejszego programu ubezpieczeniowego, pomyślne negocjacje warunków umów z zakładami ubezpieczeniowymi czy także w przypadku konieczności, monitoring procesu odszkodowawczego. Z naszą pomocą ubezpieczenie we Wrocławiu przestaje być problemem. Należyte reprezentowanie Waszych przedsiębiorstw jest dla nas najistotniejsze. Przekonajcie się więc, że Asekura Broker i jej wrocławscy ubezpieczyciele, zaspokoją wszystkie Państwa wymagania.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa

  Allianz Dąbrowski | Ubezpieczenia i Inwestycje Warszawa »

  Ubezpieczenia i Inwestycje Allianz Warszawa - Andrzej Dąbrowski, Rafał Dąbrowski. Oferujemy: ubezpieczenia majątkowe Allianz, ubezpieczenia na życie Allianz, ubezpieczenia komunikacyjne Allianz, ubezpieczenia zdrowotne Allianz, Allianz OFE, TFI Allianz. Zapewniamy, że trafiłeś na właściwe miejsce, jeśli szukasz dobrego ubezpieczenia w renomowanej, znanej na całym świecie, solidnej firmie.Gwarantujemy doradztwo, porady i sprzedaż na najwyższym poziomie – w praktyce owocuje to zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów.

  Data dodania: 31 08 2009 · szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia - nowa strona: