Serwis Domowy

portal z usługami dla mieszkania

Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

 • Księgowość dla firm - biura rachunkowe z całej Polski

  Księgowość dla firm - biura rachunkowe z całej Polski »

  Księgowość dla firm - ogólnopolski informator biur rachunkowych. Znajdziesz u nas: biura rachunkowe, biura podatkowe, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, księgowych. Ogólnopolska strona www - baza biur rachunkowych i doradztwa podatkowego. Znajdziesz na stronie dane o obsłudze księgowej firm. Fachowe usługi rachunkowe i doradztwa fiskalnego. Dorzuć swoje biuro rachunkowe lub firmę doradczą. Jeśli jesteś radcą prawnym, biegłym rewidentem, księgowym, prowadzisz biuro rachunkowe to www.ksiegowosc-dla-firm.pl jest idealnym miejscem na reklamę Twojej firmy lub Twojej osoby. Zapraszamy do dodania wpisu. Jeżeli chcesz zamieścić artykuł tematyczny, odpowiedź urzędu skarbowego, prześlij je nam.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca kredytowy

  Doradca kredytowy »

  Nadzwyczaj dobrym portalem, w jakim znajdziesz w szczególności informacje o debetach oraz bankach jest arekb.com. Jest to strona, na której działa niezależny doradca finansowy. Ekspert, znający się odpowiednio na rynku, jego prawach oraz na bieżąco kontroluje rynek kredytowy. Ten konsultant to absolutny specjalista w swojej dziedzinie. Specjalizuje się w wielu rzeczach połączonych z finansami. Spomiędzy wielu jego usług jesteśmy w stanie w szczególności wybrać takie, jakie są przydatne każdemu z nas. Wybranie dobrego kredytu hipotetycznego albo lokaty, na jaką będziemy wrzucać nasze oszczędności to sprawa najwyższej wagi. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego!

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości

  Outsourcing księgowości »

  Outsourcing to korzystanie z zasobów zewnętrznych innych jednostek. W ostatnim czasie pojawiło się takie pojęcie jak outsourcing księgowości czyli pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych przez inną firmę. Jedną z takich firm jest MDDP Outsourcing która od 2006 roku specjalizuje się w obsłudze księgowej, naliczania płac innych firm. Outsourcing usług księgowych pozwala osobom zarządzających na skupienie się na rozwoju firmy, a nie na sprawy związane z pełnieniem obowiązków ustawowych. www.mddp-outsourcing.pl to storna zawierająca wszystkie potrzebne informacje dotyczące zakresu usług oraz zasad współpracy.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-Z Finanse Opole

  A-Z Finanse Opole »

  W A-Z finanse Opole znajdziesz zróżnicowane oferty produktów bankowych. Kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt dla firm. Wspólnie wybierzemy najkorzystniejszą ofertę, popartą fachową analiza Twoich możliwości finansowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz także fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi bankami i towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapraszamy już dzisiaj zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • modelowanie finansowe

  modelowanie finansowe »

  Tak jak prywatne firmy, tak i publiczne spółki, niekiedy mają one problemy z finansami. Nie koniecznie wynikają one z małych wpływów, lecz zwykle złego zarządzania. Gdy brak kwalifikacji ani obycia z pieniędzmi, dużo rozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Specjalne firmy oferują modelowanie finansowe w którym to biorą pod uwagę wszystkie możliwe kwestie. Badanie takie pozwala na znalezienie problemów w zarządzaniu finansami i w końcu usunięcie kłopotów. Usługi takie oferuje między innymi firma WYGConsulting.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca Nieruchomości

  Zarządca Nieruchomości »

  Podstawą działalności naszej spółki stanowi przede wszystkim doskonale zorganizowany, wyszkolony i doświadczony zespół ludzi, który znając bardzo dobrze specyfikę branży, wykorzystuje zawsze najnowsze osiągnięcia ze swojej dziedziny. Do obsługi wspólnot mieszkaniowych, obiektów komercyjnych i spółdzielni mieszkaniowych zawsze wykorzystujemy najnowsze programy informatyczne, które pozwalają mieć pełną kontrolę nad sytuacją w danym obiekcie. Nie tylko dbamy o sprawne zarządzanie, ale także posiadamy wiedzę i narzędzia do sprawnej windykacji należności lokatorów.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Rzeszów

  Doradztwo finansowe Rzeszów »

  Jesteś jednostką przedsiębiorczą, posiadasz własny kapitał, spółkę bądź poprostu posiadasz obiektywne spojrzenie na regionalny i ogólnoświatowy rynek wyrobów finansowych? Nie przeciągaj dłużej tylko zainwestuj swój drogocenny czas w samego siebie i zgłoś się do fachmanów w obrębie doradztwa finansowego. Specjalista pomoże Ci podejmować odowiednie dla Ciebie decyzje finansowe, dodatkowo pozostawiając Ci uprawnienie wyboru. Oczywiście ufajmy tylko rzetelnym sprawdzonym firmom, żeby nie okazało się że nasze materie zobowiązywaliśmy niefachowym ludziom, którzy raczą się tylko wzbogacić na cudzym strapieniu. Na rynku rzeszowskim istnieje wierna i warta polecenia firma to DJF Konsulting. Gdy przybyłam do nich pierwszy raz, również z polecenia, mile zaskoczyli mnie indywidualnym podejsciem do mojej sytuacji finansowej. Wyjątkowo stosownie dobrali produkty dokonywujące moje oczekiwania. Dokonują detalicznej analizy finansowej, dzięki czemu sprawują troskę nad wszystkim. Nienaganna współpraca między współpracownikami i znajomość konieczności moich i innych Zainteresowanych gwarantuje wysoki pułap świadczenia posług. Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na spółkę finansową to uwierz mi i setkom pozostałym klientom, którzy się na Nich nie zawiedli.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe Wrocław

  Doradztwo finansowe Wrocław »

  Nasza firma na przeciw wyczekiwaniom klientów, oferuje całkowity zakres opieki finansowej i doradztwa. To, co Nas wyróżnia na tle konkurencji, to zaangażowanie w dobranie i dopasowanie stosownego produktu do możliwości i potrzeb interesanta. Z Nami w prosty i przejrzysty sposób porównają Państwo oferty wielu banków i dokonają najlepszego wyboru. Nasi doradcy załatwiają za klientów większość formalności.Partnerskie podejście do współpracy oraz rzetelność w działaniu to nasze główne atuty świadczące o naszej sile. NIE ZASÓWAJ PO BANKACH – POZWÓL, ABY TO BANKI ZABIEGAŁY O CIEBIE!!

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań

  Radca prawny Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej i adwokata Ryszarda Manikowskiego w Poznaniu to miejsce, w którym otrzymają Państwo wszechstronną poradę z zakresu prawa obowiązującego przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne. Prawnicy badają kwestie dotyczące prawa gospodarczego, handlowego, spółdzielczego, administracyjnego, pracy i farmaceutycznego. Poza tym zajmują się także prawem rodzinnym, cywilnym, egzekucyjnym i karnym. Przeprowadzają rozwody, podziały mienia, reprezentują pracodawców przed sądami i wiele innych.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing

  Leasing »

  Line Finance pomaga w doborze odpowiedniej formy finansowania inwestycji, również w doborze korzystnej formy finansowania: leasing, kredyt oraz pożyczki.
  Dla każdego z naszych klientów jesteśmy w stanie dopasować rodzaj finansowania: leasingu, kredytu oraz pożyczki w zależności od potrzeb, sytuacji finansowej, struktury majątkowej, tak aby oferowany instrument finansowy jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom klienta.

  Procedury uproszczone minimum formalności szybko i sprawnie można pozyskać środki trwałe.

  Data dodania: 29 03 2015 · szczegóły wpisu »

Doradztwo finansowe - nowa strona: