Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Leasing finanasowy Podkategoria: Leasing finanasowy

 • Leasing Kraków

  Leasing Kraków »

  ażda firma funkcjonuje na rynku, na którym konkuruje z innymi przedsiębiorstwami, prezentującymi podobny model funkcjonowania. Walka konkurencyjna istnieje w zasadzie w większości branż działalności gospodarczej. Może ją wygrać jedynie ten przedsiębiorca, który wciąż będzie się starał ulepszać prowadzoną produkcję czy świadczone klientom usługi. Nie pozostanie to niezauważone przez potencjalnych konsumentów, którzy dzięki wprowadzanym udogodnieniom będą skłonni skorzystać z usług firmy czy też kupić jej produkty. Ustalając długoterminowe plany funkcjonowania dla firmy należy brać pod uwagę konieczność przeprowadzania okresowych inwestycji w sprzęt, w samochody czy też w nieruchomości oraz modernizację posiadanych urządzeń.
  Jak pozyskać środki na sfinansowanie inwestycji? W niewielu firmach są na to przeznaczane duże pieniądze. W większości przypadków nie można wygospodarować z własnego budżetu potrzebnej sumy pieniędzy, dlatego warto znaleźć zewnętrzne źródła pokrycia inwestycji. Taką możliwość oferuje leasing. Kraków jest miejscem funkcjonowania różnych firm, mniejszych i większych, które są potencjalnymi klientami mojego biura leasingowego. Niezależnie od profilu działalności czy też rozmiaru planowanych inwestycji doradzam w kwestii wyboru odpowiedniej oferty leasingowej. Współpracuję z wieloma bankami i instytucjami finansowymi oferującymi leasing, dlatego też mam pełen ogląd na istniejące na rynku możliwości zewnętrznego finansowania.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Wrocław

  Leasing Wrocław »

  Skorzystaj z nadarzającej się okazji i pokaż swoim rywalom, na co naprawdę Cię stać. Dziś coraz bardziej popularną formą pokrywania inwestycji w środki trwałe wśród przedsiębiorców jest leasing. Wrocław, jako miasto pełne perspektyw biznesowych, jest miejscem idealnym do rozwoju szeroko rozumianych interesów.
  Właściciele firm, jednak nie muszą już zaciągać niebotycznych kredytów tylko po to, aby sfinansować zakup samochodu dostawczego czy też specjalistycznych maszyn i urządzeń na swoje linie produkcyjne. Mogą korzystać z środków trwałych, ale koszty ich zakupu pokryje leasingodawca. Taki swoisty „układ”, który jest całkowicie zgodny z obowiązującym w Polsce stanem prawnym, jest jak najbardziej korzystny dla korzystającego, czyli osoby, która bierze ową rzecz w leasing.
  Moje biuro leasingowe śpieszy z pomocą w dopełnianiu wszelkich formalności związanych z leasingiem. Postaram się wybrać dla Ciebie najlepszą, dostępną w danej chwili, ofertę na rynku. Znajdę taką opcję leasingową, która ściśle będzie odpowiadać Twoim wymaganiom. Poprowadzę negocjacje z bankiem lub firmą udzielającą leasingu, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Słowem, będę z Tobą na każdym etapie zawierania umowy leasingowej i kompletowania dokumentów do tego celu.
  Zachęcam do odwiedzenia mojego biura leasingowego

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Warszawa

  Leasing Warszawa »

  Chcesz kupić nowy samochód dla firmy? Szukasz środków na inwestycje w sprzęt?
  Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest leasing. Warszawa i jej mieszkańcy mają do swojej dyspozycji godnego zaufania partnera biznesowego.
  Nasza oferta zawiera znalezienie najciekawszej dla Ciebie propozycji leasingowej, w tym: finansowanie w formie leasingu środków transportu, sprzętu zaawansowanej technologii i maszyn oraz urządzeń przemysłowych.
  Jesteśmy niezależną firmą, działającą na rynku od wielu lat. Naszym Klientom pomagamy znaleźć atrakcyjne warunki finansowania i produkty finansowe, które ułatwią zwiększenie sprzedaży. Poszukujemy trwałych relacji z Klientami – nawiązujemy współpracę w oparciu o wiarygodność i wzajemne zaufanie.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator leasingowy

  Kalkulator leasingowy »

  Jeżeli jesteś na naszym serwisie to już zaczynasz z leasingiem. Leasingstart.pl to strona, który dostarczy Ci wszystkie istotne i praktyczne informacje związane z leasingiem.. Głównym tematem strony jest usługa online, która polega na odnalezieniu optymalnego finansowania bez wychodzenia z domu. Każde dane są przekazane w sposób jasny i przystępny dla każdego internauty. Wyjaśniają różnicę miedzy leasingiem a kredytem i przekazują przepisy prawne. Możesz tu zobaczyć ranking firm leasingowych, zestawienie ich usług oraz przekazać wniosek o ofertę online. Kalkulator leasingowy pozwala wyliczyć ratę leasingu. Zapraszamy do odwiedzania serwisu.

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leasing

  Leasing »

  Line Finance pomaga w doborze odpowiedniej formy finansowania inwestycji, również w doborze korzystnej formy finansowania: leasing, kredyt oraz pożyczki.
  Dla każdego z naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować rodzaj finansowania: leasingu, kredytu oraz pożyczki w zależności od potrzeb, sytuacji finansowej, struktury majątkowej, tak aby oferowany instrument finansowy jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom klienta.

  Procedury uproszczone minimum formalności szybko i sprawnie można pozyskać środki trwałe.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Experts II Oddział w Olsztynie

  Leasing Experts II Oddział w Olsztynie »

  Eksperci do spraw leasingu, kredytów samochodowych i ubezpieczeń. Jesteśmy grupą profesjonalnych doradców finansowych - Olsztyn. Oferujemy leasing samochodów, maszyn i urządzeń, a także kredyty dla biznesu. Leasing-Experts S. A. (www. leasing-experts. pl), jest funduszem leasingowym specjalizującym się w leasingu nieruchomości komercyjnych do 5 mln zł. Spółka świadczący również usługi zewnętrznej sieci sprzedaży dla czołowych spółek leasingowych w Polsce, www. leasing-experts. pl. Firma powstała w 2010 roku, posiada 100 oddziałów franczyzowych na terenie całej Polski.
  Od 17. 10. 2013 jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych S. A. w Warszawie. Naszym celem jest dostarczanie małym i średnim przedsiębiorcom zaawansowanych produktów leasingowych. Spółka zrealizowała ponad 1900 transakcji leasingowych na łączną kwotę ponad 143 000 000 zł.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »

Leasing finanasowy - nowa strona: