Weltex – doświadczenie i profesjonalizm

Polecamy

Wysoka jakość i niska cena. To zdanie w sposób znakomity definiuje działania firmy Weltex zajmującej się produkcją oraz montażem żaluzji, rolet, plis i moskitier. Marka prowadzi swe działania od ponad 25 lat kierując się kompleksową usługą, solidnością i profesjonalizmem, toteż warto przybliżyć szeroką ofertę tej cenionej firmy, która jest w pełni udostępniona na stronie internetowej http://weltex.pl/

Celem przedsiębiorstwa Weltex jest dostarczenie najwyższej jakości systemów przeciwsłonecznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań danego klienta. Firma od 25 lat działa na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Konstantynowa dokonując pomiaru okien oraz wyceny zupełnie za darmo.

Oferta Weltex

W skład szerokiej oferty wchodzą przede wszystkim żaluzje aluminiowe. Są one dostępne w bogatej gamie kolorów. Przy projektach i samym wykonaniu użyto różnorodnych rozwiązań technicznych przy użyciu najnowszych technologii. Taka forma wykonania świadczy o wysokiej uniwersalności, a same żaluzje można dostosować praktycznie do każdego okna. rolety-weltex.pl-2Warto również przyjrzeć się żaluzjom drewnianym produkowanym wyłącznie z drewna ekologicznego. Biorąc pod uwagę bardziej wymagających klientów ceniących elegancję i stonowany szyk marka postawiła na jeszcze szerszy zakres produkcji żaluzji wykonywanych z naturalnego drewna. Oczywiście w tym przypadku również wzięto pod uwagę wymagania dotyczące barw. Ich szeroka paleta z pewnością pozwoli dobrać wymarzone żaluzje do danego wnętrza. W skład oferty wchodzą także rolety materiałowe występujące w dwóch wersjach. Pierwsza to popularna i praktyczna „dzień-noc”. Roleta stanowi połączenie dwóch warstw materiału opiewającego w pasy transparentne i zaciemniające. Dzięki tej konstrukcji sami decydujemy o ilości promieni słonecznych w naszym pomieszczeniu. Na kształt klimatu mamy także wpływ w przypadku rolet materiałowych poziomych w prowadnicy z maskownicą. To chyba najczęstszy wybór ze względu na niską cenę i wysoką trwałość.

Ale aby wnętrze było wyjątkowe należy je odpowiednio uatrakcyjnić. Stąd w ofercie firmy Weltex prawdziwa mnogość tkanin i rozmaitych kolorów. Bogatą ofertę stanowią także plisy. Występują one w dwóch wersjach – do okien dachowych oraz do okien typowych. W przypadku pierwszej wersji plisy poza funkcją ochronną przed nadmiernym nagrzaniem spełniają także funkcję estetyczną – harmonijne tkaniny występujące w wielu odmianach i jeszcze większej liczbie kolorów z pewnością uświetnią wiele wnętrz występujących pod dachem. Jeśli chodzi o okna typowe, to użycie plis jest rozwiązaniem niesłychanie modnym. rolety-weltex.pl-3Plisy, którymi można zakrywać dowolną część okna są coraz bardziej popularnym wyborem wśród klientów nie tylko ze względu na wysoką praktyczność, ale także przez wzgląd na wizerunek pomieszczenia. Mogą one stanowić znakomitą ochronę przed promieniami słonecznymi, które w sezonie letnik skutecznie uprzykrzają życie wielu osobom. Podobnie jak owady… A przed owadami najlepiej oddzielić się moskitierą. W ofercie firmy Weltex moskitiery stanowią rozwiązanie atrakcyjne ze względu na cenę, a ich trwałe wykonanie wespół z montażem zapewni ochronę przed owadami na wiele sezonów.

Skontaktuj się już dziś!

Weltex to firma bazująca na ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Wysokiej jakości produkty uatrakcyjniły wiele pomieszczeń, a ich właściciele cieszą się ich trwałością długimi latami. Marka posiada również swoją stronę na facebooku – https://www.facebook.com/roletyWeltex/.